Nieuczciwy system binary today 5 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
08.05. 2017 21:15  | 

Boisz się że inwestowanie w opcje binarne zrujnuje Twoją karierę na zawsze? Nadszedł czas aby pozbyć się nieuczciwych systemów tradingowych. Problemem jest duża liczba platform tradingowych takich jak Binary Today 5. To serwis dostarczający sygnały dla opcji binarnych. Należy zadać pytanie, czy można ufać temu systemowi. Odpowiedź brzmi: NIE! Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego, zapoznaj się z poniższą recenzją.

Binary Today 5: rzeczywistość wychodzi na jaw

Przeglądając stronę Binary Today 5, kilka rzeczy wydało się podejrzanych. Po pierwsze, czy sygnały które zaczniesz otrzymywać po zainstalowaniu programu są rzetelne? To co naprawdę nas zmartwiło, to brak zabezpieczeń na stronie Binary Today 5. Oznacza to, że transakcje wykonywane za pomocą tego systemu nie są bezpieczne. Ponadto, platforma nie oferuje wersji demonstracyjnej. Bez możliwości wypróbowania systemu, nie można go prawidłowo ocenić. Najczęstszą przyczyną braku wersji demonstracyjnej, jest próba ukrycia niedostatków systemu. Choć na stronie Binary Today 5 jest informacja o możliwości korzystania z wersji demonstracyjnej, nigdzie nie można znaleźć szczegółowych informacji na te temat.

Według informacji znalezionych na stronie, system może być używany ze wszystkimi brokerami. Jednak jest to kolejny podstęp. Nie ma informacji o tym czy broker jest legalny czy nie. Tego możesz się dowiedzieć dopiero po zalogowaniu do systemu. Jednakże nie rekomendujemy tego. System ma przynieść użytkownikom pewny zysk. Jednakże, jest to raczej wątpliwe. Dopiero po wypróbowaniu systemu, będziesz wstanie ocenić czy jest wystarczająco dobry czy nie.

Dowiedzieliśmy się, że system wykorzystuje wiele różnych wskaźników służących analizie rynku na podstawie których typuje najlepsze możliwości handlowe. Jednakże, brakuje informacji na temat użytego algorytmu, aby każdy mógł mieć wgląd w sposób działania systemu. Stopa zysku jest oszacowana na 81%. Jest to raczej wątpliwe, ponieważ twórcy nie mają nic na poparcie tego twierdzenia.

Według informacji zawartych na stronie, Binary Today 5 zawiera ponad 100 aktywów. Jest napisane, że dzięki systemowi można zarobić około 1000 dolarów na dzień. Ponownie nie ma na to żadnych dowodów, z tego względu nie można ufać tym twierdzeniom. Podobno Binary Today 5 ma wbudowany filtr wiadomości, jednakże informacje na ten temat nie są dostępne dla niezarejestrowanych użytkowników.

Alarmujący jest fakt, że Binary Today 5 nie oferuje obsługi klienta w formie czatu na żywo. To oznacza, że nie będziesz w stanie szybko uzyskać odpowiedzi na zadane pytania. Ponadto, nieuczciwe systemy nigdy nie oferują czatu na żywo, ponieważ nie potrafią rozwiać obaw użytkowników. Podejrzany jest także brak adresu e-mail oraz jakichkolwiek danych kontaktowych.

Na stronie Binary Today 5 nie ma wideo, więc ciężko cokolwiek wywnioskować na temat systemu. Zwykle wideo zawiera kompletny instruktaż dotyczący systemu. Jednakże w tym przypadku tego nie znajdziemy. Kolejnym szokującym, a zarazem najgorszym aspektem dotyczącym systemu jest brak obecności w mediach społecznościowych, które pomagają uwiarygodnić oraz ocenić platformę.

Dokładnie przyjrzeliśmy się sekcji często zadawanych pytań FAQ, która wydaje się być zbyt ogólna. Zwykle FAQ zawiera bardziej konkretne kwestie. Ponadto widać, że twórcy nie włożyli zbyt dużo wysiłku w projekt strony.

Oszuści stojący za systemem Binary Today 5

John Kane jest właścicielem systemu. Jednakże nigdzie nie można znaleźć żadnych informacji na jego temat. Jeśli CEO nie jest wiarygodny, to jak mamy ufać jego firmie. Na stronie nie ma żadnych referencji pomagających ocenić system. Z powyższych względów twierdzimy, że nie należy korzystać z Binary Today 5.

Werdykt: Binary Today 5 to oszustwo!

Strona: binarytoday5.com

Binary Today 5, oszustwo, scam, opcje binarne, autorobot, system
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.