Nieuczciwy system binary today 5 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
08.05. 2017 21:15  | 

Boisz się że inwestowanie w opcje binarne zrujnuje Twoją karierę na zawsze? Nadszedł czas aby pozbyć się nieuczciwych systemów tradingowych. Problemem jest duża liczba platform tradingowych takich jak Binary Today 5. To serwis dostarczający sygnały dla opcji binarnych. Należy zadać pytanie, czy można ufać temu systemowi. Odpowiedź brzmi: NIE! Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego, zapoznaj się z poniższą recenzją.

Binary Today 5: rzeczywistość wychodzi na jaw

Przeglądając stronę Binary Today 5, kilka rzeczy wydało się podejrzanych. Po pierwsze, czy sygnały które zaczniesz otrzymywać po zainstalowaniu programu są rzetelne? To co naprawdę nas zmartwiło, to brak zabezpieczeń na stronie Binary Today 5. Oznacza to, że transakcje wykonywane za pomocą tego systemu nie są bezpieczne. Ponadto, platforma nie oferuje wersji demonstracyjnej. Bez możliwości wypróbowania systemu, nie można go prawidłowo ocenić. Najczęstszą przyczyną braku wersji demonstracyjnej, jest próba ukrycia niedostatków systemu. Choć na stronie Binary Today 5 jest informacja o możliwości korzystania z wersji demonstracyjnej, nigdzie nie można znaleźć szczegółowych informacji na te temat.

Według informacji znalezionych na stronie, system może być używany ze wszystkimi brokerami. Jednak jest to kolejny podstęp. Nie ma informacji o tym czy broker jest legalny czy nie. Tego możesz się dowiedzieć dopiero po zalogowaniu do systemu. Jednakże nie rekomendujemy tego. System ma przynieść użytkownikom pewny zysk. Jednakże, jest to raczej wątpliwe. Dopiero po wypróbowaniu systemu, będziesz wstanie ocenić czy jest wystarczająco dobry czy nie.

Dowiedzieliśmy się, że system wykorzystuje wiele różnych wskaźników służących analizie rynku na podstawie których typuje najlepsze możliwości handlowe. Jednakże, brakuje informacji na temat użytego algorytmu, aby każdy mógł mieć wgląd w sposób działania systemu. Stopa zysku jest oszacowana na 81%. Jest to raczej wątpliwe, ponieważ twórcy nie mają nic na poparcie tego twierdzenia.

Według informacji zawartych na stronie, Binary Today 5 zawiera ponad 100 aktywów. Jest napisane, że dzięki systemowi można zarobić około 1000 dolarów na dzień. Ponownie nie ma na to żadnych dowodów, z tego względu nie można ufać tym twierdzeniom. Podobno Binary Today 5 ma wbudowany filtr wiadomości, jednakże informacje na ten temat nie są dostępne dla niezarejestrowanych użytkowników.

Alarmujący jest fakt, że Binary Today 5 nie oferuje obsługi klienta w formie czatu na żywo. To oznacza, że nie będziesz w stanie szybko uzyskać odpowiedzi na zadane pytania. Ponadto, nieuczciwe systemy nigdy nie oferują czatu na żywo, ponieważ nie potrafią rozwiać obaw użytkowników. Podejrzany jest także brak adresu e-mail oraz jakichkolwiek danych kontaktowych.

Na stronie Binary Today 5 nie ma wideo, więc ciężko cokolwiek wywnioskować na temat systemu. Zwykle wideo zawiera kompletny instruktaż dotyczący systemu. Jednakże w tym przypadku tego nie znajdziemy. Kolejnym szokującym, a zarazem najgorszym aspektem dotyczącym systemu jest brak obecności w mediach społecznościowych, które pomagają uwiarygodnić oraz ocenić platformę.

Dokładnie przyjrzeliśmy się sekcji często zadawanych pytań FAQ, która wydaje się być zbyt ogólna. Zwykle FAQ zawiera bardziej konkretne kwestie. Ponadto widać, że twórcy nie włożyli zbyt dużo wysiłku w projekt strony.

Oszuści stojący za systemem Binary Today 5

John Kane jest właścicielem systemu. Jednakże nigdzie nie można znaleźć żadnych informacji na jego temat. Jeśli CEO nie jest wiarygodny, to jak mamy ufać jego firmie. Na stronie nie ma żadnych referencji pomagających ocenić system. Z powyższych względów twierdzimy, że nie należy korzystać z Binary Today 5.

Werdykt: Binary Today 5 to oszustwo!

Strona: binarytoday5.com

Binary Today 5, oszustwo, scam, opcje binarne, autorobot, system
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.