Nova app ostrzezenie przed oszustwem - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.05. 2017 21:21  | 

Jesteś ciekawy jak możesz zarobić pieniądze handlując opcjami binarnymi? Sądzisz, że musiz mieć przed sobą mapę ze wskazówkami jak to zrobić? Jeśli tak, to właśnie masz szansę dowiedzieć się prawdy o niektórych systemach tradingowych występujących na rynku opcji binarnych,. Przykładem jest aplikacja Nova App. To wiele obiecujący robot tradingowy, który został stworzony przez Michaela Newberra. Warto przeczytać recenzję i dowiedzieć się prawdy na temat tego systemu.

Nova App - odkrycie oszustwa!

Zacznbiemy od faktu, że handel opcjami binarnymi nie umożliwi zarobienia Ci pieniędzy w ciągu jednego dnia. To stopniowy proces. Na początku na pewno popełnisz błędy, ale finalnie nauczysz się wiele i będziesz chciał korzystać z rzetelnego oprogramowania. Jednakże, aplikacja Nova App jest zwodnicza. Obiecuje, że za jej pośrednictwem 3025 dolarów w ciągu 24 godzin. Udowodnimy, że taki zysk jest niemożliwy do osiągnięcia za pośrednictwem tego nieuczciwego oprogramowania. To próba oszustwa.

Według twórców system używa danych historycznych w porównaniu do nadarzających się możliwości inwestycyjnych. Nie zgadzamy się z tym oraz uważamy, że system powinien zaprezentować referencje osoby postronnej w celu uwiarygodnienia. Twórcy twierdzą, że system oferuje wsparcie jeden do jednego. Jednakże, po przeszukaniu strony stwierdzamy, że dla nie zarejestrowanych użytkowników nie ma takiego wsparcia.

Materiały edukacyjne nie są dostępne dla traderów. To oznacza, że jest nikła szansa na osiągnięcie zysku za pośrednictwem tej platformy. Z tego powodu odradzamy korzystanie z niej. Twierdzimy, że silne wsparcie jest podstawą dobrego systemu tradingowego. Jednakże, Nova App nie oferuje czatu \"na żywo\". To duża wada, ponieważ nie uzyskasz szybkiej odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

Na stronie można znaleźć linki do różnych mediów społecznościowych. Klikamy link do Facebooka. Jednak nie zostajemy przekierowani na stronę Facebooka. Zamiast tego na stronie użytkownika pojawia się wiadomość. Dlaczego platforma nie chce ujawnienia swojej działalności w mediach społęcznościowych? Jeśli nie są oszustami powinni chcieć ujawnić swoją działalność.

Dziwne jest także to, że nawet jeśli wejdziesz na Facebook i wyszukasz aplikację, nie będziesz w stanie wejść na ich stronę. Wydaje nam się, że platforma używa technik wywołujących presję. Na przykład informuje, że tylko 15 licencji zostało. Wierzymy, że gdyby byli autentyczni, nie musieliby stosować takich technik.

Pewne jest, że ta aplikacja nie oferuje niczego za darmo. Mają związki z brokerami, jednak ich dane nie są umieszczone na stronie. Prawdopodobną przyczyną tego jest fakt, że Ci brokerzy nie są regulowani. Jeśli wpłacisz depozyt nie regulowanemu brokerowi możesz nigdy nie odzyskać swoich pieniędzy. Twórcy systemu twierdzą, że jest on całkowicie automatyczny. Jednak nie podają danych dotyczących działania systemu i zastosowanego algorytmu.

Użytkownicy powinni wiedzieć jak Nova App identyfikuje zyskowny wzór. Udostępnienie wersji demonstracyjnej umożliwia zdobycie zaufania. Jednakże, ten system tego nie oferuje, co oznacza że nie jesteśmy w stanie zidentyfikować jego słabych punktów. Ponadto, nie wiadomo jak system szacuje ryzyko. To poważne zagadnienie i jeśli system nie radzi sobie z kontrolą ryzyka, nie jest wart wyboru.

Oszuści stojącu za systemem Nova App

Nie możemy znaleźć żadnych informacji na temat firmy stojącej za Nova App oraz danych na temat prezesa Michaela Newberry. Możesz próbować wyszukać jego dane w internecie, ale niczego nie znajdziesz. To wskazuje na oszustwo. Znaleźliśmy referencje, ale są one fałszywe, ponieważ to wynajęci aktorzy. Z tego powodu nie powinniśmy ufać temu systemowi. Nie ma też linków dzięki którym można by śledzić ludzi dających te referencje.

Werdykt: Nova App to oszustwo!

Nieuczciwa strona: nova-app.co/lp.php

Nova App, recenzja, system, trading, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.