Ostrzezenie o oszustwie highlow beznadziejny wybor - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
16.05. 2017 23:00  | 

Czy chcesz abu trading był dla Ciebie łatwy? Czy torturę stanowi inwestowanie w opcje binarne kończące się stratą? Jeśli tak, nadszedł czas na przebudzenie i identyfikację oszustów wprowadzających zamęt w Twojej karierze tradingowej. Jednym ze złych wyborów jest system tradingowy HighLow. Przeczytaj poniższy artykuł aby dowiedzieć się więcej.

Odkrycie prawdy

Przeglądając stronę HighLow zauważyliśmy, że zachęcają potencjalnych użytkowników poprzez bonus wysokości 50 dolarów przyznawany po rejestracji. Pytanie brzmi, dlaczego platforma jest tak hojna dla traderów. Ponadto, jeśli firma jest uczciwa, nie musi robić tego typu ofert.

Twórcy HighLow twierdzą, że stopa zwrotu może wynieść nawet 200%. Jednakże, nie możemy znaleźć żadnej niezależnej opinii potwierdzającej powyższe twierdzenie. Z tego względu, zachowujemy podejrzliwość w stosunku do systemu HighLow.

Interesujące jest stwierdzenie mówiące o wsparciu dla użytkowników. Jednak nie możemy go znaleźć dla nie zarejestrowanych osób. To wygląda podejrzanie i oznacza, że nie powinniśmy bez krytyki ufać temu systemowi. Pomimo, że podano numer telefonu, mamy wątpliwości czy uda się łatwo i szybko uzyskać odpowiedzi na zadane pytania.

Platforma HighLow oferuje wersję demonstracyjną. Jednak, wydaje nam się, że demo nie umożliwia dostępu do wszystkich opcji aby traderzy nie byli w stanie wykryć wad systemu. Ponadto gorliwie wierzymy w to, że demo powinno być dostępne na nieograniczony czas aby umożliwić Ci naukę i dogłębne poznanie systemu.

Przyjrzeliśmy się także sekcji często zadawanych pytań (FAQ). Jest ona bardzo ogólnikowa, co także jest podejrzane. Twórcy sprytnie zmontowali wideo dotyczące treningu. Większość filmików trwa poniżej minuty, więc ledwo uyskasz jakiekolwiek informacje. Strona wyświetla transakcje wykonane w ciągu miesiąca, jednak nie jest to bardzo ważna informacja. W ten sposób określasz wiarygodność systemu.

HighLow podobno wspołpracują ze spaecjalistami opcji binarnych, jednak niegdzie nie podano ich danych. To włąsnie z tego powodu masz to uczucie, że idziesz w złym kierunku. Ponadto zauważyliśmy, że transakcje wykonywane za pośrednictwem systemu, nie są bezpieczne. Strona nie jest szyfrowana, co oznacza, że możesz stracić swoje pieniądze.

Klikając w znajdujące się na stronie opcje bankowe, możemy wybrać jedną z wielu metod płatności. Jednakże, jak wyżej wspomniano, strona nie jest zaszyfrowana i bezpieczna toteż powinniśmy jej unikać.

System HighLow stosuje wiele różnych schematów zachęcających traderów do rejestracji oraz inwestowania za pośrednictwem systemu. W systemie użytkownicy zbierają punkty lojalnościowe. Wyróżnia się 4 poziomy. Na przykład, każdy trader kto zarobi pomiędzy zero a 9 999 dolarów znajduje się na pierwszym szczeblu. Udaje się to 99% osób.

Ponadto, HighLow nie jest obecne w mediach społeczmościowych. System nie ma profilu na Facebooku. Gdy platforma jest obecna w mediach społecznościowych można dokładnie się przyjrzeć systemowi oraz wymienić się opinią na jego temat.

Kto stoi za oszustwem HighLow

Nie znaleźliśmy żadnych referencji na stronie, co jest bardzo negatywne. Referencje pozwalają uzyskać prawdziwy obraz systemu. Ponadto, możesz się porozumieć z innymi traderami. Nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat prezesa firmy HighLow. To naprawdę podejrzane. Z powyższych względów, nie możesz ufać temu systemowi.

Odradzamy wybór systemu HighLow.

Werdykt: HighLow to oszustwo!

Oficjalna strona: highlow.net

HighLow, recenzja, oszustwo, scam, opcje binarne, trading, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.