Para walutowa usdjpy w obliczu amerykanskiego raportu dotyczacego bezrobocia - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.04. 2017 13:00  | 

W czwartek dolar amerykański (USD) zyskał w porównaniu do japońskiego jena (JPY), zwiększając kurs pary USDJPY do poziomu 108.50, co prawdopodobnie wynika z zapowiedzi opublikowania amerykańskiego raportu dotyczącego bezrobocia. Indeksy PFM (Philadelphia Fed Manufacturing) oraz PFE (Philly Fed Employment) mają zostać opublikowane w tym samym czasie.

Analiza techniczna

Para jest tradowana na poziomie około 108.96. Wsparcie jest na poziomie około 108.83, linia wsparcia przedstawiona na wykresie kolorem różowym jest powyżej 108.66, 50% zniesienia Fibonacciego co daje 108.47, dolną linię trendu oznaczoną na wykresie kolorem czarnym.

Z drugiej strony, opór jest notowany około 109.06, najbliższy obszar oporu horyzontalnego powyżej 109.21, najwyższy z ostatnich głównych ruchów zwyżkowych co daje 110.00, liczbę psychologiczną. Trend rosnący powinien zostać utrzymany tak długo jak strefa wsparcia na poziomie 110.00 pozostaje nienaruszona.

Jak para USDJPY zareagowała na poprzednie raporty dotyczące bezrobocia?

Kurs pary USDJPY spadł o prawie 30 pkt po opublikowaniu raportu dotyczącego bezrobocia 13 kwietnia 2017 roku. Ostatni raport zatrudnienia wykazał 234k ofert pracy w porównaniu do 245k zapytań. Podobnie para spadła o ponad 50 pkt po opublikowaniu wcześniejszego raportów dotyczących zatrudnienia. Raport wykazał zapotrzebowanie na poziomie 234k w porównaniu do 250k nowych miejsc pracy w poprzednim miesiącu.

Jak tradować danymi dotyczącymi raportu dotyczącego bezrobocia?

Zakup opcji kupna USDJPY jest dobrą strategią jeśli amerykańskie dane dotyczące bezrobocia są lepsze niż prognoza.

Zakup opcji sprzedaży USDJPY może być dobrą strategią jeśli dane z raportu nie są zgodne z przewidywaniami ekspertów.

Jakimi aktywami tradować?

W dodatku do pary USDJPY, tradowanie parami EURUSD, GBPUSD oraz USDCHF może być dobrą strategią, gdyż wyżej wymienione pary są wrażliwe na wiadomości dotyczące poziomu bezrobocia i zatrudnienia.

para USDJPY, analiza, raport zatrudnienia, raport bezrobocia, kurs, prognoza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.