Podstawowe elementy analizy technicznej na opcjach binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
26.04. 2017 00:00  | 

Z pewnością każdy z was przynajmniej raz zetknął się z tym tajemniczym pojęciem analizy technicznej i zastanawia się, jak można zarobić pieniądze, wykorzystując wiedzę kryjącą się za tym rodzajem analizy. Nie jest to specjalnie skomplikowane, wystarczy poznać tylko kilka prostych zasad oraz wskaźników i nauczyć się odczytywać wykresy. Przede wszystkim, nie istnieje jeden, uniwersalny model zarabiania na opcjach binarnych przez analizę techniczną. Wskaźników, czyli parametrów określających czy i w którym momencie należy dokonać zakupu jest tyle, ilu inwestorów, a do nas należy wybór najskuteczniejszych z nich. Nie znajdziemy jednego, podręcznikowego wskaźnika analizy technicznej, który niczym objawiona prawda pokaże nam, czy kurs pary walutowej albo indeksu giełdowego wzrośnie, czy spadnie. Interpretacja należy do nas i jest ona w równym stopniu wynikiem obliczeń, jak i naszej intuicji.

Ten typ analizy jest szczególnie użyteczny w opcjach binarnych, ponieważ pozwala nam na otwieranie pozycji bez wiedzy o rynku. Jak to możliwe? Opcje charakteryzują się krótkoterminowością, której nie znajdziemy w przypadku kupowania akcji albo oszczędzania na emeryturę. Wydarzenia rynkowe, takie jak wyniki wyborów, sytuacja polityczna na Bliskim Wschodzie, czy też nowe podwyżki stóp procentowych wpływają mocno na kurs akcji, walut i surowców takich jak ropa naftowa, ale wyłącznie w długim terminie. Znane powiedzenie, mówiące o tym, że rynek już zdyskontował wynik wydarzenia dotyczy szczególnie opcji, ponieważ czasy ich wygaśnięcia są bardzo krótkie i wynoszą najmniej 30 sekund albo minutę, a w dłuższych przypadkach – kilka godzin albo dzień. Kurs instrumentu po prostu nie zdąży zmienić się znacząco na skutek wydarzeń rynkowych, a w praktyce, wyznaczany jest przede wszystkim naturalnymi cyklami i zmianami wynikającymi z bieżącego i szybkiego obrotu na giełdach. A tym przede wszystkim zajmuje się analiza techniczna, w której nie bierze się pod uwagę wydarzeń ekonomicznych, a jedynie matematyczne parametry zmian kursów w okresie poprzedzającym planowane otwarcie pozycji opcji binarnej.

Aby rozpocząć analizę techniczną, inwestor musi przede wszystkim korzystać z wykresów świecowych. Tradycyjny wykres zmiany cen akcji – liniowy albo słupkowy, przedstawiający punkty w czasie połączone ze sobą linią, nie daje przeglądu sytuacji na rynkach, utrudniając prawidłową analizę techniczną. Należy do tego celu wykorzystać świece, czyli słupki przedstawiające wahadłowy ruch cen w danym okresie. Świeca składa się z dwóch elementów – knotu i korpusu, wyznaczające maksymalny ruch w danym okresie oraz wartości graniczne. Dzięki temu, w odróżnieniu od pojedynczych punktów, na wykresie od razu widać zmienność oraz można zastosować formacje świecowe, czyli zestaw świec pozwalający przewidzieć kolejną zmianę.

Do zaawansowanej analizy technicznej należy włączyć także wskaźniki. Jest ich bardzo wiele i każdy zasługuje na odrębny artykuł, dlatego nie będziemy opisywać ich tu szczegółowo, a przykłady ich wykorzystania można znaleźć w literaturze inwestycyjnej. Wymienimy tu najpopularniejsze z nich MACD, RSI, wskaźniki stochastyczne i średnie kroczące (znane też pod angielską nazwą Moving Average) są wykorzystywane przez większość inwestorów technicznych. Mówią nam one, czy w kolejnym ruchu cena powinna zmienić się w górę, czy w dół, oraz na ile rynek będzie zmienny, co także jest istotne dla oceny ryzyka i potencjalnych możliwości otwarcia opcji binarnej. Zasadniczo, im pewniej wskaźnik wskazuje na możliwość zmiany, tym bardziej gracze są skłonni do kupowania lub sprzedawania instrumentów finansowych. Gra na analizie technicznej to ciekawy sposób na zarabiania na opcjach binarnych i warto się jej przyjrzeć oraz poświęcić nieco czasu na nauczenie się wskaźników, jeśli chcemy wiedzieć jak zarobić kasę.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,analiza,forex
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.