Poranny skrot wiadomosci 26 czerwca 2017 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 23:52  | 

Pięć najważniejszych wiadomości, na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być poinformowanym.

Rząd Włoch ratuje dwa główne banki

Dwa duże banki włoskie - Banca Popolare di Vicenza SpA i Veneto Banca SpA - wymagały i uzyskały bezprecedensową pomoc ze strony rządu Włoch. Oba banki stały na skraju całkowitego upadku, aż do interwencji urzędników i zgody na wykupienie aktywów. Komisja Europejska już zatwierdziła plan pomocy.

Całkowita pomoc to 17 miliardów euro, będąca największą kwotą w historii Włoch. Obawiając się reakcji łańcuchowych i poważnych zakłóceń w sferze bankowo-przemysłowej, rząd włoski wydał decyzję \"za dużą aby zawieść\" i teraz musi to wyjaśnić podatnikom. Prawdopodobnie ta wiadomość wpłynie negatywnie na Euro.

Pierwszy procesor płatności funkcjonujący bez banków

Holenderska firma Adyen, jedna z największych firm tego typu, otrzymała ogólnoeuropejską licencję na pomijanie banków i bezpośrednie przetwarzanie transakcji międzynarodowych. Przedsiębiorstwo świadczy usługi ośmiu z dziesięciu globalnym firmom e-commerce, w tym Airbnb, Facebook i Spotify. Szwedzki procesor płatności Klarna przekazał tę samą wiadomość w zeszłym tygodniu. Ten precedens może wyzwolić branżę i jednocześnie ograniczyć wpływy ogromnych banków międzynarodowych.

Wiadomości od Rezerwy Federalnej

Rezerwa Federalna ma opublikować kilka ważnych informacji w tym tygodniu. Prezes Fed, John Williams wygłosił przemówienie w Sydney, podczas gdy przewodnicząca Fed Janet Yellen, będzie przemawiać jutro w Londynie. Według pana Williamsa, gospodarka USA w pełni odzyskała dobrą kondycję po kryzysie finansowym w 2008 roku. Bezrobocie najprawdopodobniej obniży się i osiągnie poziom 4 procent w 2018 r. Cel inflacyjny jest nadal ustalony na poziomie 2%. Kurs USD wzrósł w niewielkim stopniu po ogłoszeniu powyższych informacji.

Przyszłość OPEC

Elitarny klub producentów ropy naftowej jest zniszczony przez polityczną konflikt wewnętrzny. Od ponad 50 lat OPEC cieszyła się całkowitą i wyłączną kontrolą nad światowymi cenami ropy naftowej. Obecnie prawie wcale jej nie ma.

Spór między koalicją prowadzoną przez Arabię Saudyjską a Katarem praktycznie nie wpłynął na ceny ropy, ale podważył skonsolidowane stanowisko Rady Współpracy Zatoki Perskiej. Cięcia produkcji nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, ponieważ ceny ropy nadal spadały. Przyszłość OPEC jest niejasna i nieznana. Czas pokaże, czy jest miejsce dla tej organizacji w zmieniającym się świecie.

Spadek płac realnych w Australii

Rosnące koszty utrzymania, spowolnienie konsumpcji, najwyższy stosunek zadłużenia do PKB po Szwajcarii (w krajach rozwiniętych) to rzeczywistość, z którymi obywatele australijscy muszą sobie radzić. Wygląda na to, że bańka mieszkaniowa nie jest jedynym problemem gospodarki narodowej. Podobnie jak w każdej rozwiniętej gospodarce, konsumpcja jest odpowiedzialna za ponad połowę PKB. Obniżenie płac realnych może negatywnie wpłynąć na gospodarkę w ogóle, a nawet gorzej, gdyż może to być konsekwencja przewidywanego spowolnienia gospodarczego.

Jakby tego było mało, eksperci przewidują jeszcze więcej przeszków. Urzędnicy Morgan Stanley twierdzą, że \"prawdopodobnie nastąpi kolejne, znaczące spowolnienie konsumpcji\", co może być oznaką bliskiej wybuchu, poważnej recesji krajowej.

wiadomości, 26 czerwca, Włochy, bank, dofinansowanie, procesor płatności, FED, OPEC
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.