Psychologia inwestora opcji binarnych nastaw zwyciestwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.05. 2017 00:00  | 

A więc odniosłeś swój pierwszy sukces, ale chwilę później go spaliłeś, nieprawidłowo inwestując, bo zachłysnąłeś się zwycięstwem? A może przeciwnie, zyskujesz, ale bardzo mało, bo boisz się otwierać bardziej ryzykowne pozycje opcji binarnych i przez to tracisz potencjalny przychód? To typowe dla początkujących, a bardziej zaawansowani inwestorzy wiedzą to najlepiej: właściwe nastawienie i chłodny umysł są kluczowe dla wygranej, szczególnie w przypadku inwestowania w szybko zmieniające się ceny opcji binarnych. Dlatego właśnie tutaj pomożemy wam w prawidłowym nastawieniu do inwestowania i wskażemy, jakie bariery należy pokonać w sobie, aby umożliwić sobie płynne i bezproblemowe zarabianie na opcjach binarnych.

Najważniejsze to pozbyć się strachu. Strach jest hamulcem przed osiąganiem zysków i powoduje że zbyt wcześnie zamykamy transakcję, albo wchodzimy w opcję ze zbyt dużym opóźnieniem, co w rezultacie oznacza porażkę. A najlepszym lekiem na lęk przed stratą jest pewność siebie, zdobyta dzięki wcześniejszym zyskom oraz dzięki chłodnemu osądowi. Nawet jeśli nie jesteś doświadczonym inwestorem, pewność siebie najlepiej zyskać dzięki inwestowaniu na początek na kontach demo. Zobaczysz, które strategie działają i osiągniesz pierwsze profity, na razie wirtualne, ale będziesz wiedział już na czym stoisz. Da ci to niezbędną pewność siebie i sprawi, że w przyszłości nie będziesz obawiać się otwierania transakcji. Mi pomaga też czytanie internetowych dzienników innych traderów, bo można po nich dowiedzieć się, że wiele osób ponosi stratę – ale najważniejsze to przełamać strach i podnieść się po porażce. Pamiętaj, że okazji inwestycyjnych jest mnóstwo i nie musisz bać się kupować opcje binarne, jeśli tylko robisz to z odrobiną rozsądku!

Miej także zawsze wgląd w poprzednie transakcje i opieraj się na wiedzy i doświadczeniu, a nie na emocjach. Pomoże ci w tym dziennik tradera, w którym zapiszesz zyski i straty, instrumenty które kupowałeś i zanotujesz porady na następny dzień. Odepchniesz w ten sposób od siebie nieracjonalne inwestowanie, wywołane złudnymi przeczuciami. Giełda nie działa przeciw tobie – rynki finansowe podążają w ogólnym kierunku, a ty musisz tylko wyczuć, czy kurs pójdzie w górę, czy w dół. To bardzo proste, ale musisz kierować się przy tym analizą fundamentalną i wydarzeniami w gospodarce, a nie emocjami. Każdą otwieraną transakcję, nawet małą, z krótkim okresem zapadalności opcji poprzedź analizą, najlepiej wykonaną na kartce papieru: wypisz za i przeciw, a jeśli argumenty za będą silniejsze, otwieraj pozycję. Jeśli przegrasz, przynajmniej będziesz wiedział, że pomyliłeś się w argumentacji i w przyszłości nie popełnisz tego samego błędu. A jeśli wygrasz, cóż – zarobisz kasę i będziesz mógł powtórzyć to samo za chwilę, albo przy kolejnej okazji!

Nie wpadnij także w ciąg porażek. Bardzo łatwo jest wpaść w ciąg otwierania na przemian pozycji o przeciwstawnych kierunkach, chcąc odrobić kolejne straty, co prowadzi do tzw. „whipsawingu”, objawiającego się kolejnymi porażkami. W ten sposób możesz szybko stracić nawet cały kapitał przeznaczony do opcji binarnych i sfrustrować się tak mocno, że nie wrócisz już nigdy do gry na rynkach kapitałowych, a byłaby to wielka szkoda. Osoby które wiedzą jak można zarobić pieniądze, doświadczeni inwestorzy, w takiej sytuacji po prostu pasują. Jeśli nie idzie ci dzień, zrezygnuj i poczekaj do jutra. Pomoże ci w tym ograniczenie kapitału jaki możesz przegrać danego dnia. Ustal go na poziomie 3-5% i nie przekraczaj tej granicy. W ten sposób, nawet gdyby zdarzyło ci się kilka dni pechowych, nie przegrasz wszystkich pieniędzy. Istnieją dni, gdy rynek jest niepewny i zachowuje się chaotycznie i to właśnie tych dni powinieneś unikać. Wyznaczenie kwoty maksymalnej straty oraz umiejętność wycofania się, to cecha najlepszych inwestorów. Odwracając tą sytuację, musisz również potrafić zebrać kapitał po szeregu zwycięstw. Pamiętaj, że rynki bywają kapryśne i jeśli się odwrócą, stracisz zyski odniesione danego dnia i jeszcze skończysz dzień z bilansem na czerwono.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,psychologia
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.