Recenzja 30 day challenge czy to rzetelny system handlowy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
29.06. 2017 21:06  | 

Oficjalna strona: 30k-challenge.com

30-Day Challenge gwarantuje nam zysk w wysokości 30 000 dolarów miesięcznie. Oprogramowanie jest całkowicie darmowe i będzie działać na rynku opcji binarnych za pomocą jednego kliknięcia. Program automatycznie wybiera dla Ciebie najbardziej dochodowe transakcje. Jeśli nie osiągniesz 30K, twórca 30-Day Challenge zapłaci Ci rekompensatę wysokości 1000 dolarów. Ta oferta brzmi bardzo atrakcyjnie, ale jest mało prawdopodobne, aby było prawdziwa.

Kim jest Joey Altair?

Joey Altair twierdzi, że jest założycielem 30-Day Challenge. Jednak nie jest prawdziwym przedsiębiorcą, gdyż nikt na rynku finansowym nigdy nie słyszał o nim i jego oprogramowaniu. Ponadto zdjęcie go przedstawiające jest jednym ze zdjęć stokowych dostępnych w internecie, a jego imię jest prawdopodobnie zmyślone. Poza tym na stronie 30k-challenge.com nie ma nazwy firmy, adresu lub telefonu. Ta usługa jest całkowicie anonimowa. Brak informacji jest wystarczającym dowodem oszustwa, nie wspominając o fałszywej tożsamości twórcy. Z powyższych względów nie możemy ufać Joeyowi Altairowi i jego oprogramowaniu.

Jak działa oprogramowanie 30-day Challenge?

30-Day Challenge działa przy użyciu zmodyfikowanej sekwencji Fibonacciego. Joey Altair opracował zautomatyzowany system oparty na algorytmie Fibonacciego. Korzystając z tego algorytmu, będziesz mógł znaleźć najbardziej dochodowe transakcje na rynku. Oprogramowanie jest zautomatyzowane i dokonuje transakcji tylko wtedy, gdy pojawiają się najlepsze możliwości oraz ma 99,3% trafności.

Nie dajmy się oszukać! Jest absolutnie jasne, że 99,3% procent trafności nie jest prawdziwe. Joey Altair próbuje przekonać nas, że jeśli skorzystamy z 30-Day Challenge, wszystkie transakcje zakończą się zyskiem, a my nie poniesiemy żadnych strat. Jednak jego stwierdzenia są absurdalne. Na przykład trafność 99,3% oznacza, że na 100 transakcji, jedna może się nie udać! Nikt jeszcze nie wytworzył w pełni opłacalnego modelu handlu na rynku opcji binarnych. Przynajmniej nie w taki sposób, w jaki Ci oszuści nam go prezentują.

Niepokojące wiadomości

Znaleźliśmy kilka niepokojących rzeczy! Na stronie 30k-challenge.com widzimy kilka referencji potwierdzających, że 30-Day Challenge to opłacalne oprogramowanie! Ale nie jest to prawdą! Referencji udzielili płatni aktorzy z witryny fiverr.com, których można wynająć za 5 USD - 10 dolarów, a oni poświadczą to co chcemy. Dlatego nie możemy im ufać! To kolejny dowód oszustwa

Dostęp do oprogramowania 30-Day Challenge jest zapewniony tylko dla 25 osób. Jest to dobrze znana sztuczka, która sprawia, że potencjalni użytkownicy śpieszą się z rejestracją, przez co pomijają ważne wskazówki. Powyższe dwie informacje stanowią wystarczające dowody na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie 30k-challenge.com?

Po zarejestrowaniu nazwy, telefonu, adresu e-mail i hasła, system przekieruje Cię na drugą stronę, gdzie należy wpłacić depozyt w wysokości 250 dolarów, aby rozpocząć handel. Twoimi inwestycjami będzie zarządzać rekomendowany przez serwis broker. Jednakże nigdzie podczas tych prezentacji wideo nie znajdziemy nazwy brokera, którą moglibyśmy zweryfikować! Postępowanie z nieuregulowanymi brokerami może być bardzo niebezpieczne, ponieważ nie będzie można złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli pojawią się problemy! To jest niebezpieczne oszustwo!

Wnioski z recenzji 30-Day Challenge

Nic co dotyczy 30k-challenge.com nie wygląda dobrze! 30-Day Challenge to oszustwo i nie zasługuje na Twój czas. Wyraźnym celem serwisu jest kradzież pieniędzy użytkowników! Ci oszuści po prostu obiecują szybkie zyski, bez konieczności robienia czegokolwiek poza rejestracją. Zostajesz w domu i pieniądze same zaczynają do Ciebie płynąć. Jeśli to byłaby prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci się zarejestrować na 30k-challenge.com i stracić wszystkie zainwestowane środki!

Werdykt: 30-Day Challenge to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony 30k-challenge.com!

30-Day Challenge, recenzja oprogramowanie, opcje binarne, hander, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.