Recenzja 30k in 30 days rewolucyjne oprogramowanie czy oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.11. 2017 15:39  | 

Oficjalna strona internetowa: 30kin30days.co

30K in 30 Days oferuje handel z oprogramowaniem do opcji binarnych. System jest łatwy w użyciu i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. Twórca twierdzi, że zarobisz 30 000 dolarów na miesiąc, jeśli tak się nie stanie, da ci 1000 dolarów z własnej kieszeni. Oprogramowanie pozwala przewidywać transakcje z dokładnością do 99% i jest zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami. Ludzie nie sądzicie, że to brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Czy wierzysz, że ktoś da pieniądze jako prezent? Oczywiście, że nie! Dokładnie zbadajmy 30K in 30 Days.

Kim jest Joey Altair?

Na stronie internetowej 30kin30days.co Joey Altair twierdzi, że stworzył oprogramowanie do handlu opcjami binarnymi, które podobno zarobia 150 USD w 60 sekund. To kusząca oferta, ale niestety fałszywa. Joey Altair jest fikcyjną postacią i nie ma nic wspólnego z oprogramowaniem 30K in 30 Days. Jego tożsamość została zaprojektowana przez oszustów tylko w jednym celu, aby Cię oszukać. Niestety, jego zdjęcie jest sfabrykowane, a on nie jest prawdziwą osobą. Wpisując w Google \"Opcje binarne Joey\'a Altaira\" wyświetli się zdjęcie udowadniające oszustwo.

Co więcej, w prezentacji wideo 30K in 30 Days, nie wspomniano o nazwie firmy! To czyni tę usługę anonimową. Dlatego możemy stwierdzić, że mamy do czynienia z oszustami!

Jak działa 30K in 30 Days?

Zgodnie z oświadczeniami zawartymi na stronie 30kin30days.co to oprogramowanie wykorzystuje superszybką technologię Global Positioning, która automatycznie wyszukuje zwycięskie transakcje. System wykonuje transakcje w wymaganym czasie. To nie wszystko, dzięki protokołowi 30K, matematycznie niemożliwe jest utracenie choćby jednego handlu.

Trudno w to uwierzyć. Na rynkach finansowych nie ma oprogramowania, bota czy brokera, który może wykonywać transakcje bez ryzyka utraty i z tak wysokim procentem. Jeśli ktoś zaoferuje Ci handel z tego rodzaju oprogramowaniem i obieca, że zarobisz tysiąc dolarów dziennie bez podnoszenia palca, powinieneś go unikać. Jest to charakterystyczna cecha oszustwa.

Niepokojące informacje!

Podczas naszego dochodzenia natknęliśmy się na kilka niepokojących rzeczy, które pokazują, że 30K in 30 Days to oszustwo.

Po pierwsze, dostarczanie sygnałów handlowych i inwestycyjnych uważane jest za udzielanie porady finansowej, która jest działalnością regulowaną i wymaga licencji. Ale ponieważ 30K in 30 Days jest całkowicie anonimową usługą, nie posiada licencji. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie będzie można złożyć skargi lub reklamacji. Twórcy 30K in 30 Days to oszuści. Używają różnych sztuczek, aby przekonać Cię, jak łatwo można zarobić na handlu opcjami binarnymi. Ale to jest jedno wielkie oszustwo, które nie zasługuje na Twoją uwagę i zaufanie.

Drugi dowód świadczący o tym, że 30K in 30 Days to oszustwo, to brak pośrednika. Na stronie 30kin30days.co nie ma ani słowa o brokerze. Aby aktywować swoje konto, będziesz musiał dokonać wpłaty na swoje osobiste konto handlowe z brokerem. Ale ponieważ w prezentacji wideo nikt nie wspomina żadnej nazwy brokera, nie możemy potwierdzić jego legalności! Korzystanie z usług nieregulowanych brokerów jest bardzo niebezpieczne, ponieważ istnieje ryzyko, że nigdy nie dostaniesz wypłaty! To dowód oszustwa!

Po trzecie, na stronie 30kin30days.co widzimy wielu szczęśliwych traderów, którzy twierdzą, że są bardzo zadowoleni z handlu z tym oprogramowaniem. Ale wszystkie te osoby i ich opinie są sfabrykowane i fałszywe.

Więcej niepokojących informacji!

Używając systemów transakcyjnych na pełnym autopilocie, możesz stracić wszystkie swoje pieniądze i nie będziesz mógł nic z tym zrobić. Nie masz żadnej kontroli nad swoimi pieniędzmi ani transakcjami! Takie systemy są zbyt niebezpieczne w użyciu! To kolejny dowód oszustwa!

Recenzja 30K in 30 Days - wnioski!

Nic na stronie 30kin30days.co wygląda dobrze! 30K in 30 Days jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i ma zamiar zrabować Twoje ciężko zarobione pieniądze! Oszuści za szybkie zarobki bez wysiłku. Wystarczy, że się zarejestrujesz, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Nie możemy pozwolić abyś stracił wszystko przez to nieuczciwe oprogramowanie!

Werdykt: 30K in 30 Days to potwierdzone oszustwo! Bądź czujny i unikaj 30kin30days.co!

recenzja, 50K in 30 Days, oszustwo, scam, oprogramowanie, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.