Recenzja anonymous trade czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 21:30  | 

Oficjalna strona: anony.trade

Anonymous Trade System oferuje zysk wysokości co najmniej 1000 dolarów dziennie. Podobno grupy anonimowych hakerów uzyskują informacje dotyczące giełdy na cztery minuty przed innymi. Stwarza to okazję do handlu opcjami binarnymi, ponieważ transakcje mogą być wykonywane co minutę. Krótko mówiąc, ludzie wiedzą co stanie się na rynku na cztery minuty przed wszystkimi innymi! To brzmi bardzo podejrzanie, dlatego zdecydowaliśmy się dokładniej przyjrzeć temu oprogramowaniu!

Kto stoi za Anonymous Trade System?

Twórcami są rzekomo hakerzy ze znanej grupy Anonymous. Na stronie anony.trade możemy zobaczyć list opublikowany i podpisany przez kogoś zs grupy Anonymous. Mając do czynienia z anonimowym serwisem należy zawsze zachować ostrożność! Nic co znajduje się na stronie anony.trade, nie może być uznane za autentyczne! Dlatego nie możemy ufać temu anonimowemu systemowi handlowemu! To pierwsza wskazówka mówiąca, że mamy do czynienia z oszustwem!

Jak działa Anonymous Trade System?

Właściwie nigdzie nie ma informacji, jak działa oprogramowanie Anonymous Trade System! Na stronie anony.trade umieszczono tylko następujące twierdzenie: \"Mija kilka minut, zanim faktyczna cena akcji zostanie wysłana na serwer brokera. Możemy połączyć się bezpośrednio z głównym serwerem giełdowym i uzyskać ceny, zanim pojawią się publicznie. Nie bierzemy żadnych prowizji, nie jesteśmy tu dla pieniędzy!\"

niepokojące informacje!

Powyższe twierdzenie jest dowodem oszustwa! Korzystanie z tej usługi z legalnego punktu widzenia będzie uważane za współudział w przestępstwie! Serwery hakerskie są nielegalne! Jednak wątpimy w to, że hakerzy biorą w tym udział, ponieważ gdyby serwery giełdowe zostały zaatakowane, rząd zatrzymałby cały handel, dopóki nie zostałoby to naprawione! Jeśli ktokolwiek wiedziałby, co wydarzy się na rynku z czterema minutami wyprzedzenia, przyniosłoby to ogromne straty na rynku i globalnej gospodarce! Twierdzenie, że możesz zarobić zaledwie 1000 dolarów dziennie jest idiotyczne! Co więcej, możemy znaleźć literówki na stronie internetowej hakerów. Nie padnij ofiarą tych oszustów!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie anony.trade?

Podczas rejestracji na stronie anony.trade trzeba podać nazwę, adres e-mail, hasło i numer telefonu. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę oprogramowania Anonymous Trade. Ten robot handlowy posiada konto demonstracyjne, umożliwiające przetestowanie oprogramowania! Jednak to tylko sztuczka, mająca sprawić, by potencjalny użytkownik uwierzył, że Anonymous Trade System jest opłacalnym oprogramowaniem! Transakcje nie są prawdziwe! Są to tylko symulacje transakcji i nie są realizowane na rzeczywistym rynku! Handel na rynku rzeczywistym wymaga obrotu prawdziwymi pieniędzmi! Dlatego nie możemy ufać tej fałszywej wersji demonstracyjnej! To kluczowy dowód oszustwa!

Co więcej, po otwarciu ustawień robota Anonymous Trade musimy wybrać metodę handlu: Classic, Martingale lub Fibonacci! Dlaczego musimy wybrać metodę, gdy wiemy, co się stanie na rynku?! To oprogramowanie powinno wiedzieć, czego używać! Masz tylko jedną rzecz do zrobienia! Włączenie lub wyłączenie funkcji automatycznego obrotu! Jak możemy zaufać Anonymous Trade System i zainwestować nasze pieniądze, gdy nie wiemy, co zrobi!

Ponadto, aby handlować opcjami binarnymi, potrzebujesz brokera! Nigdzie na stronie lub podczas prezentacji wideo nie znajdziemy nazwy brokera, aby można było zweryfikować czy jest on legalny czy nie! Postępowanie z nieuregulowanymi brokerami może być bardzo niebezpieczne, ponieważ możemy mieć problem z wypłatą naszych środków! Ponieważ Anonymous Trade jest całkowicie anonimowym serwisem, nie będzie można złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli tak się stanie! To jest niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Anonymous Trade System – Wnioski!

Nic co dotyczy anony.trade nie wygląda dobrze! Anonymous Trade System jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Anonymous Trade System zapewniają nas o szybkich zyskach oraz o tym, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Anonymous Trade System to oszustwo!

Werdykt: Anonymous Trade System to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony anony.trade!

recenzja, anonymus trade system, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.