Recenzja auto binary trade rzetelne oprogramowanie czy oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
21.07. 2017 18:21  | 

Oficjalna strona: auto-binarytrade.com

Auto Binary Trade jest całkowicie automatycznym systemem oferującym możliwość handlu opcjami binarnymi. Jest łatwy w obsłudze i nie wymaga doświadczenia. Wystarczy zarejestrować konto i wpłacić depozyt. Uważamy, że Auto Binary Trade ma cechy wskazujące na oszustwo, ale nie spieszmy się z osądem i sprawdźmy to oprogramowanie.

Kto stoi za Auto Binary Trade?

Właściwie to nie jest jasne. Na stronie auto-binarytrade.com nie ma żadnych informacji na temat tego, kto jest twórcą tego oprogramowania. Nie wspominając o braku nazwy firmy, adresu i numeru telefonu. Wygląda na to, że mamy do czynienia z usługą anonimową. To pierwsze dowody wskazujące na oszustwo.

Jak działa Auto Binary Trade?

Jest całkiem niezrozumiałe, jak działa Auto Binary Trade. Nie jest jasne na jakich algorytmach się opiera i czy używa się jakichkolwiek wzorów lub kombinacji. Nie ma żadnego wyjaśnienia dotyczącego użytych strategii handlowych. Jeśli nie wiemy, jak działa ten system, nie mamy pewności, czego się spodziewać.

Niepokojące informacje!

Auto Binary Trade ma automatycznie generować sygnały i wykonywać transakcje. Jednak jest coś, co nas dręczy, a mianowicie: dostarczanie sygnałów handlowych jest interpretowane jako udzielanie porad finansowych, co jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji. Na stronie nie ma informacji o posiadaniu licencji. Ponieważ ta usługa jest całkowicie anonimowa, nie będziemy mogli złożyć reklamacji, jeśli coś pójdzie nie tak.

Ponadto twórcy tego oprogramowania twierdzą, że Auto Binary Trading ma 96% średnią wygrywalność. Jest to kłamstwo ponieważ taki wynik jest niemożliwy. Aby osiągnąć taki odsetek, trzeba przewidzieć wynik 96 ze 100 sesji. Na rynkach finansowych nie ma oprogramowania, pośrednika lub tradera, który może długo utrzymywać tak wysoką trafność. Dlatego nie należy ufać temu twierdzeniu.

Co się stanie podczas rejestracji na stronie auto-binary trade.com?

Po wypełnieniu formularza rejestracji Auto Binary Trade proponuje skorzystanie z konta demonstracyjnego. Celem jest pokazanie, jak dochodowe jest oprogramowanie Auto Binary Trade. Jednakże handel demonstracyjny nie odbywa się na rzeczywistych rynkach, tylko symulowanych! Aby realizować transakcje na rynku rzeczywistym, potrzebujesz prawdziwej ceny! Ta sztuczka ma sprawić, że chętnie wpłacisz depozyt. Jednak nie zapominaj, że może to być bardzo niebezpieczne, gdyż jest to sztuczka, której często używają oszuści. Po wpłacie depozytu i rozpoczęciu handlu prawdziwymi pieniędzmi na rzeczywistych rynkach zaczniesz przegrywać. Zatem lepiej unikaj tego nieuczciwego oprogramowania!

Recenzja Auto Binary Trade – Wnioski!

Nic co dotyczy auto-binarytrade.com nie wygląda dobrze! Auto Binary Trade jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Auto Binary Trade zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Auto Binary Trade to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Auto Binary Trade to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony auto-binarytrade.com!

recenzja, auto binary trade, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.