Recenzja binary money manager czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.06. 2017 10:57  | 

Oficjalna strona: binarymoneymanager.com

Binary Money Manager oferuje co najmniej 1005 dolarów za DZIEŃ poprzez kopiowanie profesjonalnych handlowców. Jest całkowicie bezpłatny i pracuje na kompletnym autopilocie. Wcześniejsze doświadczenie handlowe nie jest wymagane. To brzmi ciekawie, więc zdecydowaliśmy się dowiedzieć więcej o Binary Money Manager.

Kim jest Jim Wallace?

Właściwie nie wiemy kim jest Jim Wallace. Nie ujrzymy go w trakcie prezentacji wideo Binary Money Manager. Pokazane jest tylko zdjęcie osoby. Ponadto podczas prezentacji wideo nikt nie wspomina nazwy firmy! Dlatego też nie możemy ufać tym osobom! Jest to całkowicie anonimowy serwis, co jest charakterystyczne dla oszustów!

Jak działa Money Manager?

Podobno program kopiuje transakcje profesjonalnych traderów. Jednak nigdzie w prezentacji Binary Money Manager lub na stronie binarymoneymanager.com nie widzimy żadnych informacji na ich temat, aby sprawdzić, czy faktycznie są to eksperci! Dlatego też nie możemy zaakceptować twierdzenia, że sygnały handlowe Binary Money Manager pochodzą od ekspertów! To ogromne dowody oszustwa!

Niepokojące informacje

Dostarczanie sygnałów handlowych w celu ich kopiowania jest uważane za doradztwo finansowe, które jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga posiadania licencji! Ponieważ Binary Money Manager jest całkowicie anonimowym serwisem, nie posiada licencji uprawniającej do doradztwa finansowego! Poza tym w Wyjaśnieniu możemy przeczytać: \"Binary Money Manager nie ma obowiązku dostarczać porad finansowych klientom. Wszelkie informacje zawarte w tej witrynie internetowej nie mogą być traktowane jako porady finansowe w jakimkolwiek celu.\" Jeśli Ci ludzie nie udzielają porad finansowych (inwestycyjnych), to co nam oferują? Bajki? Ta sprzeczna informacja jest dowodem oszustwa!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie binarymoneymanager.com?

Rejestracja na stronie binarymoneymanager.com wymaga podania nazwy i adresem e-mail, po czym zostaniesz przekierowany na drugą stronę. Tam przeczytamy twierdzenie, które jest kompletnym KŁAMSTWEM! \"Jesteś całkowicie ZABEZPIECZONY PRZED STRATAMI ... Broker podpisał umowę, więc niezależnie od wysokości wpłaconego depozytu w ramach 5-dniowego okresu próbnego, jesteś w 100% ZABEZPIECZONY przed stratą!\". Żaden broker nie może wykonywać transakcji na realnych rynkach i pokrywać wszystkie straty! Ponadto broker obiecuje dać Ci 100% bonusu na inwestycję, gdy wpłacisz! Tak jasne!?! Binary Money Manager podwoi Twoje pieniądze i otrzymasz je za darmo? Ta sztuczka jest wykorzystywana przez brokerów do zamrożenia funduszy na koncie maklerskim. Nie można będzie dokonać wycofania pieniędzy przed spełnieniem wszystkich warunków określonych przez brokera! To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Recenzja Binary Money Manager – Wnioski!

Nic co dotyczy binarymoneymanager.com nie wygląda dobrze! Binary Money Manager jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Binary Money Manager zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Binary Money Manager to oszustwo!

Werdykt: Binary Money Manager to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony binarymoneymanager.com!

Binary Money Manager, oprogramowanie, sygnały, recenzja, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.