Recenzja binary option auto trade czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.08. 2017 22:57  | 

Oficjalna strona: binaryoptionautotrading.com

Binary Option Auto Trade przedstawia nam 100% automatyczny system handlu. Twórcy twierdzą, że jest to rewolucyjne oprogramowanie do handlu opcjami binarnymi i wszyscy klienci są traktowani jak VIP. Wystarczy, że uruchomisz program na swoim komputerze, a pieniądze same trafią do Twojej kieszeni. To oprogramowanie nie wymaga pobierania. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe dlatego zdecydujemy się na dalsze zbadanie Binary Option Auto Trade.

Kto stoi za Binary Option Auto Trade?

Właściwie nie wiadomo, kto stoi za Binary Option Auto Trade. Na stronie binaryoptionautotrading.com nie podano nazwy firmy, adresu ani numeru telefonu. Jesteśmy świadkami tylko krótkiego video nad tekstem, gdzie rzecznik przedstawia się jako Jerry. Czy nie uważasz, że samo imię nie wystarczy, abyśmy zaufali temu oprogramowaniu? Jerry, kto? Jerry skąd? To nie jest jasne. Ponadto Binary Option Auto Trade jest całkowicie anonimową usługą, ponieważ nie możemy znaleźć, kto stoi za tym oprogramowaniem. Brak ważnych informacji jest niedopuszczalny i stanowi zdecydowaną oznakę tego, że mamy do czynienia z oszustwem.

Jak działa Binary Option Auto Trade?

Twórcy oprogramowania twierdzą, że Binary Option Auto Trade działa przy użyciu platformy transakcyjnej, w której można uruchamiać aktywa opcji binarnych. Ale nie powiedzieli ani jednego słowa, kto zaprojektował to oprogramowanie i jakich używa zasad i algorytmów. Zwykle oprogramowanie handlowe pracuje przy użyciu różnych algorytmów, ale tu brakuje tych informacji. Wydaje się, że twórcy ukrywają informacje dotyczące oprogramowania Binary Option Auto Trade. Można więc szczerze powiedzieć, że to kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem.

Niepokojące informacje!

Podczas sprawdzania strony internetowej binaryoptionautotrading.com odkryliśmy, że Ci oszuści używają fałszywych referencji przypisanych do stokowych zdjęć.

Kolejną podejrzaną rzeczą jest twierdzenie, że Binary Option Auto Trade jest dostępny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jak to możliwe? Rynki finansowe są otwarte tylko w dni robocze! W soboty i niedziele giełdy są zamknięte! To kolejna fałszywa wypowiedź, która ma pokazać, że twórcy są profesjonalistami! Ale nie musisz wierzyć każdemu słowu, które mówią! To oświadczenie wystarczy, aby uznać Binary Option Auto Trade za oszustwo!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie binaryoptionautotrading.com?

Gdy zarejestrujesz się na stronie podając pełne dane, będziesz musiał dokonać wyboru maklera z listy i wpłacić pieniędze na start. Nic złego tutaj nie ma, ale jeden mały szczegół sprawia, że wątpimy w szczerość Binary Option Auto Trade. Mianowicie, aby kontynuować handel, musimy podać informacje o karcie kredytowej. Podanie informacji o karcie kredytowej może być bardzo niebezpieczne. Ponieważ ta usługa jest całkowicie anonimowa, nie będziemy mogli złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli coś się nie powiedzie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Binary Option Auto Trade – Wnioski!

Nic co dotyczy binaryoptionautotrading.com, nie wygląda dobrze! Binary Option Auto Trade jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Binary Option Auto Trade wynajmują tanich aktorów, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Binary Option Auto Trade to oszustwo!

Werdykt: Binary Option Auto Trade to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony binaryoptionautotrading.com!

recenzja, Binary Option Auto Trade, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.