Recenzja bitcoin code czy to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
22.07. 2017 22:40  | 

Oficjalna strona: thebitcoincode.com

Bitcoin Code pozwala dołączyć się do grupy osób, które zarabiają na handlu bitcoinami. Gwarantuje ponad 13 000 dolarów co 24 godziny. Twórca tego oprogramowania handlowego twierdzi, że staniesz się milionerem w krótkim okresie czasu. Program Bitcoin Code jest darmowy, a jego obsługa zajmuje zaledwie kilka minut dziennie. Pozostaje tylko rozpocząć handel i cieszyć się wynikami. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dlatego zdecydowaliśmy się dalej zbadać oprogramowanie Bitcoin Code.

Kto stoi za Bitcoin Code?

Steve McKay twierdzi, że zaprojektował i rozwija oprogramowanie handlowe Bitcoin Code. To oprogramowanie przyniosło mu ponad 18 milionów dolarów w ciągu ostatnich sześciu tygodni. Dokonaliśmy wielu poszukiwań, a wszystko, co udało nam się znaleźć, jest powiązane tylko z witryną internetową thebitcoincode.com. Steve McKay jest fikcyjną postacią, a jego zdjęcia są sfałszowane!

Ponadto podczas prezentacji wideo dotyczącej Bitcoin Code nie ma wzmianki o żadnej firmie. Anonimowe oprogramowanie zawsze powinno zapalać czerwone światło! Dlatego nie możemy ufać temu, co mówi twórca oprogramowania! Powyższe informacje wskazują, że mamy do czynienia z oszustwem!

Jak działa Bitcoin Code?

Jeśli wierzyć twierdzeniom zawartym w prezentacji wideo, Steve McKay opracował oprogramowanie Bitcoin Code, które umożliwia klientom handel bitcoinami, bez konieczności ich zakupu. To zadanie zostało mu przydzielone przez jego szefa, który potem zniknął i zostawił oprogramowanie McKay\'owi. Czy nie sądzisz, że to stwierdzenie brzmi fałszywie? Trudno uwierzyć, że ktoś pozwoli Ci wykorzystać coś, co zarabia tak dużo pieniędzy bez niczego w zamian! Nie wspominając o tym, że nie ma żadnych informacji na temat algorytmów, zasad i formuł wykorzystanych w oprogramowaniu Bitcoin Code.

Niepokojące informacje!

Znaleźliśmy podejrzane informacje dotyczące Bitcoin Code. Podczas oglądania prezentacji wideo Bitcoin Code stwierdziliśmy, że skorzystano z płatnych aktorów i fałszywych referencji. Na Fiverr.com za 5 USD - 10 dolarów można wynająć tanich aktorów i nakazać im powiedzieć wszystko, co tylko chcesz. Tylko z tego powodu, można nazwać Bitcoin Code oszustwem!

Również Steve McKay twierdzi, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zarobił miliony przy użyciu oprogramowania Bitcoin Code. Jednak po w bazie whois.com okazuje się, że domenę thebitcoincode.com zarejestrowano dopiero 19 czerwca 2017 r. To wyraźnie wskazuje na to, że te zyski są wymyślone. Te dowody wystarczają, aby potwierdzić, że mamy do czynienia z oszustwem.

Więcej niepokojących informacji!

Bitcoin Code obiecuje 550 USD co godzinę. To twierdzenie jest absurdalne. Pomyśl, czy to jest możliwe? Nie ma oprogramowania, botu lub brokera, który może obiecać same wygrane. Nikt nie może przewidzieć, co się stanie z danym aktywem na rynku w określonym czasie! Dlatego nie możemy zaakceptować prawdziwości tego twierdzenia! To kolejny znakwskazujący, że mamy do czynienia z oszustwem! To oprogramowanie jest niczym więcej niż jednym wielkim kłamstwem, mającym na celu wykraść nasze pieniądze!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie thebitcoincode.com?

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie internetowej Bitcoin Code będziesz zmuszony otworzyć konto i zasilić go nie mniej niż kwotą 250 dolarów dolarów. Do tej pory wszystko było bezpłatne. Transakcja z opcjami binarnymi wymaga brokera. I tu jest oszustwo, ponieważ w wideo demonstracyjnym nikt nie wspominał nazwy brokera, zatem nie możemy potwierdzić czy jest on legalny! Radzenie sobie z nieuregulowanymi brokerami jest bardzo niebezpieczne! Ze względu na brak danych firmy, nie będzie można złożyć reklamacji do odpowiednich władz, jeśli pojawią się problemy! Bitcoin Code to jest niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Bitcoin Code – Wnioski!

Nic co dotyczy thebitcoincode.com nie wygląda dobrze! Bitcoin Code jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Bitcoin Code wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Bitcoin Code to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Bitcoin Code to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony thebitcoincode.com!

recenzja, bitcoin code, oszustwo, scam, oprogramowanie
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.