Recenzja bitcoin trader stare oszustwo powraca - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
07.10. 2017 21:06  | 

Oficjalna strona: thebitcointrader.co

BitCoin Trader oferuje nam możliwość zarobienia co najmniej 13 000 dolarów dziennie dzięki handlowi bitcoinami. Twórcy tego oprogramowania twierdzą, że możesz zarobić pierwszy milion w ciągu dwóch miesięcy. Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze, wystarczy, że połączysz się z grupą i skonfigurujesz komputer. Pozwoli to na handel bitcoinami i zagwarantuje Ci wolność finansową. Brzmi dobrze, ale niestety jest to oszustwo. W poniższej recenzji przedstawimy dowody na powyższe twierdzenie.

Kto stoi za BitCoin Trader?

To pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Na stronie internetowej thebitcointrader.co nie ma na ten temat żadnych informacji. Ciekawostką jest sposób, w jaki oszuści starają się nas oszukać. Krótka prezentacja wideo ukazuje różne przedstawienia, gdzie gośćmi są sławni ludzie. Tematem wszystkich emisji jest handel Bitcoinem. Kryptowaluty są bardzo niestabilne, a wielu handlowców osiąga duże zyski na handlu nimi. Jednak w tych programach nie słyszeliśmy nic konkretnego o oprogramowaniu BitCoin Trader. Ponadto nie jesteśmy pewni, kto proponuje nam handel za pośrednictwem tego systemu. Brakuje danych takich jak nazwa firmy, adres lub inny rodzaj kontaktów. To sprawia, że BitCoin Trader jest usługą anonimową. Dlatego nie możemy ufać tym oszustom.

Jak działa BitCoin Trader?

Zgodnie z oświadczeniami podanymi na stronie internetowej thebitcointrader.co, system BitCoin Trader korzysta z doskonałej technologii. \"Oprogramowanie Bitcoin Trader zostało utworzone przy użyciu najbardziej zaawansowanych programów, jakie kiedykolwiek widział świat. Oprogramowanie wyprzedza rynki o 0,01 sekundy. A jeśli wiesz coś o handlu, wiesz, że to ogromna sprawa. Ten \"czasowy skok\" sprawia, że oprogramowanie jest najbardziej spójną aplikacją handlową na tej planecie.\"

Niepokojące informacje!

Najbardziej niepokojącą rzeczą jest fakt, że BitCoin Trader to „odgrzewane” oszustwo. Zainteresowani mogą znaleźć to oprogramowanie pod nazwą Bitcoin Club. Sprawdziliśmy już to oprogramowanie i udowodniliśmy, że to oszustwo. To nie wszystko, oszuści nawet nie uznali za konieczną zmianę prezentacji wideo. Wideo jest takie samo na dwóch stronach thebitcointrader.co i Bitcoin Club.

Następną niepokojącą rzeczą, jaką znaleźliśmy, są opinie umieszczone na stronie internetowej thebitcointrader.co. Prawda jest taka, że wszystkie są fałszywe. Ci szczęśliwi traderzy twierdzą, że zarabiają tysiące dolarów przy użyciu oprogramowania Bitcoin Trader, ale to zwykłe kłamstwo. Dokonaliśmy szeroko zakrojonych poszukiwań o tych osobach i zauważyliśmy, że pojawiają się na różnych stronach internetowych o różnej tematyce. Dlatego też opinie tych ludzi nie są godne zaufania. Fakt ten nie może być zaniedbywany, ponieważ jest oznaką oszustwa.

Więcej niepokojących informacji!

Imponujące jest twierdzenie, że BitCoin Trader ma dokładność 99,4%. To kolejne kłamstwo. To niemożliwe. Nie ma oprogramowania, bota lub brokera, który może obiecać taki wysoki procent stopy zwrotu. Praktycznie oznacza to, że wygrasz każdą sesję. Nikt nie może przewidzieć, co się stanie z pewnym zasobem na rynku przez cały czas! Dlatego nie możemy zaakceptować tych twierdzeń! To kolejny dowód oszustwa!

W przypadku, gdy wierzysz w skuteczność i opłacalność BitCoin Trader i zdecydujesz się zainwestować w to oprogramowanie, zadaj sobie pytanie: Czy moje konto będzie połączone z uregulowanym brokerem? Odpowiedź brzmi nie! Na stronie thebitcointrader.co nie ma ani jednego słowa na temat brokera. Aby aktywować konto, musisz wpłacić depozyt na osobiste konto handlowe z brokerem. Ale ponieważ w tej demonstracji wideo nikt nie wspominał o nazwie brokera, nie możemy potwierdzić jego legitymizacji! Radzenie sobie z nieregulowanymi brokerami jest bardzo niebezpieczne, ponieważ nie masz gwarancji, że kiedykolwiek otrzymasz swoje pieniądze! To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Recenzja BitCoin Trader – Wnioski!

Nic co dotyczy thebitcointrader.co nie wygląda dobrze! BitCoin Trader to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści obiecują błyskawiczne zarobki bez żadnego wysiłku. Wystarczy się zarejestrować, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić, abyś stracił wszystkie zainwestowane pieniądze z BitCoin Trader!

Werdykt: BitCoin Trader to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony thebitcointrader.co!

recenzja, BitCoin Trader, oprogramowanie, oszustwo, scam, kryptowaluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.