Recenzja bitrise czy to niezawodne=oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
02.12. 2017 22:29  | 

Oficjalna strona: bitrise.biz

BitRise oferuje 30% dziennego zysku. To zupełnie nowa internetowa platforma transakcyjna, dzięki której nawet inwestorzy z zerowym doświadczeniem handlowym osiągają zyski. Ich program, w przeciwieństwie do innych, gwarantuje stałe zyski dla inwestorów, niezależnie od warunków rynkowych. Do wyboru jest jeden z czterech prostych planów inwestycyjnych dotyczących bitcoinów. Wystarczy dokonać wpłaty depozytu, a eksperci wykonają całą pracę. Brzmi to zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe, dlatego postanowiliśmy dokładniej zbadać to oprogramowanie.

Czym jest BitRise Invest Limited?

Firma BitRise Invest Limited została zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, jednak w celu udzielania doradztwa finansowego (inwestycyjnego) sama rejestracja firmy nie wystarczy. Firma musi również posiadać regulację FCA (Financial Toll Authority). Szybkie wyszukiwanie w rejestrze usług finansowych pokazuje, że ta firma dostarcza produkty lub usługi objęte regulacjami bez wymaganej autoryzacji lub świadomie prowadzi oszustwo. Zdecydowanie zalecamy unikanie kontaktów z nieautoryzowanymi firmami. W ostatnich dniach widzimy ten sam schemat wykorzystywany przez wielu oszustów. Informacje rejestracyjne są wykorzystywane jako dowód legalności, a jednocześnie pomijana jest najważniejsza rzecz, finansowe regulacje!

Co więcej, w Warunkach korzystania z serwisu widzimy następującą informację: \"wszelkie informacje, komunikaty i materiały, które znajdziesz na tej stronie, mają być traktowane jako materiały informacyjne i edukacyjne, a nie jako porady inwestycyjne.\" To potwierdza nasze obawy, że mamy do czynienia z oszustwem! Z tego względu BitRise Invest Limited nie jest regulowaną firmą, a tego typu działalność jest nielegalna w Wielkiej Brytanii!

Jak działa BitRise?

BitRise to automatyczna internetowa platforma inwestycyjna, część BitRise Limited UK - zespół profesjonalnych handlowców skupiających się głównie na handlu Bitcoinem na wielu giełdach i rynkach. Dzięki niezwykłej dywersyfikacji inwestycji są w stanie zapewnić naszym inwestorom stały dochód.

Znaleziono niepokojące informacje!

Nie można oczekiwać tak dużych zysków, a handel na rynkach finansowych wiąże się z wysokim ryzykiem! 30% dziennego zwrotu z inwestycji jest nieosiągalne i jest niczym więcej niż pustą obietnicą! Nierealne obietnice są zawsze oznaką oszustwa! A ponieważ ta firma nie ma żadnej licencji, nie będzie można złożyć skargi do odpowiednich władz, gdy stracisz swoje pieniądze! Z tego względu jest to niebezpieczne oszustwo, którego należy unikać!

Co się stanie, gdy zarejestrujesz się na stronie bitrise.biz?

Kiedy rejestrujesz się na stronie bitrise.biz, musisz wypełnić formularz rejestracyjny podając imię i nazwisko, adres e-mail i hasło, aby dostać się na nowe konto handlowe. Depozyt, który musisz wpłacić, aby rozpocząć handel, są wykonywane w bitcoinach (BTC), co oznacza, że przelewy są niemożliwe do wykrycia! Ponadto musisz połączyć swój portfel Bitcoin z depozytem! Jest to zbyt niebezpieczne, ponieważ możesz utracić wszystkie pieniądze z portfela! To jest niepodważalny dowód na to, że ta platforma inwestycyjna to oszustwo!

Recenzja BitRise - wnioski!

Nic na stronie bitrise.biz nie wygląda dobrze! Ta platforma jest oszustwem, dlatego nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści obiecują szybkie i nierealne zyski, aby zwabić jak najwięcej naiwnych klientów. Obiecują, że wystarczy się zarejestrować, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci się zarejestrować i stracić wszystkie pieniądze przez to oszustwo!

Werdykt: BitRise jest potwierdzonym oszustwem! Bądź czujny i unikaj bitrise.biz!

recenzja, BitRise, oszustwo, scam, oprogramowanie, handel, kryptowaluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.