Recenzja certified profits czy to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 22:59  | 

Oficjalna strona: certifiedprofits.co

Oprogramowanie Certified Profits oferuje DZISIAJ zysk wysokości 3000 dolarów! Jest w 100% bezpłatne i obiecuje uczynić z Ciebie milionera. Wystarczy zarejestrować się podając swoje imię, e-mail i zacząć zarabiać ogromne pieniądze. Możesz zarobić ogromne pieniądze za darmo? Tak, jasne! Sprawdzimy oprogramowanie Certified Profits, aby zobaczyć, o co chodzi!

Kim jest Phillip Diamond?

Phillip Diamond jest rzekomo byłym pracownikiem banku Wells Largo. Postanawił otworzyć własną firmę zajmującą się handlem opcjami binarnymi. Dokonaliśmy szeroko zakrojonych poszukiwań, a wszystko, co udało nam się znaleźć, jest powiązane tylko ze stroną certifiedprofits.co! Ponadto nigdzie nie wymieniono nazwy firmy! Jedyne informacje, które widzimy, to adres e-mail zespołu wsparcia. Certified Profits to całkowicie anonimowa usługa! Brak informacji kontaktowych, nazwy firmy, adresu, numeru telefonu wskazuje na szustwo!

Jak działa Certified Profits?

Właściwie nie wiadomo, jak działa Certified Profits, ponieważ nigdzie nie umieszczono informacji na ten temat! Na stronie umieszczono tylko kilka referencji, z których można się dowiedzieć, że ludzie zarabiają pieniądze! Jednak nikt nie wspomniał o tym, jak działa system, jakich używa algorytmów i strategii handlowych. To bardzo podejrzane!

Niepokojące informacje!

Na stronie Certifiedprofits.co możemy zobaczyć zmyślonych użytkowników! Elizabeth Sanchez to nic innego, jak fałszywe imię oraz zmyślone referencje! Jak można zgodzić się z tym, że jej wypowiedź jest autentyczna: \"W styczniu zostałam eksmitowana z mojego domu, przyjaciel polecił mi system CP i teraz mogę powiedzieć, że jestem finansowo niezależna”. Whois.com pokazuje, że domena certifiedprofits.co, która obsługuje system Certified Profits, została zarejestrowana 14 czerwca 2017 roku! Jak więc Elizabeth Sanchez mogła zostać użytkownikiem Certified Profits w styczniu!!! Co więcej, jej zdjęcie jest skradzionym zdjęciem Stephanie Howard O\'Brien! Z tego względu nie można ufać tym fałszywym referencjom! Jest dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Fałszywe jest także twierdzenie, że Certified Profit zarobił ponad 10 milionów dolarów w zeszłym roku! Jak wcześniej wspomnieliśmy, domena certifiedprofits.co została zarejestrowana dopiero 14 czerwca 2017 roku. Zatem nie minął jeszcze rok od jej utworzenia! Zatem powyższe twierdzenie jest wierutnym KŁAMSTWEM!!!

Więcej niepokojących informacji!

John, który jest najlepiej zarabiającym członkiem Certified Profits, jest niczym więcej, niż osobą kłamiącą za pieniądze! Znajdziemy go na stronie fiverr.com! To strona internetowa na której można wynająć tanich aktorów, którzy powiedzą to, za co im zapłacą! W tym przypadku tylko za 30 dolarów dolarów! Z tego względu, nie możemy ufać tym referencjom! To ogromny dowód oszustwa!!!

Co się stanie podczs rejestracji na stronir certifiedprofits.co?

Podczas rejestracji na stronie certifiedprofits.co nalezy podać nazwę i adres e-mail. Następnie zostaniemy przekierowani do strony z drugim filmem! Do tej pory wszystko było BEZPŁATNE! Jednak aby zacząć handlować opcjami binarnymi, musisz otworzyć nowe konto handlowe z zaufanym brokerem! W celu aktywacji nowego konta brokerskiego, należy wpłacić depozyt w wysokości minimum 250 dolarów. W wideo promocyjnym dotyczącym Certified Profits nie wspomniano nazwy brokera, zatem nie można potwierdzić, czy jest on legalny, czy też nie! Kiedy mamy do czynienia z nieuregulowanymi brokerami, nie mamy żadnej gwarancji, że otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ nie znamy firmy stojącej za oprogramowaniem Certified Profit, nie będziemy mogli złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli coś pójdzie nie tak!

Ponadto, gdy wypełnisz drugi formularz na stronie Certified Profit, zostaniesz poproszony o wpłacenie depozytu za pośrednictwem formularza! Witryna Certified Profit nie jest bezpieczna, a podanie danych karty kredytowej jest zbyt niebezpieczne w tym przypadku! Ponadto nie ma nazwy odbiorcy tego transferu! Nie masz więc pewności, gdzie wysyłasz pieniądze! A ponieważ strona nie jest bezpieczna, nie masz gwarancji, czy ten transfer będzie jedynym transferem z Twojej karty kredytowej! Ci ludzie otrzymają informacje o karcie kredytowej i nikt nie wie, co z nimi zrobią! Jeśli podasz dane karty kredytowej, ryzyko, że Twoje fundusze zostaną skradzione jest ogromne! Z tego względu, system Certified Profits to niebezpieczne oszustwo! Unikaj go za wszelką cenę!

Recenzja Certified Profits – Wnioski!

Nic co dotyczy certifiedprofits.co nie wygląda dobrze! Oprogramowanie Certified Profits jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Certified Profits wynajmują tanich aktorów aby zapewnić nas o szybkich zyskach oraz o tym, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Certified Profits to niebezpieczne oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Certified Profits to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony certifiedprofits.co!

recenzja, Certified Profits, oprogramowanie, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.