Recenzja cobalt code co powrot nieuczciwego serwisu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.05. 2017 18:31  | 

Oficjalna strona: cobalt-code.co oraz thecobaltcode.com

Cobalt-code.co jest nową domeną oprogramowania Cobalt Code, które poznaliśmy w 2016 roku! Użyto nawet tego samego wideo! Na naszej stronie możecie też znaleźć poprzednią recenzję dotyczącą oszustwa Cobalt Code! Zdecydowaliśmy się ostrzec Was przed powrotem nieuczciwego serwisu Cobalt Code!

Niepokojące informacje na temat cobalt-code.co!

Pierwszą rzeczą która niepokoi jest wykorzystanie tego samego wideo, które było zaprezentowane w 2016 roku. Twórcy nie zadbali nawet o zmianę wideo promocyjnego! Po prostu zmienili domenę nieuczciwego serwisu Cobalt Code! Szybkie przeszukanie bazy danych whois.com wykazało, że nowa domena cobalt-code.co została zarejestrowana 21 kwietnia 2017 roku.

Kolejną rzeczą zrwacającą uwagę jest fakt, że referencje umieszczone na stronie cobalt-code.co są fałszywe. Melissa S. z Tel Avivu (Izrael) twierdzi, że zarobiła ponad 15,875 dolarów w ciągu jednego dnia! Jednak taka osoba nie istnieje, wykorzystano zdjęcie dostępne w internecie oraz dodano fałszywe imię i wypowiedź. Taki działanie jest powszechne w przypadku nieuczciwych serwisów, gdyż ma na celu uwiarygodnić jego działanie.

Co się stanie po rejestracji na stronie cobalt-code.co?

Kiedy zarejestrujesz się na stronie cobalt-code.co, zostaniesz przekierowany do drugiego wideo. To wideo jest identyczne z tym, które było wykorzystane w 2016 roku! Na stronie użytkownika znajdują się dane dotyczące handlu, wygenerowane prawdopodobnie przez oprogramowanie Cobalt Code. Jednak te dane są fałszywe, ponieważ są z niedzieli, co oznacza że system Cobalt Code handluje podczas gdy rynki są zamknięte!

Jednak najgorszą rzeczą jest fakt, że gdy wypełnisz drugi formularz na stronie cobalt-code.co, zostaniesz przekierowany do nieregulowanego prawnie brokera! Mając doczynienia z takimi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja oprogramowania Cobalt Code – wnioski!

Nic co dotyczy cobalt-code.co, nie wygląda dobrze! Oprogramowanie Cobalt Code jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Cobalt Code wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie Cobalt Code to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Cobalt Code to potwierdzone oszustwo! Uważaj i unikaj strony cobalt-code.co!

recenzja, cobalt code, oszustwo, Oszustwo, handlowy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.