Recenzja copy my cashflow strzez sie tego oszustwa - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
05.08. 2017 13:32  | 

Oficjalna strona: copymycashflow.com

Copy My Cashflow jest serwisem typu win-win i umożliwia zysk wysokości 1000 dolarów dziennie. Jego twórcy twierdzą, że Twoje życie zmieni się na zawsze i będziesz mógł sobie pozwolić na zakup wszystkiego, co zechcesz. Wystarczy, że to oprogramowanie zostanie skopiowane bezpośrednio do Twojego komputera, a dołączysz do grupy szczęśliwych traderów. To brzmi niewiarygodnie i dziwnie, dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się więcej o Copy My Cashflow.

Kto stoi za Copy My Cashflow?

Nie wiadomo kto jest twórcą Copy My Cashflow. Na stronie internetowej copymycashflow.com znajduje się prezentacja wideo. Rzecznik prezentuje się jak Josh, i to wszystko. Josh twierdzi, że uczyni Cię bogatym z pomocą tego oprogramowania. Nie możemy traktować Copy My Cashflow jak poważnej oferty. Co więcej, brakuje danych kontaktowych. Brak nazwy firmy, adresu i numeru telefonu. Brak ważnych informacji sprawia, że usługa staje się anonimowa. Z powyższych względów nie należy ufać twierdzeniom znajdującym się na stronie Copy My Cashflow.

Jak działa Copy My Cashflow?

Według informacji zawartych w prezentacji wideo, ten system ma pracować z opcjami binarnymi. Nie możemy jednak tego potwierdzić, ponieważ informacje nie są jasne. Copy My Cashflow jest prezentowane jako strona internetowa, w której możesz handlować online i zarabiać pieniądze. Jednak jak to możliwe, że nie podano rodzaju wykorzystywanych aktywów. Wszystko co widzimy w prezentacji wideo, to jakieś niesprawdzone konta!

Niepokojące informacje!

Nasze śledztwo dotyczące strony copymycashflow.com wykazało dwie bardzo niepokojące rzeczy. Po pierwsze, że ten nieuczciwy serwis wykorzystał płatnych aktorów do stworzenia opinii. Takich aktorów można wynająć na stronie fiverr.com i za jedyne 5$ powiedzą to, co chcesz. To sprawia, że opinie użytkowników umieszczone na stronie należy uznać za zmyślone. Powyższa informacja potwierdza twierdzenie, że Copy My Cashflow jest oszustwem.

Po drugie, twierdzenie, że transakcje są w 100% wolne od ryzyka jest fałszywe. Nie ma handlu bez ryzyka. Nikt jeszcze nie wynalazł oprogramowania wolnego od ryzyka. Po wpłaceniu pieniędzy na platformę handlową online musisz liczyć się z tym, że możesz ją stracić. Handel na rynkach finansowych jest ryzykowny. Sesja może być wygrana lub przegrana.

Dwie powyższe informacje są wystarczającym dowodem na to, że Copy My Cashflow jest oszustwem.

Ponadto warto zwrócić uwagę na to, że wywieranie presji na użytkownika, aby jak najszybciej się zarejestrował, jest znanym trikiem marketingowym, który zawsze powinien budzić podejrzenia. Ma on na celu przyśpieszenie Twojej decyzji, przez co możesz przegapić ważne informacje i stracić pieniądze!

Recenzja Copy My Cashflow – Wnioski!

Nic co dotyczy copymycashflow.com nie wygląda dobrze! Copy My Cashflow jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Copy My Cashflow wynajmują tanich aktorów, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Copy My Cashflow to oszustwo!

Werdykt: Copy My Cashflow to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony copymycashflow.com!

Recenzja, Copy My Cashflow, oprogramowanie, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.