Recenzja crypto gps czy to niezawodne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.12. 2017 19:43  | 

Oficjalna strona internetowa: cryptogps.co

Crypto GPS to automatyczny system pozwalający na handel wszystkimi kryptowalutami i obiecujący zarobki w wysokości co najmniej 10 000 dolarów dziennie. Jest to oferta ograniczona czasowo. Jak twierdzi twórca, system jest łatwy w użyciu i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać program na swój komputer i cieszyć się wynikami. Brzmi nieźle, ale przypomina oszustwo, dlatego postanowiliśmy dokładniej zbadać Crypto GPS.

Kim jest Jim Hefner?

Jim Hefner twierdzi, że jest założycielem i dyrektorem generalnym systemu Crypto GPS. Ale to kłamstwo, ponieważ tak naprawdę jest fikcyjną postacią. Jego imię zostało zaprojektowane przez oszustów i połączone ze zdjęciem stockowym. Co więcej, na stronie internetowej cryptogps.co brak nazwy firmy i danych kontaktowych związanych z tym oprogramowaniem. To sprawia, że Crypto GPS jest usługa anonimową. Z tego względu nie możemy zaufać Crypto GPS i stwierdzamy, że jest to oszustwo!

Jak działa Crypto GPS?

Zgodnie z oświadczeniami, system śledzi tysiące transakcji, aby znaleźć największe zyski dla swoich użytkowników. Oprogramowanie Crypto GPS wybiera najlepsze transakcje w oparciu o wiele czynników, takich jak historyczne wzorce danych przechowywane na super komputerze. I to nie wszystko. Twórcy twierdzą, że korzystając z transferu danych GPS, mogą wyeliminować straty. Niestety, te twierdzenia są niczym więcej niż pustymi słowami. W świecie finansów nie ma oprogramowania, które może generować wyłącznie zyski. Gdyby było to możliwe, wszyscy bylibyśmy milionerami, po prostu dlatego, że oznaczałoby to wyeliminowanie ryzyka handlu. Crypto GPS to oszustwo!

Niepokojące informacje!

Podczas naszego dochodzenia natknęliśmy się na kilka niepokojących rzeczy.

Na stronie cryptogps.co umieszczono opinie szczęśliwych traderów, którzy twierdzą, że używają systemu Crypto GPS od dwóch lat. Dzięki temu oprogramowaniu zarobili łącznie ponad 1,9 miliarda dolarów. Ale to fałszywe świadectwo. Zapytanie na stronie Whois.com pokazuje, że domena Crypto GPS została zarejestrowana w październiku 2017 r., więc nie ma możliwości, aby ci inwestorzy zarobili miliardy dzięki systemowi Crypto GPS.

Kolejnym dowodem na to, że mamy do czynienia z oszustwem, jest brak licencji. Dostarczanie sygnałów handlowych i inwestycyjnych uważane jest za doradztwo finansowe, które jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji. Ponieważ Crypto GPS jest całkowicie anonimową usługą, nie posiada licencji. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie będziemy mogli złożyć reklamacji. To zwykłe oszustwo mające na celu przekonanie jak największej liczby użytkowników do tego, jak łatwo zarabiać na handlu kryptowalutami. Ale to jedno wielkie oszustwo, które nie zasługuje na Twoją uwagę i zaufanie.

Co się stanie, gdy zarejestrujesz się na stronie cryptogps.co?

Po zarejestrowaniu i otwarciu nowego konta zrozumiesz, że system nie jest darmowy. Musisz wpłacić depozyt w wysokości 250 dolarów na konto z zaufanym brokerem. Sama nazwa Charley Brooks nie wystarczy, aby zweryfikować legalność brokera. Ponadto, aby być brokerem na rynkach finansowych, należy zarejestrować firmę. W przeciwnym razie nie można uzyskać licencji.

Ponadto, jeśli uważasz, że Crypto GPS to rzetelny system, weź pod uwagę następujące informacje. Używając w pełni automatycznych systemów transakcyjnych, możesz stracić wszystkie swoje pieniądze i nie będziesz mógł nic z tym zrobić. Nie masz żadnej kontroli nad swoimi pieniędzmi ani swoimi transakcjami! Takie systemy są zbyt niebezpieczne w użyciu! To kolejny dowód oszustwa!

Recenzja Crypto GPS - Wniosek!

Nic na stronie cryptogps.co nie wygląda dobrze! Crypto GPS to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas, a jego wyraźnym zamiarem jest zrabowanie Twoich ciężko zarobionych pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domeny i niektóre nazwy, obiecują szybkie i nierealne zyski. Twierdzą, że wystarczy się zarejestrować, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Gdyby byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci się zarejestrować i stracić wszystkie zainwestowane pieniądze przez Crypto GPS!

Werdykt: Crypto GPS jest potwierdzonym oszustwem! Bądź czujny i unikaj cryptogps.co!

recenzja, Crypto GPS, cryptogps.co, oszustwo, scam, oprogramowanie, handel, kryptowaluty, kryptowaluta
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.