Recenzja crypto solution oszustwo czy legalne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.11. 2017 15:09  | 

Oficjalna strona internetowa: cryptosolution.info

Crypto Solution to robot handlowy oferujący handel kryptowalutami. Jak twierdzą jego twórcy, jest to unikalny system, który zapewnia szybki zysk. Robot handluje na giełdach takich jak Bittirex i Poloniex i umożliwia wybór pomiędzy czterema planami inwestycyjnymi. Najbardziej kuszący w tej ofercie jest dzienny dochód od 5%, co oznacza 150% miesięcznie. Brzmi wspaniale, ale jest raczej nierealistyczne, więc zbadajmy Crypto Solution, aby odkryć, dlaczego to oprogramowanie jest oszustwem.

Kto jest odpowiedzialny za Crypto Solution?

Na stronie cryptosolution.info można znaleźć wiele informacji o Crypto Solution LTD, ale nic konkretnego, żadnych informacji na temat właściciela firmy. Nie ma dyrektora generalnego i praktycznie nie jest jasne, kto tworzy i projektuje oprogramowanie Crypto Solution. Ponadto, w dziale \"o nas\" natknęliśmy się na zdjęcie stockowe. To rodzi wiele pytań dotyczących legalności Crypto Solution i firmy obsługującej to oprogramowanie. Czy są prawdziwe, nie jest to pewne? Brak tej ważnej informacji jest dowodem na to, że Crypto Solution jest oszustwem!

Jak działa Crypto Solution?

Zgodnie z oświadczeniami na stronie cryptosolution.info, system Crypto Solution \" jest przeznaczony do działania na komputerach neuronowych, a jego zadania obejmują wszystkieczynności, które codziennie wykonują zwykli traderzy handlujący walutami. Jest w stanie uczyć się i za każdym razem staje się coraz lepszy, oblicza najlepsze algorytmy transakcyjne! \" Brak informacji o tym jakich zasad, formuł lub algorytmów używa to oprogramowanie. Nie jest również jasne z jakich metod handlowych korzysta. Nie możemy zaufać rozwiązaniom handlowym, nie wiedząc, jak dokładnie działa program i jakiego zwrotu z inwestycji możemy się spodziewać. Każdy może obiecać wysoki zysk, ale wolimy fakty i dowody rzeczywistych osiągnięć i narzędzi finansowych, które działają i przynoszą realne dochody!

Niepokojące informacje!

Podczas naszego dochodzenia wykryliśmy niepokojące rzeczy.

Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się normalne w robocie Crypto Solution, ale kiedy dokładnie zbadamy to oprogramowanie, dochodzimy do schematu oszustwa. Zacznijmy od firmy. Jest fałszywa. Zapytanie w Wydziale Korporacji NYS pokazuje, że Crypto Solution LTD nie istnieje. Dlatego handel i inwestycje z tą firmą są niedopuszczalne. Istnieje ogromne ryzyko utraty pieniędzy. Tutaj przypomnimy Ci o stockowej fotografii, której używają. Spójrz na zdjęcie, aby zobaczyć dowody!

Ponadto system dostarcza sygnały inwestycyjne i finansowe, co jest działalnością regulowaną prawnie. Zgodnie z informacjami na stronie cryptosolution.info, Crypto Solution ma siedzibę w Nowym Jorku w USA. Potrzebują więc licencji, ale jej nie mają. To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem.

Inną niepokojącą kwestią jest sposób, w jaki Crypto Solution wypłacało zyski. Używają nowych depozytów, aby płacić zyski starym klientom. Ale co się stanie, jeśli jesteś jednym z ostatnich klientów? Jak Ci zapłacą jeśli nie będzie nowych deponentów? To typowa piramida finansowa. Takie firmy mogą się zawalić w każdej chwili. Dlatego to oprogramowanie to nic więcej jak zwykłe oszustwo.

Ponadto, jeśli zdecydujesz się zainwestować w tę platformę, zadaj sobie dwa ważne pytania: czy jest możliwe, że firma, która opiera się tylko na nowych depozytach, wypłaci mi 150% zysku miesięcznie? Oraz: czy moje konto będzie połączone z regularnym brokerem, biorąc pod uwagę, że Crypto Solution jest nielegalnym oprogramowaniem?

Recenzja Crypto Solution - Wnioski!

Nic na stronie cryptosolution.info nie wygląda dobrze! Crypto Solution jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i wyraźnie ma zamiar zrabować Twoje ciężko zarobione pieniądze! Oszuści obiecują nierealnie wysokie zyski. Wystarczy, że się zarejestrujesz, a pieniądze same zaczną do Ciebie płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy Ci pozwolić zarejestrować się i stracić pieniądze przez Crypto Solution!

Werdykt: Crypto Solution jest potwierdzonym oszustwem! Bądź czujny i unikaj cryptosolution.info!

recenzja, crypto solution, oprogramowanie, oszustwo, scam, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.