Recenzja delta app czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
02.05. 2017 10:06  | 

Oficjalna strona: deltaapp.co

Aplikacja Delta obiecuje zarobki wysokości co najmniej 22005 dolarów na dzień. To auromatyczny system handlowy. Nie wymaga wcześniejszego doświadczenia handlowego. Jest także całkiem darmowy. Wszystko co musisz zrobić to zrelaksować się i czekać aż oprogramowanie zrobi za Ciebie wszystko. Brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe więc zdecydowaliśmy się prześledzić aplikację.

Kim jest Jake Hammel?

Jake Hammel z Delta Investments nic o sobie nie mów. Łatwo zrozumieć co jest tego przyczyną! Przeszukaliśmy internet na jego temat i jedyne co znaleźliśmy to powiązanie ze stroną deltaapp.co. Jake Hammel jest postacią fikcyjną. Twierdzenie, że można znaleźć artykuł o nim w magazynie Forbes jest także nieprawdziwe! Ponadto, okazuje się że firma Delta Investments nie istnieje! Z tego względu, nie można jej ufać! To duży dowód oszustwa!

Jak działa aplikacja Delta?

Aplikacja Delta działa na podstawie złożonego algorytmu finansowego. Oprogramowanie wykorzystuje technologię pozwalającą na legalne i etyczne podbicie rynku. Rejestracja jest darmowa. Konto można utworzyć poprez wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego. Depozyt składamy u wybranego brokera. Depozyt jest bezpieczny i nie pobierane są żadne opłaty! Następnie należy wybrać aktywa, którymi zamierzamy handlować. Po dokonaniu wyboru wystarczy wcisnąć przycisk \"włącz\" i gotowe. W wideo brakuje jednak szczegółowych wyjaśnień dotyczących algorytmu oraz strategii stosowanych przez aplikację Delta. To jest bardzo podejrzane i wskazuje na oszustwo!

Niepokojące wiadomości

Sesja na żywo Kate Matthews jest zmyślona! Od wczoraj nie weszła na konto użytkownika, a teraz nagle na jej koncie w magicznysposób pojawiły się pieniądze! Jest w stanie zarobić 22005 dolarów na dzień bez robienia czegokolwiek? Jake zapłaci jej mniej więcej tyle samo każdego dnia? Kto się da na to nabrać? Jak można handlować opcjami binarnymi będąc offline! To ogromny dowód oszustwa!

Ponadto, dwa miesiące temu Jake twierdził, że każdego dnia zyskuje 10 ludzi i po 46 dniach zostają oni milionerami. To ogromne kłamstwo! Na stonie whois.com znaleźliśmy informacje, że domena deltaapp.co wspeirająca aplikację Delta, została zarejestrowana 4 kwietnia 2017 roku. Widać, że nie minęły jeszcze dwa miesiące! To dowód oszustwa!

Na stronie deltaapp.co możemy też znaleźć fałszywe referencje! Piere Maurice z Lyon we Francji, jako najlepszy beta tester aplikacji Delta twierdzi, że zarobił dzięki aplikacji około 30 tysięcy dolarów w dwa tygodnie. Jednak jest to postać zmyślona. Wykorzystano zdjęcie ogólnodostępne w internecie oraz wymyślone dane. Z tego powodu nie należy ufać tym referencjom, co jest kolejnym dowodem oszustwa!

Więcej niepokojących informacji

Twierdzenie, że zarobisz 22005 dolarów na dzień jest niedorzeczne! Jak twórcy aplikacji Delta mogą zagwarantować takie zarobki w weekendy! W sobotę i niedzielę giełda jest zamknięta! Zatem nie wiadomo jak Delta App może handlować na zamkniętych rynkach. To kolejny dowód oszustwa!

Ponadto, podczas prezentacji wideo nie pokazano działania aplikacji na żywo. Prezenter o tym mówi, ale nie pokazuje konkretnego przykładu. Twierdzi, że na koncie jest 34800 dolarów po wypłacie zrobionej dnia poprzedniego. A teraz po 92 sekundach od zakończenia tradu twierdzi, że uzyskał zysk netto w wysokości 43675 dolarów! Z początkowego kapitału wynoszącego 34800 dolarów? Jak Delta App może uzyskać z 34800 dolarów zysk netto wysokości 43675 dolarów podczas jednego tradu? To się nigdy nie zdarza w rzeczywistym handlu opcjami binarnymi!!! Twórcy każą nam wierzyć, że handlując opcjami binarnymi możemy uzyskać ponad 100% stopy zwrotu??? Wygląda na to, że Jake i jego wspólnicy nie mają zielonego pojęcia i handlu opcjami binarnymi. To NIEZAPRZECZALNY DOWÓD OSZUSTWA!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie deltaapp.co?

Podczas rejestracji na stronie deltaapp.co należy podać imię i nazwisko oraz e-mail. Zostaniemy przekierowani do wideo i drugiego formularza, który należy wypełnić. Na jego podstawie zostanie utworzone konto handlowe Delta App wraz z przypisanym brokerem. Nie mamy wpływu na wybór brokera. Podczas prezentacji wideo nie ma podanych informacji na temat danych brokera. Nie jesteśmy w stanie zweryfikoważ jego tożsamości ani uprawnień! Gdy mamy do czynienia takimi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Delta App – Wnioki!

Nic co dotyczy deltaapp.co nie wygląda dobrze! Delta App jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Delta App wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Delta App to oszustwo!

Werdykt: Delta App to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony deltaapp.co!

delta app. recenzja, oszustwo, scam, oprogramowanie, trading, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.