Recenzja facebook auto trader ujawniamy prawde - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.08. 2017 10:22  | 

Facebook Auto Trader aka Facebook Trader to nowy nieuczciwy program. Po wprowadzeniu na rynek w tym miesiącu, strona stara się oszukać i pozyskać jak najwięcej inwestorów. Na szczęście rozpoznaliśmy to oszustwo i ostrzegamy naszych subscriberów, aby unikali Facebook Auto Trader.

Pierwszą rzeczą, którą musisz sobie wyobrazić, jest to, że Facebook Auto Trader nie jest związany z gigantem mediów społecznościowych. Używają tej samej marki łamiąc prawa autorskie, które zostały wprowadzone w celu ograniczenia tego rodzaju działań marketingowych. Po drugie, zauważyłem, że inna legalna platforma istnieje pod nazwą Facebook Trader. Platforma ta nie ma nic wspólnego z handlem opcjami binarnymi, ponieważ dotyczy wyłącznie branży motoryzacyjnej, gdzie ludzie sprzedają samochody za pośrednictwem platformy społecznościowej. Dlatego nie należy mylić tych dwóch stron, ponieważ są osobnymi podmiotami. Jeden jest oszustwem (facebooktrader.co), a drugi sprzedaje samochody za pośrednictwem platformy społecznościowej. My skupimy się na na Facebook Auto Trader i udowodnimy, że to niebezpieczne oszustwo.

Recenzja Facebook Auto Trader

Jest to obecnie jedna z najnowszych aplikacji, która rozpowszechnia fałszywe informacje na temat handlu opcjami binarnymi i tego, jak zostać milionerem. Na stronie Facebook Auto Trader znajdziemy informacje, że to oprogramowanie każdego dnia generuje tysiące dolarów zysku, ponieważ współdziała z mediami społecznościowymi, aby ustalić trendy na giełdzie. W ten sposób użytkownicy mają szansę na prawdziwy sukces na rynku. Robot jest bardzo inteligentny w gromadzeniu i pracy z danymi z Facebooka. Pytanie brzmi: Czy John Thompson (domniemany właściciel) handlu zarabia w ten sposób na życie? Czy ma on zapis transakcji handlu opcjami binarnymi i zysków, które osiągnął dzięki Facebook Auto Trader? Niestety, brak powyższych danych na stronie internetowej Facebook Auto Trader. Znajdziemy tam żargon marketingowy, ale brak wyjaśnienia strategii wykorzystywanej przez ten robot oraz dowodu skuteczności oprogramowania.

Nie ma nic specjalnego w aplikacji Facebook Auto Trader, ponieważ jest taka sama jak inne nieuczciwe aplikacje do handlu opcjami binarnymi, które pojawiły się i zniknęły. Jeśli spojrzysz na stronę internetową, na której promowany jest program Facebook Auto Trader, natkniesz się na wiele dziwacznych twierdzeń i obietnic, których nie można zrealizować. Oszustwo tego oprogramowania polega na wykorzystaniem nazwy największej platformy społecznościowej na świecie. Ma to uwiarygodnić to oprogramowanie. Ponadto ich zamiarem było wprowadzenie w błąd nowych inwestorów, którzy nie przykładają się do dokładnego sprawdzenia produktów handlu opcjami binarnymi. Ci oszuści zarabiają na popularności Facebooka, wykorzystując jego nazwę. Wzmianka o tym, jak robot kopiuje dane z Facebooka, aby mógł skutecznie handlować, ma na celu uwiarygodnić Serwis. Co więcej, należy zdać sobie sprawę z tego że, właściciel tej strony naruszył prawa autorskie. Nie można używać nazwy renomowanej marki do oszustwa w internecie, ponieważ na pewno przyciągnie to uwagę odpowiednich władz.

Kto jest właścicielem Facebook Auto Trader?

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej, właścicielem tego projektu jest \"John Thompson\". Jednak kiedy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że ta strona nie jest godna zaufania, słuszne jest założenie, że to imię jest fikcyjne. Największym problemem z tym człowiekiem jest to, że nie pojawia się w prezentacji wideo, aby można było zobaczyć, jak wygląda w rzeczywistości. Słychać tylko głos opowiadająca kolejne kłamstwa. Jego twierdzenia nie mogą być zweryfikowane, ponieważ nie ma dowodów potwierdzających, że człowiek o nazwisku John Thompson jest właścicielem produktu o nazwie Facebook Auto Trader. Nie można też zweryfikować jego osiągnięć. Uniemożliwia to weryfikację aplikacji Facebook Auto Trader. Można tylko powiedzieć, że \"John Thompson\" to fikcyjna postać, która została wykreowana w celu promowania nieuczciwych programów.

Fałszywe profile użytkowników

Przy tak wielu dowodach oszustwa, ciężko sobie wyobrazić, że prawdziwych użytkowników powiązanych z tą aplikacją i wyrażających o niej pozytywną opinię. Jednak strona internetowa Facebook Auto Trader zawiera kilka \"referencji użytkowników\", które wywołują wrażenie, że ten robot przynosi zyski. Na stronie jest też mała sekcja pt. \"Poznaj mój zespół\". Ci ludzie są głównymi twarzami tej aplikacji. Jest oczywiste, że te obrazy nie reprezentują prawdziwych ludzi zaangażowanych w tę oszukańczą operację. Obrazy należą do platformy fotografii stokowej, skąd zostały skopiowane i wklejone w danej witrynie. Facebook Auto Trader nie zważa na to, że te obrazy są wykorzystywane przez inne strony internetowe, które nie są związane z tym oprogramowaniem. Pokazuje to, że strona internetowa Facebook Auto Trader została utworzona w celu oszustwa. To dlatego, na stronie nie można znaleźć żadnych ważnych informacji dotyczących właściciela lub działania aplikacji, która jest w niej promowana.

Opinie w social media

Social media, podobnie jak nazwa Facebook, są wykorzystywane do promocji Facebook Auto Trader. Niestety, to, co widzisz na stronie jako opinie w serwisach społecznościowych, jest zmyślone. Bądź pewny, że nigdy nie znajdziesz prawdziwej pozytywnej opinii o tym produkcie w żadnym miejscu w internecie, z wyjątkiem strony Facebook Auto Trader. Możesz wyszukać tych użytkowników na Facebooku lub Twitterze. Nie dziw się, że nazwy użytkowników są fałszywe. Spodziewaliśmy się, że tak będzie, ponieważ oszuści lubią udawać, że ich produkty są popularne w mediach społecznościowych, podczas gdy prawda jest zupełnie inna.

Brak wyników handlowych

Kiedy twórca i właściciel robota handlowego mówi niewiarygodne rzeczy o swoim produkcie, powinien również dostarczyć dowodów na ich prawdziwość, które przeważnie powinny przyjąć formę wyników handlowych. Czy to oprogramowanie dostarcza historii wyników, które można zweryfikować? Obawiam się, że tego dowodu nie ma. Zamiast tego jest mnóstwo fałszywych opinii z mediów społecznościowych, których nie można zweryfikować.

Nasza rada

Widząc, że Facebook Auto Trader nie ma dowodów na swoją skuteczność i zyskowność, można bezpiecznie stwierdzić, że jest to kolejne oszustwo. Strategia, której używa ten robot, nie jest wyjaśniona. Praca z danymi z Facebooka nie jest poprawnym wyjaśnieniem. Po drugie potencjał zarobkowy tego robota nie jest realistyczny. Niemal niemożliwe jest, aby jakikolwiek robot wygenerował tak ogromne zyski w tak krótkim czasie. I po trzecie, nie widzieliśmy żadnego solidnego brokera na tej stronie, choć serwis Facebook Auto Trader twierdzi, że współpracuje z renomowanymi brokerami z branży. Z powyższych powodów zalecamy unikanie tego robota. Lepiej zainwestować w legalne i sprawdzone roboty.

recenzja, Facebook Auto Trader, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.