Recenzja fast million czy sigma pro to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.08. 2017 22:32  | 

Oficjalna strona: fastmillion.co

Fast Million to niepowtarzalny projekt oferujący zwykłym ludziom handel opcjami binarnymi. Ten projekt współpracuje z oprogramowaniem Sigma Pro, a jego twórcy twierdzą, że dzięki niemu osiągniesz swój pierwszy milion. Program jest łatwy w obsłudze i nie musisz posiadać specjalnej wiedzy i doświadczenia w handlu opcjami binarnymi. Wystarczy zainwestować 300 dolarów i cieszyć się wygraną. Czy taka oferta jest prawdziwa i czy tak łatwo jest zarobić milion handlując opcjami binarnymi? Odpowiemy na to pytanie, sprawdzając Fast Million.

Kto stoi za Fast Million?

Kiedy wchodzimy na stronę internetową fastmillion.com, odkrywamy, że rosyjski naukowiec Nikolay Potanin z Nowosybirskiego Instytutu Technologii Badawczych opracował oprogramowanie handlowe Sigma Pro dla dużego amerykańskiego Banku. Niewiadomo jak ten program wyciekł z laboratorium i znalazł się na wolnym rynku. Ci ludzie zdecydowali się przedstawić Fast Million z Sigma Pro tysiącom osób i pomóc im stać się milionerami. Jasne! gdyby to było takie łatwe. Pomyśl trochę, brakuje informacji kontaktowych, brak adresu i numeru telefonu, nie wspominając o danych firmy! Jedynym sposobem na skontaktowanie się z tymi osobami jest e-mail. To automatycznie wskazuje, że Fast Million jest usługą anonimową. I to jest nasz pierwszy dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Jak działa Fast Million?

Fast Million to automatyczny system handlu opcjami binarnymi wykorzystujący oprogramowanie Sigma Pro. Używa tylko dwóch przycisków Sprzedaj (w dół) i Kup (w górę). Oprogramowanie \"analizuje ponad dwa tysiące współczynników finansowych i politycznych w ciągu kilku sekund, a następnie, używając rewolucyjnego algorytmu, który nie ma sobie równych, daje odpowiedź, której potrzebujemy w handlu opcjami binarnymi\".

Niepokojące informacje!

Podczas naszego śledztwa dotyczącego Fast Million znaleźliśmy niepokojące rzeczy, które wskazują, że mamy do czynienia z oszustwem. Ta usługa wykorzystuje fałszywe referencje i płatnych aktorów. Na stronie internetowej fastmillion.co można znaleźć kilka osób twierdzących, że są szczęśliwymi traderami. Twierdzą, że zarabiają pieniądze, używając Fast Million i jest to prawdziwa okazja! Niestety, szybkie wyszukiwanie wizerunku za pomocą Google niszczy wszystko! Wszystkie postacie są zmyślone.

Również w przypadku filmu wideo mamy do czynienia z oszustwem. Zdjęcia osób, które pokazały nam wyniki handlowe też są fałszywe. Możemy zobaczyć, że czas wygranych transkakcji wyniósł tylko 12 sekund, co jest niemożliwe. W przypadku opcji binarnych najkrótszy czas sesji to 60 sekund. Te dwa twierdzenia są wystarczającym dowodem na to, że Fast Million jest oszustwem.

Co się stanie podczas rejestacji na stronie fastmillion.co?

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wymaganymi danymi i wpłaceniu minimalnego depozytu w wysokości 300 dolarów dolarów, można rozpocząć handel. Jednak twórcy Fast Million nie poinformowali o dwóch bardzo ważnych sprawach. Po pierwsze należy podać wszystkie dane karty kredytowej, a po drugie Fast Million oferuje handel z nierejestrowanym brokerem.

Jak wiesz, podanie informacji o karcie kredytowej może być bardzo niebezpieczne. Ponieważ ta usługa jest całkowicie anonimowa, a strona internetowa nie jest bezpieczna, nie masz gwarancji, czy ten transfer będzie ostatnim transferem z Twojej karty kredytowej! Ci ludzie otrzymają informacje o Twojej karcie kredytowej i nikt nie wie, co z nimi zrobią! To jest niebezpieczne oszustwo! Unikaj go za wszelką cenę!

Ponadto, jeśli masz do czynienia z nieuregulowanymi brokerami, musisz wziąć pod uwagę możliwość utraty pieniędzy! Możesz nigdy nie otrzymać wypłaty od nieuprawnionego brokera! A ponieważ wiemy kto stoi za First Million, nie będziesz mógł złożyć skargi do władz, jeśli tak się stanie! To kolejny dowód oszustwa!

Ponadto, używając systemów automatycznego handlu, możesz stracić wszystkie swoje pieniądze i nie będziesz mógł nic z tym zrobić. Nie masz kontroli nad swoimi pieniędzmi i swoimi transakcjami! Takie systemy są zbyt niebezpieczne w użyciu!

Recenzja Fast Million z Sigma Pro – Wnioski!

Nic co dotyczy astmillion.co, nie wygląda dobrze! Możliwość zarobienia milionów z Sigma Pro to oszustwo i nie zasługuje na Twój czas i pieniądze! Oszuści wykorzystują płatnych aktorów, stokowe zdjęcia, domenę i zmyślają opinie dając obietnicę szybkich zysków. Nie musisz robić nic poza rejestracją. Zostajesz w domu, a pieniądze same zaczynają do Ciebie płynąć. Jeśli by to była prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić, abyś zarejestrował się i stracił swoje pieniądze przez Fast Million z Sigma Pro!

Werdykt: Fast Million z Sigma Pro to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony fastmillion.co!

recenzja, fast million, oszustwo, scam, oprogramowanie, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.