Recenzja hawkcode oprogramowanie stephena hawkinga - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.11. 2017 00:19  | 

Oficjalna strona internetowa: m-hawkcode.com

HawkCode oferuje możliwość handlu opcjami binarnymi dzięki nowemu i dochodowemu oprogramowaniu. To oprogramowanie zostało stworzone przez Stephena Hawkinga jako strona internetowa m-hawkcode.com! Jego algorytm nazywa się hawkcode, a po skonfigurowaniu konta brokera automatycznie wykona dla Ciebie transakcje z 81% dokładnością. Możemy zarobić co najmniej 1800 euro dziennie. Ale w świecie rzeczywistym to oprogramowanie generuje znacznie więcej. Ta oferta brzmi zbyt dobrze, aby mogła być prawdziwa, dlatego postanowiliśmy zbadać ją dalej.

Kim jest Stephen Hawking?

Stephen Hawking jest angielskim fizykiem teoretycznym, kosmologiem, autorem i dyrektorem badań w Centrum Kosmologii Teoretycznej. Nie ma on nic wspólnego z oprogramowaniem HawkCode prezentowanym na m-hawkcode.com. Ci ludzie używają po prostu jego sławnego nazwiska do promowania swojego paskudnego oprogramowania, które jest obrzydliwe. Co więcej, gdyby był wynalazcą tego oprogramowania, powinniśmy znaleźć jakiekolwiek ślady w globalnych mediach, ale niestety wszyscy milczą na temat tego rzekomego oprogramowania Stephena Hawkinga. Ponadto nigdzie nie ma nazwy firmy! Film promocyjny pochodzi z oficjalnej konferencji TED z 2008 roku! Tam profesor Stephen Hawking zadaje Wielkie Pytania dotyczące naszego wszechświata! Ale film promocyjny z m-hawkcode.com jest zredagowanym wideo z podstawionym audio! Dlatego HawkCode to całkowicie anonimowe oprogramowanie.

Jak działa HawkCode?

Podobno Stephen Hawking i jego zespół opracowali oprogramowanie, które zbiera dane z bitów i może dosłownie przewidzieć przyszłość transakcji. Jego algorytm przewiduje ruch rynku giełdowego z dokładnością do 81%, podczas gdy najlepsi maklerzy uliczni krążą nieco powyżej 50%. I to właśnie możemy znaleźć o tym, jak działa HawkCode. To nie jest wystarczająca informacja, pozwalająca zaufać temu oprogramowaniu. To, co dokładnie zrobi algorytm oprogramowania HawkCode z naszymi pieniędzmi, jest niejasne! Na czym opierają się podmioty handlowe! Brak tej ważnej informacji to ogromna czerwona flaga i dowód oszustwa!

Niepokojące informacje!

Dostarczanie sygnałów handlowych do handlu uważane jest za doradztwo finansowe (inwestycyjne), które jest działalnością regulowaną i wymaga licencji. Ale ponieważ to oprogramowanie HawkCode jest całkowicie anonimową ofertą i nie ma firmy za nią odpowiedzialnej, nie ma żadnej licencji. To czyni HawkCode usługą nielegalną!

Co więcej, podczas naszego śledztwa sprawdziliśmy, co mówią użytkownicy tego oprogramowania. Widzimy opinie, że HawkCode dostarcza ponad 26 000 dolarów w ciągu pierwszych 5 dni. Ale niestety te osoby można znaleźć na stronie fiverr.com! Jest to strona internetowa, z której można zatrudnić aktorów, aby uzyskać dowolne referencje za jedyne 5 - 10 dolarów. Co więcej, dokładne te same opinie zostały użyte w innym sprawdzonym schemacie oszustw zwanym GatesWay ! Możesz sprawdzić naszą poprzednią recenzję jako dowód! To prowadzi nas do przekonania, że HawkCode został stworzony przez tych samych ludzi, którzy stworzyli oszustwo GatesWay! I w obu tych oszustwach Ci ludzie próbują angażować nazwiska sławnych ludzi! Tam Bill Gates, tutaj Stephen Hawking! Dlatego nie możemy ufać HawkCode! Używanie fałszywych opinii zawsze jest niezaprzeczalnym dowodem oszustwa!

Co się stanie, gdy zarejestrujesz się na stronie m-hawkcode.com?

Rejestracja na stronie internetowej m-hawkcode.com otwiera drugi formularz, w którym należy wprowadzić dane uwierzytelniające Twojej karty kredytowej i wpłacić depozyt wysokości 250 dolarów do swojego brokera. Nigdzie na stronie m-hawkcode.com ani w tym filmie promocyjnym nie widzimy nazwy brokera, którą możemy zweryfikować i stwierdzić, czy ten broker jest legalny, czy nie! Handel z nieuregulowanymi brokerami może być bardzo niebezpieczny, ponieważ nie możesz spodziewać się wypłaty od nich. A ponieważ HawkCode jest całkowicie anonimową usługą, nie będziesz mógł złożyć skargi do odpowiednich władz, gdy tak się stanie!

Co więcej, podanie danych karty kredytowej na niezabezpieczonej stronie internetowej jest zbyt niebezpieczne! Nie wspominając już o tym, że nie ma żadnego odbiorcy na tym transferze! Nie wiesz, gdzie przesyłasz te pieniądze! Ci ludzie otrzymają informacje o Twojej karcie kredytowej i nie wiadomo, co z nią zrobią! Ryzyko, że wszystkie Twoje środki zostaną wypłacone z Twojego konta jest OGROMNE! Ta oferta jest zbyt niebezpieczna, dlatego trzymaj się jak najdalej od tego oszustwa!

Recenzja HawkCode - Wniosek!

Nic na stronie m-hawkcode.com nie wygląda dobrze! HawkCode jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domeny i niektóre imiona i słowa tu i tam, obiecują szybkie zyski bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że się zarejestrujesz, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli to byłaby prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci się zarejestrować i stracić zainwestowane pieniądze przez oszustwo HawkCode.

Werdykt: HawkCode jest potwierdzonym oszustwem! Bądź czujny i unikaj m-hawkcode.com!

recenzja, HawkCode, oszustwo, scam, oprogramowanie, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.