Recenzja hexa trader do niczego nieprzydatne oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
06.08. 2017 09:53  | 

Hexa Trader to niedorzeczny system handlu opcji binarnych. Ten \"magiczny\" program rozwiązać Twoje problemy finansowe, dzięki specjalnemu systemowi za pomocą którego można uzyskać 94% stopę zwrotu.

Firma Hexa Trader jest sprzedawana jako jedyne narzędzie, które pozwala inwestorom przewidzieć przyszłość rynku. Tak więc za 0 dolarów można przewidzieć przyszłość wszystkich par walutowych. Nagle, będziesz używać super-tajnej formuły, która bez żadnych problemów generuje 1644 dolarów dziennie.

Nie zapominaj, że firma Hexa Trader nie ma jeszcze żadnego rejestru. W stopce zamieszczonej na dole strony internetowej znajdziemy stwierdzenie: \"Nie ponosimy odpowiedzialności za straty poniesione w wyniku używania HexaTrader\".

Czy zarobisz 1644 dolarów na dzień?

To magiczne oprogramowanie jest oferowane przez zwykłych oszustów. Hexa Trader to kompletny nonsens. Profesor z Ex-MIT Ruperta Connora to postać fikcyjna. Twierdzi on, że oprogramowanie Hexa Trader zostało stworzone przez najlepszych programistów, a analitycy rynku są całkowicie BS. Kto ma dowód na to, że takie osoby pomogły w stworzeniu tego oprogramowania?

Prof. Rupert Connor jest rzekomo twórcą tej idei, jednak taka osoba nigdy nie istniała. Właściwie pierwszy raz uczymy się systemu o nazwie \"Hexa Algorithm\". Najwyraźniej opiera się na szesnastkowym systemie liczbowym, dzięki któremu oprogramowanie może działać z zaskakującą szybkością. Ten śmieszny algorytm ma konwertować ciągi binarne na szesnastkowy format, aby analizować trendy i ustawienia handlowe w ułamku sekundy. Takie roszczenia można zweryfikować i okazują się one nieprawdziwe.

Czy uważasz, że stopa wygranych na poziomie 94,7% może być osiągnięta i utrzymana przez cały czas? Jeśli tak by było, Hexa Trader nigdy nie zostałby udostępniony publicznie. Jego \"tajemnicę\" zachowano by dla siebie, ponieważ ludzkość jest naturalnie samolubna.

Najbardziej śmieszne jest to, że oprogramowanie Hexa Trader jest obecnie oferowane bezpłatnie i gwarantuje średni dzienny zysk w wysokości 1100 USD do 1600 USD lub 146000 USD rocznie. To żart stulecia.

Kim jest profesor będący pomysłodawcą robota opcji binarnych Hexa Trader?

Szczerze mówiąc, profesor tego kalibru zasługuje na szczególną uwagę w tej recenzji. Ironią jest to, że studenci pod kierownictwem tego profesora mają trudności w zdobyciu pracy. Naprawdę?

To nie ma sensu. Co więcej, nawet jeśli dokładnie sprawdzisz, nie znajdziesz nikogo o imieniu Prof. Rupert Connor, który kiedykolwiek by wykładał na MIT. To odkrycie potwierdza nasze wcześniejsze podejrzenie. Jak zwykle, oszuści wykorzystują wyimaginowane postacie, ponieważ mają nadzieję, że się dasz nabrać. Hexa Trader jest po prostu kolejnym nieuczciwym serwisem. To dlatego program nigdy nie został oceniony w internecie. Każdy wie, że to oszustwo.

Zwodnicze twierdzenia

Dobre rzeczy są zazwyczaj kosztują. Ten \"magiczny\" system nic nie kosztuje, ale przyniesie Ci 1644 USD zysku do końca dzisiejszego dnia. Po zarejestrowaniu się będziesz musiał wpłacić depozyt wysokości 250 dolarów na konto maklera. Wpłata jest niezbędna do uaktywnienia \"systemu\".

Jedną rzeczą, którą musisz sobie wyobrazić jest to, że oszuści wiedzą o psychologii nabywcy. Dlatego wprowadzili klauzulę odliczającą 2,5% od Twoich zysków miesięcznie. Prawda jest taka, że Hexa Trader nie przyniesie Ci żadnych zysków. Ta informacja ma na celu przekonanie Cię do oprogramowania i wpłaty depozytu. Musisz również wiedzieć, że stracisz wpłacone 250 dolarów jeśli przestaniesz handlować. W tym momencie oszuści osiągnęli swój cel.

Niedorzeczna stopa wygranych na poziomie 94,7% ma jedynie przyciągnąć potencjalnych użytkowników. To zawsze będzie działało tak długo, jak długo istnieją naiwne osoby. Hexa Trader łapie Cię w pułapkę nieuczciwych brokerów opcji binarnych. Dlatego program ten nie może być używany z żadnym innym brokerem opcji binarnych, tylko z brokerami \"rekomendowanymi\" przez Hexa Trade.

Po otwarciu konta musisz je zasilić, ponieważ saldo jest zbyt małe, aby handlować i realizować zyski. Profesjonalna obsługa klienta niezwłocznie Cię poinformuje, że niski bilans handlowy jest powodem złych wyników. Po co narażać się na stratę serii transakcji w rzędu. To błędne koło. Wpłacasz coraz więcej dolarów, które później stracisz. Minie dużo czasu zanim uświadomisz sobie prawdę i zrezygnujesz z korzystania z tego nieuczciwego serwisu.

Fałszywe opinie

Podejrzewaliśmy, że te opinie są fałszywe. Okazuje się, że mieliśmy rację. Kobieta o imieniu Ashley, która przedstawia się jako matka 4 dzieci, dziękuje profesorowi z całego serca. Jednak widać, że po prostu czyta scenariusz. Jest aktorką. To samo odnosi się do \"absolwenta MIT\" Jaka, który twierdzi, że Hexa Trader zmienił jego życie. Ci ludzie podają nieprawdziwe informacje na temat tego, co może zrobić ten program. Jeśli zostali zatrudnieni, oznacza to, że te opinie nie są prawdziwe.

Podejrzewamy, że ta strona jest prowadzona i zarządzana przez idiotę. W tym oprogramowaniu nie ma \"zastrzeżonego\" algorytmu. To tylko podstawowy robot, który został zaprogramowany do losowego wybierania transakcji \"w górę, w dół\", o ile jest w trybie automatycznego handlu. To przypomina hazard. W tym systemie nie został wbudowany żaden prawdziwy algorytm. Ponadto nikt nie jest na tyle głupi, aby udostępnić robota handlowego za darmo, jeśli spędził wiele godzin, aby go zaprojektować i osiągnąć sukces. Pomyśl o tym.

Nasza rada

Za wszelką cenę unikaj Hexa Trader. To potwierdzone oszustwo!

Recenzja, Hexa Trader, oprogramowanie, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.