Recenzja icoin market czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 22:21  | 

Oficjalna strona: icoinmarket.com

ICoin Market jest rzekomo rentownym oprogramowaniem oferującym handel kryptowalutami. Handel w wykorzystaniem tego oprogramowania jest łatwy i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Każdy użytkownik może wykonywać transakcje bez żadnych przeszkód. Dzięki profesjonalnemu wsparciu zespołu, ICoin Market może przynieść solidny dzienny zysk. To brzmi dość obiecująco, dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się więcej o tym oprogramowaniu.

Kto stoi za ICoin Market?

Na stronie icoinmarket.com umieszczono bardzo szczegółowe informacje na temat handlu bitcoinami, funkcji, menedżerze portfela, statystyk itp. Jednak nie ma informacji o tym, kto stoi za ICoin Market. Jedynym sposobem na skontaktowanie się z tymi osobami jest wysłanie e-mail na podany adres. Nie podano nazwy firmy ani telefonu kontaktowego. Brak informacji jest zawsze podejrzany. Co więcej, nie wiadomo kto zaprojektował to oprogramowanie. ICoin Market jest całkowicie anonimową usługą. Z tego względu uważamy, że mamy do czynienia z oszustami.

Jak działa ICoin Market?

Nie możemy odpowiedzieć na to pytanie. Sposób działania ICoin Market jest zupełną tajemnicą. Na stronie nie znajdziemy żadnej informacji o tym, jak ta platforma działa, jakie zastosowano zasady lub algorytm. Tylko informacje, że to świetne oprogramowanie. Nie jest jasne czego możemy oczekiwać od tej platformy.

Niepokojące informacje!

Pierwszą rzeczą, która nas niepokoi, jest twierdzenie, że ICoin Market zarabia na rynku Bitcoin dzięki swoim ekspertom handlowym nawet do 200%. Cóż, nie mówimy, że nie jest to możliwe, ale musisz zainwestować olbrzymią ilość pieniędzy, ponieważ obecnie 1 BTC wart jest 2487 dolarów. Aby handlować i mieć 200% zysku musisz sprzedać ten bitcoin za minimum 4974 dolarów. Na przykład, jeśli kupisz dziś 100 bitcoinów, musisz zainwestować 248700 dolarów i czekać na odpowiednią cenę bitcoina, aby móc go sprzedać. Jednak czekanie, aż cena będzie podwójna lub potrójna, aby osiągnąć 200-300% zysku nie jest poważne! A Ci ludzie oferują nam 200% zysku z jednego handlu! Bądźmy poważni!!! Jeśli mamy takie pieniądze, nigdy nie skorzystamy z anonimowej usługi, jaką jest ICoin Market!

Ponadto według informacji umieszczonych na stronie, ICoin Market, oferuje wspaniałe możliwości inwestycyjne, co jest interpretowane za doradztwo finansowe (inwestycyjne). Nie ma w tym nic złego, ale ta aktywność wymaga licencji. Jednakże ICoin Market jest całkowicie anonimową usługą, więc nie posiada żadnej licencji. Oznacza to, że nie można złożyć skargi do odpowiednich organów, gdy coś się nie powiedzie! Z tego względu, nie należy ufać oprogramowaniu ICoin Market!

Powyższe dowody są wystarczające, aby stwierdzić, że mamy do czynienia z oszustwem!

Recenzja ICoin Market – Wnioski!

Nic co dotyczy icoinmarket.com nie wygląda dobrze! Oprogramowanie ICoin Market jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za ICoin Market zapewniają nas o szybkich zyskach oraz o tym, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Oprogramowanie ICoin Market to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie ICoin Market to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony icoinmarket.com!

recenzja, ICoin Market, oprogramowanie, oszustwo, scam, kryptowaluta
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.