Recenzja legit broker czy to rzetelne oprogramowanie czy oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
02.06. 2017 17:40  | 

Oficjalna strona: legit-broker.com

Oprogramowanie Legit Broker oferuje handel opcjami binarnymi. Ten system działa zarówno w trybie automatycznym jak i manualnym. Można rozpocząć w trzech prostych krokach - rejestracja, depozyt, rozpoczęcie autotradu. Oprogramowanie Legit Broker pozwala wybrać brokera dostępnego na ich liście. Po rejestracji system automatycznie przydziela brokera. To brzmi bardzo rzetelnie dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się więcej na temat tego oprogramowania.

Kim są twórcy oprogramowania Legit Broker?

Nie jest jasne kto stoi za systemem Legit Broker. Nie podano informacji kontaktowych, adresu czy numeru telefonu. Na stronie znajduje się tylko adres mailowy [email protected] Ponadto nigdzie w wideo ani na stronie legit-broker.com nie podano nazwy firmy. To kompletnie anonimowy serwis. Jak wspominaliśmy w innych artykułach, brak informacji jest wystarczającym dowodem, że mamy do czynienia z oszustwem.

Jak działa oprogramowanie Legit Broker?

Działanie systemu Legit Broker jest zupełnie niezrozumiałe. Nie podano informacji jakich użyto strategii i algorytmów. Na podstawie informacji zawartych na legit-broker.com możemy stwierdzić, że transakcje są wykonywane na podstawie wskaźników, w tym wskaźników giełdowych. Kluczowe pytanie brzmi: skąd możemy mieć pewność, że oprogramowanie Legit Broker działa i przynosi korzyści? Nie możemy tego wiedzieć, ponieważ nigdzie dokładnie nie wyjaśniono jak ten system działa. Z tego względu nie należy mu ufać i powierzać swoich pieniędzy. Brak informacji na temat działania wskazuje na oszustwo!

Niepokojące informacje

Najbardziej niepokojący jest fakt, że system Legit Broker tworzy nowe konto brokerskie po rejestracji, którego nie możesz używać dopóki nie wpłacisz minimum 250 dolarów. Dopiero wtedy możesz rozpocząć handel na prawdziwych rynkach. W taki właśnie sposób działają oszuści.

Ponadto, używając niesprawdzonego systemu takiego jak aplikacja Legit Broker, istnieje duże ryzyko utraty zainwestowanych pieniędzy. Jest to całkowicie anonimowy serwis, co uniemożliwia złożenie reklamacji w przypadku utraty zainwestowanych środków! Z tego względu jest to niebezpieczne oszustwo!

Recenzja oprogramowania Legit Broker – Wnioski!

Nic co dotyczy legit-broker.com nie wygląda dobrze! System Legit Broker jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Legit Broker zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System tradingowy Legit Broker to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Legit to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony legit-broker.com!

legit broker, system, oprogramowanie, aplikacja, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.