Recenzja million dollar bot uwaga na oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 23:58  | 

Million Dollar Bot stworzony przez Thomasa Coopera jest oszustwem. Jest to aplikacja do automatycznego handlu na rynku opcji binarnych, która jest tą samą aplikacją odpowiedzialną za tysiące dolarów strat, po uruchomieniu w 2016 roku. Przeczytaj poniższą recenzję przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dotyczących tego nieuczciwego oprogramowania.

Oficjalna strona: milliondollarbot.com oraz milliondollarbot.com

Ponowne oszustwo

Nie popełnij błędu, niestety nie pierwszy raz słyszeliśmy o słynnym Million Dollar Bot. To oszustwo dotyczące handlu na rynku opcji binarnych zostało po raz pierwszy wydane w ubiegłym roku i pociągnęło za sobą nie tylko poważne konsekwencje finansowe dla traderów, ale również miało głęboki negatywny wpływ na całą branżę. To było naprawdę straszne.

Najwidoczniej osoby stojące za tym nieuczciwym oprogramowaniem zdecydowały, że w zeszłym roku nie uszkodzili w wystarczającym stopniu rachunków bankowych i ponownie uruchomili to straszliwe oszustwo. Wiemy, jak popularne było to oprogramowanie w 2016 roku. Wiele podmiotów gospodarczych padło ofiarą Million Dollar Bot, zatem oszuści zrobili dużo pieniędzy.

Okropne metody zastraszania

Być może najbardziej niepokojącym odkryciem, jakie zrobiliśmy w odniesieniu do obu stron internetowych (tak, są dwie) jest ich agresywne podejście do pozyskania użytkowników. Nękają każdego kto odwiedzi ich stronę za pomocą widgetów i nacisku. W dzisiejszych czasach jest to powszechny schemat wśród przestępców online.

Oczywistym powodem jest to, że Ci oszuści wiedzą, że jeśli dadzą Ci parę sekund na zastanowienie, uświadomisz sobie, co się dzieje i nigdy nie zarejestrujesz się na ich stronie i nie wpłacisz żadnych pieniędzy. Zatem próbują wszystkiego, co można, aby przyspieszyć rejestrację bez wcześniejszego przemyślenia.

Osiągają to poprzez dodanie niesławnego widgetu \"Spots Remaining\" w formie zegara. Aby to zrozumieć, wystarczy po prostu odświeżyć stronę lub ją zamknąć, a następnie na nią wrócić. Wtedy zauważysz, że zegar zaczyna się liczyć od nowa. Możesz wrócić do tej witryny w ciągu dwóch tygodni, a zobaczysz, że pozostało tyle samo wolnych miejsc.

Million Dollar Bot nie jest darowy

W prezentacji wideo, Thomas Cooper mówi, że jego oprogramowanie jest całkowicie darmowe. Twierdzi on, że wystarczy wpłacić depozyt w wysokości 250 USD na powiązane z brokerem konto, w celu otwarcia rachunku i rozpoczęcia handlu. Jednak zgodnie z niektórymi wiadomościami e-mail, które otrzymaliśmy, wcale tak nie jest.

To czego Ci oszuści nie nie mówią, dotyczy faktu, że oprogramowanie Million Dollar Bot jest w rzeczywistości sprzedawane za całkiem dużą sumę 2000 dolarów. Po zasileniu konta maklerskiego w wysokości 250 USD otrzymasz podstawową wersję robota. Prawdą jest, że oprogramowanie będzie ledwie funkcjonalne i najwyraźniej zawiera wiele błędów oraz problemów ze złośliwym oprogramowaniem. To jest ich sposób na zmuszanie użytkowników do zakupu robota za zadziwiającą cenę 2000 dolarów.

Thomas Cooper nie istnieje

Kolejną rzeczą, jaką możemy przedstawić jako dowód oszustwa, jest fakt, że rzekomy twórca Thomas Cooper w rzeczywistości nie istnieje. Człowiek, którego widzisz w filmie jest tak naprawdę znanym aktorem występującym w wielu nieuczciwych systemach handlu na rynkach opcji binarnych. Wydaje się, że ten facet jest moralnie zakwestionowany przez liczbę oszustw, z którymi był związany.

Możesz go znaleźć na Fiverr, gdzie oferuje tanie akcje aktorskie, począwszy od około 30 dolarów do 75 dolarów. Co więcej, jedną z rzekomych członkiń Million Dollar Bot, która bezwstydnie opowiada o tym, ile pieniędzy zrobiła przy użyciu fałszywej aplikacji, można także znaleźć na Fiverr.com. Obie te osoby brały udział w innych nieuczciwych systemach do handlu na rynkach opcji binarnych takich jak Monaco Treasure, BotPlus 365 i Elite Trading Club, aby wymienić tylko kilka.

Niepotwierdzone twierdzenia

Oprócz powyższych informacji zauważyliśmy, że istnieje wiele niezrealizowanych twierdzeń dotyczących nie tylko filmu, ale również informacji obecnych na stronie internetowej. To poważny znak ostrzegawczy, że coś jest nie tak z systemem.

Na początek absurdalnym jest twierdzenie, że Cooper jest profesjonalnym traderem Wall Street, który zrezygnował z pracy w celu stworzenia robota handlowego opcji binarnych. Udowodniliśmy już, że Thomas Cooper jest w rzeczywistości aktorem, więc powyższe twierdzenie jest kłamstwem. Twierdzi on także, że może zagwarantować, że zarobisz 10000 dolarów miesięcznie za pomocą oprogramowania Million Dollar Bot, a jeśli tego nie zrobisz, zwróci Ci koszty. Jak można oczekiwać zwrotu pieniędzy od nieistniejącej osoby? Po prostu nie możesz!

Dodatkowo śmieszne jest stwierdzenie, że do tej pory członkowie Million Dollar Bot osiągnęli łączny zysk w wysokości ponad 53 milionów dolarów. Pozostaje jednak pytanie, gdzie jest dowód? Po prostu ktoś, kto to powiedział, nie jest wystarczającym dowodem. Wszystkie te twierdzenia są bardzo mylące i nie ma żadnych dowodów na ich potwierdzenie.

Werdykt: Million Dollar Bot to oszustwo!

recenzja, Million Dollar Bot, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.