Recenzja mt soft czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.10. 2017 12:31  | 

Oficjalna strona: mt-soft.co

MT Soft oferuje handel opcjami binarnymi. Jest to automatyczny system, który nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia. Jak twierdzi twórca, to oprogramowanie może przynieść 14 500 USD zysku dziennie. To jest marzenie każdego tradera, ale czy można uzyskać taką kwotę? Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dlatego zdecydowaliśmy się dokładniej zbadać MT Soft.

Kim jest John Harrison?

Niestety, mamy zamiar od razu ujawnić, że MT Soft to oszustwo, znane wcześniej pod nazwą Mirror Trade. A John Harrison nie jest dyrektorem generalnym MT Soft, ale postacią fikcyjną. Ponadto w poprzedniej recenzji dotyczącej Mirror Trade, udowodniliśmy już, że jest on płatnym aktorem. To nie wszystko, na stronie mt-soft.co brak jakichkolwiek danych na temat firmy: nazwy, adresu, telefonu. Jedynym sposobem kontaktu jest poczta elektroniczna. To sprawia, że usługa MT Soft jest anonimowa. Dlatego też mamy wszelkie podstawy aby sądzić, że MT Soft to oszustwo.

Jak działa MT Soft?

Zgodnie z oświadczeniami zawartymi w prezentacji wideo umieszczonej na stronie mt-soft.co, MT Soft korzysta z połączenia OC3, później zaktualizowanego do OC192. To znaczy, że masz naprawdę super szybkość połączenia. Umożliwi to szybsze przesyłanie danych między komputerem a różnymi rynkami handlowymi. To brzmi dobrze, jednak to nonsens. OC192 lub jakakolwiek technologia poprawiająca prędkość nie ma zastosowania w przypadku opcji binarnych. Aby handlować na rynkach opcjami binarnymi musisz skorzystać z usług brokera, w tym przypadku zawsze będzie opoźnienie. Średnio zaakceptowanie i zrealizowanie transakcji zajmuje brokerom od 1 do 3 sekund. Jeśli twierdzisz, że Twoje oprogramowanie jest super szybkie, to nie ma znaczenia, nawet jeśli jest to prawda. Dlatego twierdzenia dotyczące wpływu szybkości połączenia MT Soft na transakcje są bezpodstawne. To znak, że mamy doczynienia z oszustwem.

Niepokojące informacje

Prezenter twierdzi, że będziesz mógł wygenerować oszałamiające 14 500 dolarów zysku dziennie! Wszystko jest gwarantowane i przedstawiono dowód 6 testerów beta. Powiedział, że tych 6 inwestorów jako pierwsi mieli możliwość testowania systemu MT Soft. Przez pierwsze trzy miesiące wszyscy zarobili ponad 900 000 dolarów! Cóż, po pierwsze, nie widzimy tych osób w filmie promocyjnym. Po drugie oficjalna domena mt-soft.co została zarejestrowana w dniu 15.09.2017. Dlatego nie możemy ufać tym ludziom.

Inną niepokojącą rzeczą są fałszywe opinie. Kiedy przeglądasz stronę internetową mt-soft.co, możesz zobaczyć opinie prawdziwych traderów, którzy rzekomo zarabiają pieniądze dzięki MT Soft. Ale jakie było nasze zdziwienie, gdy przeczytaliśmy te opinie? Wszystkie są takie same i mówią o usłudze Methodairaires Method. Co za głupi błąd! Ponadto nie możemy potwierdzić tożsamości tych osób, choć dokonaliśmy rozległych poszukiwań. Ponadto te osoby pojawiają się na różnych stronach internetowych o różnej tematyce. To kolejny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem.

Recenzja MT Soft – Wnioski!

Nic co dotyczy mt-soft.co, nie wygląda dobrze! MT Soft jest oszustwem, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści zmieniają aktorów, domeny i niektóre imiona i nazwiska. Obiecują szybkie zyski bez żadnego wysiłku. Wstarczy się zarejestrować, a pieniądze same będą do Ciebie płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci zarejestrować się i stracić zainwestowane środki z MT Soft.

Werdykt: MT Soft to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony mt-soft.co!

recenzja, MT Soft, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.