Recenzja oprogramowania binary tradeo system czy to rzetelne oprogramowanie auto tradingowe - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.05. 2017 22:23  | 

Oficjalna strona: binarytradeo.com

Oprogramowanie Binary Tradeo System obiecuje prosty handel opcjami binarnymi. Twórcy twierdzą, że system jest innowacyjny i całkowicie automatyczny. Nie wymaga wcześniejszego doświadczenia w tradingu. Nie musisz nic robić, ponieważ robot zrobi wszystko za Ciebie, zapewniając Ci zyski. Nie wymaga instalacji. Wszystko czego potrzebujesz to sprawna przeglądarka internetowa, która umożliwi Ci odbiór sygnałów. Możesz przetestować sygnały na koncie demonstracyjnym. To brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się temu bliżej.

Kto stoi za Binary Tradeo?

Na stonie binarytradeo.com web page nie ma informacji o twórcach tego oprogramowania. Nie podano także nazwy firmy, nie wspominając o adresie czy danych kontaktowych. To kompletnie anonimowy serwis. Brak informacji wskazuje na oszustwo. Z tego względu nie należy ufać Binary Tradeo System.

Jak działa oprogramowanie Binary Tradeo?

Za pomocą ustawień, możesz wybrać system zarządzania pieniędzmi. Do wyboru są trzy ustawienia: klasyczne, Martingale i Fibonacci.

Klasyczne – jest bezpieczne ponieważ wszystkie transakcje są typowe. System nigdy nie zmieni Twoich ustawień. Na każdym etapie możesz zmniejszyć lub zwiększyć ilość inwestowanych pieniędzy. Większość nowych użytkowników korzysta z klasycznych ustawień.

Martingale – polega na tym, ze po stracie, system podwaja ilość inwestowanych środków w następnej transakcji. Zatem gdy wygrasz, z zyskiem odzyskasz to co straciłeś.

Fibonacci – używa tzw. Golden Ratio. Wykorzystuje system matematyczny Fibonacciego do przewidzenia zachowania aktywów.

Niepokojące informacje!

Ustawienie Martingale nie może działać tak, jak jest to opisywane przez twórców oprogramowania. Wyjaśnimy to na przykładzie. Stawiasz zakład na 100 dolarów i przegrywasz. Następnie stawiasz 200 dolarów i znów przegrywasz. Wtedy musisz postawić 400 dolarów. Załóżmy, że tym razem wygrałeś. Stopa zwroty wynosi około 70%. To oznacza że zarobiłeś 280 dolarów na tym zakładzie. Ale w sumie straciłeś 300 dolarów (100 za pierwszym razem i 200 dolarów za drugim razem). To oznacza, że korzystając z tego ustawienia będziesz tracić pieniądze. Ponieważ nie ma 100% stopy zwrotu, to ustawienie nie działa tak jak twierdzą jego twórcy. Gdyby Ci ludzie znali się na tradingu, na pewno by to wiedzieli. To kolejny dowód oszustwa!

Ponadto, na koncie demonstracyjnym wygrywasz za każdym razem. To sprawia wrażenie, że Binary Tradeo jest niezwykle zyskownym systemem. Nic bardziej mylnego! Za pomocą demo wykonujemy fikcyjne transakcje, które nie mają miejsca na rzeczywistych rynkach. Z tego względu, gdy zdecydujesz się na inwestowanie na rzeczywistych rynkach, zaczniesz tracić pieniądze! Dlatego Binary Tradeo System to niebezpieczne oszustwo!

Więcej niepokojących informacji!

Ponadto, do handlu opcjami binarnymi potrzebny jest broker. Twórcy twierdzą, że możemy wybrać brokera. Jednak jest to kłamstwo! Możesz wybrać 10 istniejących brokerów, jednak nie możesz korzystać z konta, które z nimi masz. Musisz stworzyć nowe konto! Aby to zrobić należy wpłacić minimum 250 dolarów! To dowód oszustwa!

Recenzja oprogramowania Binary Tradeo – Wnioski!

Nic co dotyczy binarytradeo.com nie wygląda dobrze! System Binary Tradeo jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Binary Tradeo zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System tradingowy Binary Tradeo to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Binary Tradeo to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony binarytradeo.com!

binary tradeo, recenzja, oszustwo, scam, trading, oprogramowanie, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.