Recenzja oprogramowania elite gold profits czy jest to rzetelna platforma tradingowa - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
24.04. 2017 08:30  | 

Oficjalna strona: elitegoldprofits.biz

Elite Gold Profits obiecuje zarobić dla Ciebie ponad 1,300 dolarów dziennie. Twierdzi, że ma ponad 98% stopę zysku. Pracuje wyłącznie na autopilocie oraz nie pobiera opłat za usługi. Nie wymaga doświadczenia tradingowego od użytkowników, Wystarczy siedzieć i obserwować Elite Gold Profits robi wszystko za Ciebie. To brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe, dlatego postanowiliśmy to sprawdzić.

Kim jest Nigel Pearson? Właściwie nie wiemy! W wideo promującym stronę nie występuje osobiście. Widzimy tylko zdjęcie analizy finansowej. Przeprowadziliśmy szczegółowe dochodzenie i stwierdziliśmy, że jest powiązany tylko ze stroną elitegoldprofits.biz. Ponadto, w prezentacji wideo nie pada nazwa firmy! Anonimowe oprogramowanie jest zbyt niebezpieczne, ponieważ w razie problemów, nie ma osoby która poniosła by za nie odpowiedzialność. Tak właśnie działają oszuści!

Jak działa Elite Gold Profits?

Właściwie nie wiadomo jak działa Elite Gold Profits ponieważ nikt tego nie wyjaśnia w wideo promocyjnym. To niepodważalny dowód oszustwa!

Niepokojące informacje

!

Ludzie promujący Elite Gold Profits, opierają rzekome dowody dochodowości serwisu na wyciągach z banku! Niemniej jednak, przedstawione wyciągi bankowe nie są prawdziwe, ponieważ po sprawdzeniu na stronie whois.com, znaleziono informację że domena elitegoldprofits.biz wspierająca Elite Gold Profits została zarejestrowana 12.04.2017 roku. Jak zatem mogą być prawdziwe wyciągi z 2015 roku? Z tego względu, nie ufamy tym dowodom. Jest to kolejny dowód oszustwa!

Więcej alarmujących informacji!

Podczas prezentacji wideo możemy zobaczyć referencje użytkowników systemu Elite Gold Profits. Są to aktorzy fiverr.com! Ta platforma wynajęła aktorów dających referencje za 5 dolarów! Z powyższych względów nie należy ufać tym referencjom. To jeszcze jeden dowód oszustwa!

W dodatku, możemy zauważyć traderów na żywo! Ci tradeży są fikcyjni! Jak Elite Gold Profits może mieć historię tradów z 2015 roku, gdy domena dla serwisu istnieje dopiero kilka dni (od12.04.2017)? To niepodważalny dowód oszustwa!

Co się stanie gdy zarejestrujesz się na stronie elitegoldprofits.biz?

Kiedy zarejestrujesz się na stronie elitegoldprofits.biz za pomocą imienia i adresu e-mail, zostaniesz przekierowany do kolejnego wideo. Następnie musisz wypełnić drugi formularz rejestracyjny łączący Twoje konto z ich zaufanym brokerem! Nie możesz zacząć używać konta dopóki nie złożysz depozytu w wysokości co najmniej 250 dolarów! Podczas wideo demonstracyjnego nikt nie podaje żadnego imienia i nazwiska brokera więc nie możemy stwierdzić czy jest on wiarygodny. Współpracując z nieznanym brokerem nie mamy gwarancji, że uzyskamy od nich chociaż jednego centa! Ponieważ za oprogramowaniem nie stoi żadna firma nie będziemy mogli złożyć reklamacji. To przykład bardzo niebezpiecznego oszustwa!

Recenzja Elite Gold Profits – Wnioski!

Nic co dotyczy elitegoldprofits.biz nie wygląda dobrze! Elite Gold Profits to przykład nieuczciwego ooprogramowania, które nie zasługuje na nasz czas i uwagę! Ludzie stojący za tym oszustwem zmieniają aktorów oraz pewne nazwy i domeny, obiecując nam szybkie zyski przy minimalnym wysiłku. Nie musisz zrobić nic poza rejestracją i czekaniem na wpływ pieniędzy. Gdyby to była prawda wszyscy bylibyśmy milionerami, jednak w prawdziwym świecie takie sytuacje się nie zdarzają. Nie możemy pozwolić, abyś korzystał z tej strony i stracił swoje pieniądze!

Werdykt: Elite Gold Profits jest oszustwem! Unikaj elitegoldprofits.biz!

recenzja, oprogramowanie, układ, oszustwo, kłamca, Elity złote zyski
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.