Recenzja oprogramowania equinox czy to rzetelny system tradingowy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
08.05. 2017 22:50  | 

Oficjalna strona: equinoxtrading.co

Oprogramowanie Equinox to najsolidniejszy automatyczny system tradingowy który GWARANTUJE użytkownikom zysk co najmniej 10 000 dolarów na miesiąc! Jeśli się zarejestrujesz i zostaniesz jednym z użytkowników, oprogramowanie umożliwi Ci zarobek wysokości ponad 2000 dolarów dziennie. Nic nie musisz robić! Equinox to automatyczny robot tradingowy! Nie wymaga doświadczenia w handlu! Jest w 100% darmowy. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Z tego względu postanowiliśmy dokładniej zbadać ten system.

Kim jest Anthony Johnson?

Anthony Johnson nazywa siebie założycielem i prezesem Equinox Holdings. W 2008 roku porzucił pracę na stanowisku starszego kierownika ds. handlu w jednym z dużych banków inwestycyjnych, zabierając ze sobą pięciu najlepszych traderów. Obecnie zaprosił 50 osób do wypróbowania oraz ulepszenia nowego systemu tradingowego Equinox. Po dokładnym przezszukaniu internetu, nie znaleźliśmy żadnych innych informacji na jego temat oprócz tych zawarch na stronie equinoxtrading.co! Ponadto okazało się, że firma o nazwie Equinox Holdings nie istnieje! Znaleźliśmy za to Equinox Holdings LLC! Ich działalnośc dotyczy prowadzenia klubów fitness w USA, Wielkiej Brytanii oraz w Kanadzie. Także dane prezesa się nie zgadzają. Z powyższych powodów, nie należy ufać założycielowi tej firmy jak i oprogramowaniu. To dowód oszustwa!

Jak działa system tradingowy Equinox?

Wideo promujące nie wyjaśnia w jaki sposób działa system tradingowy Equinox! Jest to bardzo niepokojąca informacja! Wideo nie zawiera konkretnych informacji dotyczących algorytmu oraz strategii, które wykorzystuje oprogramowanie. To dowód na to, że oprogramowanie jest nieuczciwe!

Niepokojące informacje

Od momentu powstania systemu tradingowego Equinox, przyniósł on 14 milionów dolarów zysku. W ciągu ostatnich 2 lat miał stopę wygrywalności na poziomie 96%. Niestety te twierdzenia to wierutne kłamstwa! Sprawdziliśmy na whois.com, że domena wspierająca system Equinox - equinoxtrading.co, została zarejestrowana dopiero 2 maja 2017 roku. Nie minął nawet tydzień, a Ci ludzie mówią o latach! To kluczowy dowód oszustwa!

Czy po rejestracji sesja tradingowa otwiera się automatycznie? Handel opcjami binarnymi wymaga pewnej wiedzy np. na temat ilości, czasu wygaśnięcia, aktywów. Jeśli przyjrzysz się systemowi dokładnie, zauważysz że na ma otwartych sesji tylko sygnały za którymi powinno się podążać. Oprogramowanie Equinox jest reklamowane jako automatyczny system, jednak nie jest niczym więcej niż systemem sygnałowym.

Ponadto, po dłuższym wylogowaniu i ponownym zalogowaniu, okazuje się że system zarobił pieniądze w trybie offline! Jednak program nie pokazuje ani jednego rzeczywistego tradu. Wideo zawiera jedynie zmianę salda oraz zysk. Czy nie jest to dziwne? Oczywiście, że jest. Jeśli nie masz doświadczenia z systemami tradingowymi, nie jesteś w stanie zauważyć ważnych cech systemu przez co możesz niepotrzebnie zainwestować w system taki jak Equinox.

Więcej niepokojących informacji!

Na stronie equinoxtrading.co możemy znaleźć transakcje na żywo. Jednak są one fałszywe! Jeśli spojrzysz na ich datę, okaże się, że zostały wykonane w niedzielę. Giełda jest nieczynna w weekendy!!! To niezaprzeczalny dowód oszustwa!

Co się stanie gdy zarejestrujesz się na stronie equinoxtrading.co?

Rejestracja wymaga podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Na stronie użytkownika znajdziesz wideo. To drugie promocyjne wideo, w którym dowiadujemy się, że aby zacząć używać systemu Equinox należy zrobić jeszcze dwie rzeczy. Pierwszą jest otworzenie nowego konta tradingowego u ich zaufanego brokera. Drugą jest depozyt wysokości 250 dolarów, niezbędny do aktywacji konta! Wypłata pieniędzy u tego brokera zajmuje tylko 1 dzień! Ciężko w to uwierzyć, ponieważ wypłata od uregulowanego brokera zajmuje zwykle 2-3 dni robocze!

Podczas prezentacji wideo, nie padają dane brokerów, więc nie jesteśmy w stanie potwierdzić czy są oni sprawdzeni! Gdy mamy doczynienia z nieuregulowanymi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

System tradingowy Equinox – Wnioski!

Nic co dotyczy equinoxtrading.co nie wygląda dobrze! System Equinox jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Equinox wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System tradingowy Equinox to oszustwo!

Werdykt: System tradingowy Equinox to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony equinoxtrading.co!

system tradingowy, Equinox, oszustwo, scam, recenzja
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.