Recenzja oprogramowania rich janitor - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.09. 2017 12:39  | 

Oficjalna strona: richjanitor.com

Rich Janitor jest kolejnym nieuczciwym oprogramowaniem handlowym, które obiecuje, że szybko staniesz się bogaty. Opiera się na systemie win-win i pracuje na auto-pilocie. Jak twierdzi twórca tego oprogramowania, podczas rejestracji konta i rozpoczęcia handlu każdy otrzyma 70 dolarów. Z tego względu postanowiliśmy bliżej się przyjrzeć oprogramowaniu Rich Janitor.

Kto stoi za oprogramowaniem Rich Janitor?

Mike Dee jest twórcą oprogramowania Rich Janitor. Jednak nie możemy potwierdzić jego tożsamości. Przerażająca historia jego życia może sprawić, że zapłaczesz, ale wiedz, że to tylko fikcja. W rzeczywistości w tym filmie nie widać Mike Dee. Nie podano także danych adresowych, telefonu kontaktowego i nazwy firmy. Rich Janitor jest całkowicie anonimową usługą. To to wskazujemy oszustwo. Z tego powodu nie należy ufać oprogramowaniu Rich Janitor i ludziom, którzy zanim stoją.

Jak działa Rich Janitor?

Według informacji na stronie internetowej richjanitor.com, system działa przez znalezienie luk 24/7. Oprogramowanie jest codziennie aktualizowane, dzięki czemu jest w stanie na bieżąco wykrywać nowe luki. To wszystko, nic więcej. Długi film promocyjny i zero istotnych informacji na temat działania oprogramowania.

Niepokojące informacje

Rich Janitor to nic innego jak typowy system kradzieży pieniędzy. Witryna richjanitor.com jest pełna kiepskich sztuczek marketingowych, które mają sprawić, że potencjalni użytkownicy chętnie się zarejestrują. Narrator prezentacji z fałszywą osobowością próbuje przekonać nas, że to oprogramowanie jest prawdziwą okazją umożliwiającą wygenerowanie olbrzymich zysków. Tylko dlaczego mielibyśmy w to wierzyć?

Ponadto według informacji zawartych na stronie jest to zautomatyzowany system. Innymi słowy, to oprogramowanie działa poprzez dostarczanie sygnałów i wykonywanie transakcji imieniu użytkowników. Dostarczanie sygnałów handlowych uważa się za udzielanie porad finansowych, co jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji. Jednak ponieważ Rich Janitor jest całkowicie anonimową usługą, nie posiada licencji. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie będzie możliwości złożenia reklamacji. Jest to wystarczający dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem.

I jeszcze jedna ważna sprawa, na którą należy zwrócić uwagę. Warto zadać sobie pytanie: czy to oprogramowanie łączy moje konto z regulowanymi brokerami? Aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania Rich Janitor musisz najpierw zarejestrować się i założyć nowe konto handlowe. Jednak nikt na stronie richjanitor.com nie podaje żadnej nazwy brokera, dlatego nie możemy potwierdzić, czy jest one regulowany, czy nie! Kiedy mamy do czynienia z nieuregulowanymi brokerami, nie mamy żadnej gwarancji, że kiedykolwiek wypłacą nam pieniądze! Ponieważ nie znamy firmy odpowiedzialnej za to oprogramowanie, nie będziemy mogli złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli tak się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja oprogramowania Rich Janitor – wnioski!

Nic co dotyczy richjanitor.com nie wygląda dobrze! To oprogramowanie to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają aktorów, domeny i niektóre imiona i nazwiska. Obiecują szybkie nagrody przy minimalnym wysiłku. Wystarczy się zarejestrować, a pieniądze same do nas będą płynąć. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić, abyś się zarejestrował i stracił zainwestowane pieniądze z Rich Janitor!

Werdykt: Rich Janitor to potwierdzone oszustwo! Unikaj oprogramowania Rich Janitor!

recenzja, rich janitor, oprogramowanie, oszustwo, scam, sygnały, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.