Recenzja quantum binary signals czy to rzetelny dostawca sygnalow - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.06. 2017 18:29  | 

Oficjalna strona: quantumbinarysignals.com

Quantum Binary Signals oferuje swoje 20 letnie doświadczenie w pracy z traderami. Wysyła do 8 sygnałów dziennie emailem lub SMSem. To proste rozwiązanie zajmuje tylko 2 minuty dziennie. Z dostarczanymi przez system sygnałami można handlować opcjami binarnymi, Forex, towarami, na giełdzie i indeksami. Poziom wygranych wynosi 75% – 85%. Nie wymaga wcześniejszego doświadczenia w handlu. Ryzyko jest niskie i kontrolowane. To brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej systemowi Quantum Binary Signals.

Kto stoi za Quantum Binary Signals?

Właściwie nie wiemy kto stoi za systemem Quantum Binary Signals. Nie podano nazwy firmy czy informacji kontaktowych. Na stronie znajduje się tylko adres mailowy [email protected] To kompletnie anonimowy serwis. Z tego względu nie należy mu ufać. Brak informacji wskazuje na oszustwo!

Jak działa Quantum Binary Signals?

Pierwszym krokiem jest subskrypcja Quantum Binary Signals. Należy nacisnąć przycisk \"subskrybuj\", podać dane oraz zakupić usługę. Nie jest to darmowe narzędzie tradingowe! Oferowana jest opcja 9.99 dolarów za 7 dniowy okres próbny. Po 7 dniach trzeba będzie płacić 99.99 dolarów miesięcznie.

Drugim krokiem jest kopiowanie transakcji. Po zakupie otrzymasz powitalną wiadomość email oraz potwierdzenie zostania członkiem Quantum Binary Signals. System rozpocznie wysyłanie sygnałów SMSem lub mailem łącznie ze informacjami niezbędnymi do transakcji: aktywa, trend, cena, czas ważności.

Trzecią czynnością jest cieszenie się zyskami. Po otrzymaniu sygnału należy go skopiować i wkleić na swoje konto. Zajmuje to tylko 2 minuty. Nie trzeba robić nic więcej gdyż system wykona całą pracę za Ciebie.

Niepokojące informacje

Quantum Auto Trader automatycznie skopiuje dostarczone sygnały, dzięki czemu można zarabiać pieniądze 24/7, nawet podczas snu bądź zabawy. To bardzo dobra informacja, która pokazuje, że ludzie nie posiadają podstawowej wiedzy na temat handlu. Handel na rynkach finansowy nie trwa 24/7! Jak Quantum Binary Signals Auto Trader zdoła handlować na zamkniętych rynkach np. podczas weekendu? W sobotyy i niedziele nie można handlować na rynkach giełdowych! To pokazuje, że twórcy programu nie są profesjonalistami! Z tego względu nie należy im ufać. Quantum Binary Signals to oszustwo!

Ponadto, jak w przypadku większości nieuczciwych oprogramowań, także w tym przypadku na stronie quantumbinarysignals.com możemy znaleźć fałszywe referencje. Susan Parker prezentuje siebie jako 38-letnią panią domu, która w ciągu 7 miesięcy zarobiła 17150 dolarów zaczynając od kapitału 500 dolarów. Niestety zarówno postać jak i twierdzenia są zmyślone. Zdjęcie zostało skradzione i przedstawia Florę Baumabch! Z tego względu nie należy ufać Quantum Binary Signals. Fałszywe referencje stanowią kolejny dowód oszustwa!

Więcej niepokojących informacji

Miesięczna subskrypcja Quantum Binary Signals kosztuje 99.99 dolarów. Jednak należy mieć na uwadze fakt, że do handlu opcjami binarnymi potrzebujemy brokera! Zgodnie z wymaganiami brokera po założeniu nowego konta tradingowego dla opcji binarnych należy wpłacić około 250 – 300 dolarów! Nigdzie na stronie quantumbinarysignals.com nie podano nazwy brokera ani informacji czy posiada licencję. Nieregulowani brokerzy zwiększają ryzyko ponieważ mogą nie wypłacić należnych Ci pieniędzy. Ponadto ze względu na fakt, że system Quantum Binary Signals jest zupełnie anonimowy, złożenie reklamacji może być niemożliwe. Powyższe informacje wskazują na niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Quantum Binary Signals Scam Review – Wnioski!

Nic co dotyczy quantumbinarysignals.com nie wygląda dobrze! System Quantum Binary Signals jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Quantum Binary Signals zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System Quantum Binary Signals to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Quantum Binary Signals to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony quantumbinarysignals.com!

quantum binary signals, oprogramowanie, system, recenzja, sygnały, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.