Recenzja reffeed czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
22.08. 2017 23:16  | 

Oficjalna strona: reffeed.net

RefFeed to oprogramowanie do automatycznego handlu, które gromadzi dane w czasie rzeczywistym z mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter itp. Poszukuje słów kluczowych związanych z dużymi, znanymi firmami i przewiduje na tej podstawie zmiany cen akcji. Ten robot ma 87% dokładności i gwarantuje co najmniej 1492 dolarów zysku dziennie. Otrzymasz 250 dolarów na rozpoczęcie handlu za darmo, które możesz spłacić po tym, jak zarobisz pierwsze 10 000 dolarów. Program nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia handlowego. Działa na całkowitym autopilocie, więc nie musisz nic robić. Jest to zupełnie bezpieczne. Nie musisz wpłacać własnych pieniędzy. Start jest całkowicie wolny od ryzyka. Te obietnice brzmią fantastycznie, dlatego jesteśmy zobowiązani do dokładnego zbadania oferty RefFeed.

Kim jest Jason Clark?

Jason Clark twierdzi, że jest prezesem RefFeed. Szybkie wyszukiwanie w dziale korporacji pokazuje, że firma RefFeed nie istnieje! Ponadto, na stronie internetowej reffeed.net brak jakichkolwiek informacji kontaktowych, co wskazuje na oszustwo! Co więcej, znaleźliśmy Jasona Clark’a na stronie fiverr.com. To jest strona internetowa umożliwiająca wynajęcie tanich aktorów, którzy wykonają na zlecenie prezentację lub napiszą opinię! W tym przypadku tylko za 50 dolarów! To ogromne dowody oszustwa, dlatego nie należy ufać RefFeed!

Jak działa RefFeed?

RefFeed analizuje media społecznościowe, szuka trendów związanych z dużymi firmami publicznymi i przewiduje zmiany cen akcji. To przełomowa technologia, przetwarzająca ponad 15 000 gigabajtów informacji na godzinę, dzięki czemu jest jednym z największych urządzeń przetwarzających dane na świecie, tuż obok Google. A mimo to pozostają anonimowi! Czy to nie jest podejrzane?

Niepokojące informacje

Wynajmowanie tanich aktorów do prezentowania tego oprogramowania jest kluczowym dowodem na to, że mamy do czynienia z oszustwem! Ponadto ta oferta nic nie kosztuje. Jak dotychczas oprogramowanie RefFeed jest bezpłatne, a także daje 250 dolarów na rozpoczęcie handlu za darmo. Odliczy 250 dolarów z konta, gdy zarobisz pierwsze 10 000 dolarów. Tak jasne! Jeśli jest to tak korzystna technologia, to dlaczego potrzebują twojego udziału i dają Ci pieniądze?

Co się stanie podczas rejestracji na stronie reffeed.net website?

Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej reffeed.net następuje przekierowanie do oprogramowania. Aby zakwalifikować się do otrzymania bonusu w wysokości 250 dolarów zaprosić do programu 10 przyjaciół! Co więcej, po zalogowaniu się na stronie RefFeed istnieje możliwość przetestowania konta demonstracyjnego! To kolejna sztuczka, z którą często się można spotkać w przypadku oszustwa! Transakcje wykonywane za pośrednictwem konta demonstracyjnego to symulacje transakcji w fikcyjnych warunkach! Aby przeprowadzić prawdziwe transakcje na realnych rynkach, musisz sprzedawać prawdziwe pieniądze! Jest to zwykła sztuczka, która ma pokazać, jak rentowne jest oprogramowanie, zachęcić potencjalnych użytkowników do otworzenia nowego konta handlowego i wpłaty depozytu! Kiedy to zrobisz, na pewno będziesz rozczarowany, ponieważ jedynym celem tych oszustów jest zdobycie Twoich pieniędzy! Stracisz wszystkie zainwestowane pieniądze, ponieważ oprogramowanie działa na pełnym autopilocie i nie masz nad nim żadnej kontroli! Ponadto, aby handlować na rynkach finansowych, potrzebujesz brokera! Ani w prezentacji wideo ani na stronie reffeed.net nie podano nazwy brokera, więc nie możemy go zweryfikować! Kiedy mamy do czynienia z nieuregulowanymi brokerami, nie mamy żadnej gwarancji, że kiedykolwiek wypłacą nam pieniądze! A ponieważ nie znamy nazwy firmy odpowiedzialnej za RefFeed, nie będziemy mogli złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli tak się stanie! Dlatego RefFeed jest niebezpiecznym oszustwem!

Recenzja RefFeed Scam – Wnioski!

Nic co dotyczy reffeed.net, nie wygląda dobrze! To oprogramowanie to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas i pieniądze! Oszuści po prostu zmieniają domeny, nazwy serwisu, opisy i jak zwykle obiecują szybkie i duże zyski, aby wyłudzić od Ciebie pieniądze. Gdyby pieniądze można było zarobić w tak prosty sposób, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić Ci na rejestrację w system RefFeed i utratę zainwestowanych pieniędzy!

Werdykt: RefFeed to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony reffeed.net!

recenzja, RefFeed, oprogramowanie, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.