Recenzja rewfeed czy dzieki revvfeedcom zarobimy 1492 dolary na dzien czy to kolejne oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
07.07. 2017 19:43  | 

Ostatnio w internecie pojawiło się wiele opinii promujących system o nazwie RewFeed lub Revvfeed.

Pytanie jest krótkie i precyzyjne: jeśli system jest tak dobry, dlaczego udostępniają go za darmo, a nawet proponują oddać 250 dolarów z własnych kieszeni?

Głównym zachętną jest to, że firma Rewfeed oferuje bezpłatny kapitał w wysokości 250 dolarów. Jednak te pieniądze muszą zostać zwrócone, gdy tylko osiągniesz pierwsze 10000 dolarów zysku.

Jak absurdalnie by to nie brzmiało, jest to prawdziwy nonsens, że strona internetowa firmy Rewfeed rozprzestrzenia się - tak jakby właściciel tej strony był tak bogaty, że chce pomagać traderom osiągnąć sukces, płacąc im najpierw za depozyt umożliwiający handel opcjami binarnymi za pośrednictwem tego systemu.

W ten sposób właściciel firmy Rewfeed tworzy fałszywe zaufanie.

Według nas to tylko kwestia czasu, zanim produkt zostanie zmodyfikowany w coś innego ze względu na złą reputację, którą sobie zbuduje.

Właściciel twierdzi, że firma Rewfeed jest \"analizatorem mediów społecznościowych\", ponieważ skanuje media społecznościowe w celu ustalenia, które zasoby zwiększą się, a które maleją.

Ten pomysł jest prosty w teorii. Jednak zarabianie pieniędzy na rynku opcji binarnych w rzeczywistości nie jest łatwe.

Trzeba więcej niż skanowania stron z mediami społecznościowymi w celu analizy rynku i wyrobienie intuicji podpowiadającej, skąd mógłby pochodzić kolejny sygnał.

Co dyskwalifikuje system Rewfeed?

Prezenter firmy Rewfeed twierdzi, że duński miliarder Christian Stadil zainwestował w to oprogramowanie.

Kiedy jednak zapytano, czy to prawda, miliarder temu zaprzeczył.

Jeśli nie jest to dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem, to nie wiemy, jak inaczej to powiedzieć, ponieważ według nas to wystarcza aby tak twierdzić.

Twierdzenie dotyczące inwestycji Stadil w oprogramowanie, to nie jedyne kłamstwo, które można znaleźć na stronie internetowej firmy Rewfeed.

Wspomniano także o Billu Gatesie i Warrenie Buffetcie.

Na potwierdzenie, na stronie umieszczono sfałszowane screenshoty ze strony internetowej CNN Money.

Jednak staranne sprawdzenie tych screenshotów ujawnia szczegóły, które świadczą o tym, że nie były one publikowane na stronie internetowej CNN Money, a na stronie ją naśladującej.

Jeśli dokładnie sprawdzisz domenę, to znajdziesz niepokojące rzeczy.

Zdjęcia dwóch miliarderów wyglądają bardzo przekonująco na stronie internetowej \"CNN\". Domena nawet wygląda jak strona CNN, ale nią nie jest.

Wszystkie te kłamstwa mają na celu stworzenie fałszywej wiarygodności i sprawienie aby potencjalni użytkownicy uwierzyli, że dzięki firmie Rewfeed zarobą 1492 dolary dziennie.

To skłaniło nas do zarejestrowania się (pod fałszywym adresem e-mail, ponieważ nie chcemy spamu), aby zobaczyć, co się wydarzy.

To, co się stało było do przewidzenia. Okazało się, że nie otrzymamy 250 dolarów za darmo.

Aby uzyskać 250 dolarów musimy zaprosić 10 osób do skorzystania z systemu przy użyciu specjalnego linku Rewfeed.

Liczba osób, które rzeczywiście umieściły \"link referencyjny\" w serwisach społecznościowych jest duża. Jak widać, wiele osób chce otrzymać 250 dolarów \"za darmo\".

W celu uzyskania bezpłatnych pieniędzy należy postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami. Niemniej jednak w tym momencie zdajesz sobie sprawę, że strona stara się naciskać na to, abyś złożył depozyt w wysokości 250 dolarów.

Zanim jednak do tego dojdzie, na stronie wyświetli się link do wersji demonstracyjnej, w który powinieneś kliknąć, aby zobaczyć, ile pieniędzy zarobiłbyś inwestując 250 dolarów w oprogramowanie Rewfeed.

Oczywiście brzmi to jak krótkoterminowa okazja, co ma na celu wzbudzić w użytkownikach chęć do sprawdzenia systemu oraz wpłaty depozytu.

Strona wymaga podania danych karty kredytowej, aby można było zasilić konto kwotą 250 dolarów.

Teraz się zatrzymaj, zanim stracisz pieniądze. Podawanie danych karty to naprawdę zły pomysł.

Czy Rewfeed to oszustwo?

Oczywiście zakończyliśmy fazę testową, więc postanowiliśmy napisać recenzję ostrzegającą ludzi, aby nie korzystali z tego nieuczciwego oprogramowania.

Przede wszystkim domena jest nowa. Serwer twierdzi, że ma siedzibę w Kalifornii, jednak dokładniejsze szczegóły dotyczące dokładnej lokalizacji są ukryte.

Zauważyliśmy również, że było kilka innych stron, które były obsługiwane z tego samego serwera.

Te wszystkie strony nie wyglądały poważnie. Pełny raport dotyczący Rewfeed można znaleźć pod adresem scamadviser.com/check-website/revvfeed.com.

Fałszywe referencje

Przeszukaliśmy internet, gdyż chcieliśmy się dowiedzieć, czy osoby pojawiające się w prezentacji wideo są prawdziwymi oszustami czy też płatnymi aktorami, którzy zostali przekupieni i opowiadają kłamstwa. Okazało się, że wykorzystano aktorów, zdolnych powiedzieć każde kłamstwo za pieniądze.

Szczegóły techniczne strony Rewfeed

Jeśli masz naturę techniczną, warto zajrzeć do tych informacji.

Mamy obraz przedstawiający dokładną certyfikację tej strony, który pokazuje, że ta strona posiada certyfikat zabezpieczeń, aby przekonać nas o tym, że jest bezpieczna.

Comodo i Cloud Flare mogą zakończyć tę certyfikację w celu zablokowania tego szybko rozprzestrzeniającego się oszustwa.

Nasza rada

Nie można ufać tej stronie ani oprogramowaniu. Chyba, że chcesz stracić pieniądze i na ogół nie musisz zwracać na nie uwagi.

Zanim dasz się nabrać na sztuczki, które są propagowane przez strony tego typu, musisz najpierw przeprowadzić gruntowne badania nad domeną, aby ją zweryfikować.

To jest najlepsza rzecz, którą możesz zrobić dla siebie, ponieważ strony tego typu są również narażone na kradzież informacji o użytkownikach, w tym informacji bankowych.

Obecnie to oszustwo występuje pod dwiema nazwami: Rewfeed i Rewfeed. Dlaczego nazwa strony lub programu jest błędnie wpisywana?

Podejrzewamy, że to celowe działanie mające na celu zmylenie potencjalnych inwestorów.

recenzja, Rewfeed, oszustwo, scam, opinia
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.