Recenzja simple auto trading czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
05.08. 2017 13:04  | 

Oficjalna strona: simpleautotrading.com

Robot Simple Auto Trading jest nową platformą do handlu opcjami binarnymi. System generuje sygnały, na podstawie których wykonywane są transakcje na koncie użytkowników. Oprogramowanie jest automatyczne i bezpłatne. Aby z niego korzystać, nie jest wymagane żadne doświadczenie. Twórcy oprogramowania Simple Auto Trading twierdzą, że uzyskuje ono 83% wygranych. To brzmi kusząco, dlatego zdecydowaliśmy się przyjrzeć się temu oprogramowaniu bliżej.

Kto stoi za Simple Auto Trading?

Nie wiadomo, kto stoi za Simple Auto Trading. Na stronie simpleautotrading.com nie podano informacji kto twórcą tego oprogramowania. Jedynym sposobem na skontaktowanie się z tymi osobami jest wysłanie wiadomości e-mail, co nie jest poważne. Brak nazwy firmy, adresu lub telefonu kontaktowego jest wystarczającym dowodem na to, że mamy do czynienia z oszustami. Ponieważ to oprogramowanie jest całkowicie anonimową usługą, nie możemy mu ufać. To nasz pierwszy dowód na to, że oprogramowanie Simple Auto Trading jest oszustwem.

Jak działa Simple Auto Trading?

Oprogramowanie Simple Auto Trading działa przy użyciu szerokiego zakresu wskaźników handlowych, takich jak RSI, CCI, WILLIAMS i innych. Ich wspólną cechą jest między nimi to, że wszystkie mogą być używane w przypadku opcji binarnych i akcji, działają w skali średniej ruchomej lub mierzą poziomy nadsprzedaży i niedoboru sprzedaży. Przeważnie wskaźnik tendencji znajduje średni kurs cen dla określonych aktywów.

Niepokojące informacje!

Oprogramowanie Simple Auto Trading ma wykonywać transakcje na podstawie dostarczanych sygnałów. Jednak jest coś, co nas niepokoi. Mianowicie: Dostarczanie sygnałów handlowych jest interpretowane jako udzielanie porad finansowych, co jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji. Simple Auto Trading nie ma licencji. Ponieważ jest to usługa całkowicie anonimowa, nie będziemy mogli złożyć skargi do odpowiednich władz, jeśli pojawią się kwestie sporne.

Co więcej, według informacji zawartych na stronie, oprogramowanie jest udostępniane za darmo, ale nie jest to prawdą. Aby móc wykonywać transakcje, musisz zasilić konto. Najczęściej depozyt wynosi 250 dolarów. W związku z tym twierdzenie, że możesz korzystać z Simple Auto Trading za darmo jest kłamstwem!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie simpleautotrading.com?

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego Simple Auto Trading Software, pojawi się propozycja aby skorzystać z konta demonstracyjnego. Celem tej możliwości jest pokazanie, jak opłacalne jest to oprogramowanie. Ale bądź ostrożny, jest to zwykła sztuczka, która ma na celu zachęcenie traderów do korzystania z oprogramowania i wpłaty depozytu. Konto demo może być bardzo niebezpieczne, ponieważ handel nie odbywa się na rzeczywistych rynkach. Po otwarciu nowego konta handlowego, wpłacie depozytu i rozpoczęciu handlu na realnych rynkach możesz stracić pieniądze. Ze względu na to, że jest to kompletnie anonimowa usługa, nie będziesz mógł złożyć skargi. Zatem uważaj, gdzie inwestujesz swoje pieniądze. Co więcej, znamy podobne oszustwa np. TBO Trading i Option Robot. To bardzo dobrze znane oprogramowania typu scam oferujące fałszywe demo, które generuje fałszywe zyski. Z powyższych względów twierdzimy, że Simple Auto Trading Software także jest oszustwem.

Recenzja Simple Auto Trading Scam - Wnioski!

Nic co dotyczy simpleautotrading.com nie wygląda dobrze! Oprogramowanie Simple Auto Trading jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za Simple Auto Trading starają się zapewnić nas o szybkich zyskach. Twierdzą, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. Simple Auto Trading to oszustwo!

Werdykt: Simple Auto Trading to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony simpleautotrading.com!

recenzja, Simple Auto Trading, oszustwo, scam, opinia
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.