Recenzja smart simple bot czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.06. 2017 21:55  | 

Oficjalna strona: smartsimplebot.com

Smart Simple Bot jest automatycznym systemem handlującym na rynku opcji binarnych, generującym sygnały. Jak sama nazwa wskazuje, jego celem jest ułatwienie wykonywania transakcji. Korzystanie z systemu nie wymaga doświadczenia, więc każdy może z niego skorzystać. Możesz usiąść, zrelaksować się i cieszyć się zyskami, które przyniesie Ci ten system. To brzmi zbyt dobrze, aby było prawdziwe. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej oprogramowaniu Smart Simple Bot.

Kim są twórcy systemu Smart Simple Bot?

Właściwie to nie wiemy kto jest twórcą Smart Simple Bot. Na stronie smartsimplebot.com nie podano nazwy firmy ani danych kontaktowych takich jak adres czy numer telefonu. Twierdzenie, że oprogramowanie Smart Simple Bot zostało stworzone przez profesjonalny zespół nie ma podstaw. Ponadto, domniemanie że wypróbowano wiele strategii i algorytmów zanim wprowadzili Smart Simple Bot na rynek finansowy, wydaje się być podejrzane. Nie wiemy czy Ci ludzie rzeczywiście istnieją. Nie możemy ufać anonimowemu serwisowi. Powyższe informacje świadczą o tym, że mamy do czynienia z oszustami, a Smart Simple Bot jest oszustwem!

Jak działa Smart Simple Bot?

Smart Simple Bot łączy wyjątkową dochodowość 3 najważniejszych strategii opcji binarnych: (Price action, Fibonacci and Pivot points) z najlepszymi wskaźnikami (MACD, RSI, Stochastic Oscillator, Commodity Channel Index itp.), aby uzyskać jak niewiarygodnie wysoki zysk.

Niepokojące informacje

Smart Simple Bot jest w stanie przynieść około 90% zwrot z inwestycji. To twierdzenie nie ma podstaw. Jego celem jest przekonanie nas o tym, jak dochodowe jest to oprogramowanie. Nie dajcie się oszukać, jest to wierutne kłamstwo. Przyjmuje się, że stopa zwrotu w przypadku opcji binarnych wynosi około70%-80%, w zależności od brokera oraz w przypadku gdy wszystkie Twoje transakcje wygrywają. Jeśli pojawią się przegrane, stopa zwrotu znacząco spadnie. Z tego względu nie możemy uznać Smart Simple Bot za rzetelny system. Powyższe informacje wskazują, że jest to oszustwo!

Kolejne niepokojące informacje dotyczą rejestracji. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie smartsimplebot.com zostanie utworzone nowe konto tradingowe. Problem polega na tym, że system używa fałszywych transakcji demonstracyjnych. Smart Simple Bot zaczyna handel bez brokera! Tak nie może się zdarzyć na rzeczywistych rynkach, ponieważ wymagają one brokera. To dowodzi, że mamy do czynienia z fałszywymi transakcjami demonstracyjnymi! To bardzo niebezpieczne, ponieważ te fałszywe transakcje przekonują nas, że system jest dochodowy. Jednak kiedy zasilisz konto i zaczniesz handel na prawdziwych rynkach, zaczniesz tracić pieniądze. Fałszywe transakcje demonstracyjne wyraźnie wskazują na próbę oszustwa!

Ponadto, aby aktywować konto musisz wybrać jeden z trzech pakietów. Minimalna kwota inwestycji wynosi 1000 dolarów dla srebrnego pakietu. Problem polega na tym, że zaczęliśmy trading za pośrednictwem Smart Simple Bot, a na obrazku poniżej widzimy inną nazwę: AlgoRobot. Ta informacja jest zwodnicza. Właściwie to nie wiemy gdzie inwestujemy pieniądze. To kolejny dowód oszustwa.

Recenzja Smart Simple Bot – Wnioski!

Nic co dotyczy smartsimplebot.com nie wygląda dobrze! System Smart Simple Bot jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Smart Simple Bot zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System Smart Simple Bot to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Smart Simple Bot to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony smartsimplebot.com!

smart simple bot, recenzja, system, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.