Recenzja tai robotic trend indicator - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
24.06. 2017 18:37  | 

Oprogramowanie TAI Robotic jest zupełnie nowym algorytmem handlowym stworzonym przez Alexa Knechta i jego zespołu programistów. System jest prawdziwą innowacją, ponieważ po raz pierwszy łączy A.I. z metodą handlu opcjami binarnymi. Co najważniejsze, APP jest w 100% popierane przez społeczność handlową. Obecnie nie ma wiarygodnych aplikacji handlu dostępnymi za darmo, a to oprogramowanie wygląda bardzo obiecująco. Przede wszystkim dlatego, że możesz wybrać brokerów, a nawet handlować z wieloma brokerami. Jest to naprawdę interesująca koncepcja bez fałszywych obietnic. Po prostu platforma handlowa odpowiednia dla początkujących przedsiębiorców.

W poniższej recenzji przekazujemy informacje o systemie, sposób jego działania i wyniki, jakie uzyskaliśmy podczas okresu testowego.

Co jest wyjątkowe?

System jest zintegrowany z wieloma brokerami. Możesz wybrać brokerów przed zarejestrowaniem się!

Jak działa TAI Robotic Trend Indicator?

Według twórców, system używa tej samej technologii, która ostatnio została wykorzystana w przemyśle samochodowym, polegającej na tym, że samochód może jechać do 90 kmh bez kierowcy, prognozując wszystkie zmienne na drodze. Piksele są tu kluczem, gdyż te algorytmy przewidują wszystkie możliwe wyniki na podstawie odczytu wzorców. Teraz nie wiemy, jak dokładnie działają algorytmy oraz czy jakieś znane strategie handlowe lub wskaźniki zostały zintegrowane, ale wiemy, że wydajność jest bardzo wysoka i ulega poprawie. Ktoś kiedyś powiedział: \"A.I. to przyszłość naszego pokolenia \", czego dowodem jest TAI Robotic, podobnie jak Tesla, SIRI i inne twarze A.I.

Jak działa platforma TAI Robotic?

Oprogramowanie opiera się na dwóch typach metod handlu: technologii handlowej o wysokiej częstotliwości (HFT) i algorytmach długoterminowych (Long Terms). HFT oznacza, że aplikacja obsługuje pozycje turbo - od 60 sekund, do 5 minut, głównie w walutach. Ponadto, system korzysta z wielu korelacji. Oznacza to, że jeśli algorytm znajdzie dobre wsparcie na EUR USD, ale para nie oferuje dobrej ceny wykonania (strike rate), algorytm pomija ten handel i szuka korelacji oraz może wykonać opcję Call na USD JPY. Algorytmy długoterminowe opierają się na bardzo długich transakcjach, na koniec dnia i na kilku dniowych ustawieniach handlowych.

Alex Knecht – twórca?

Nic o nim nie wiemy, ponieważ nie jest częścią branży handlowej, ale pracuje jako programista wielkiego niemieckiego koncernu zaangażowanego w przemysł motoryzacyjny. Jednak nie twierdzimy, że jest on guru online lub znanym traderem. Wiemy, że przynajmniej ośmielił się publicznie ujawnić swoją tożsamość, co zasługuje na szacunek. W dzisiejszych czasach większość twórców oprogramowania woli pozostać w cieniu.

Co branża mówi o tym systemie?

Najczęściej jest tak, że opinia społeczności jest najwyższym wskaźnikiem tego, czy aplikacja jest dobra czy zła. Dzieje się tak dlatego, gdyż jeśli coś jest nie tak, media społecznościowe natychmiast zostaną zalane negatywnymi komentarzami na ten temat i nikt nie może tego zatrzymać. TAI Robotic jest jednak systemem, który cieszy się naprawdę wysoką renomą wśród społeczności. Więc nie ufajcie nam! Sami poczytajcie i sprawdźcie, co można znaleźć o systemie. My tak zrobiliśmy i natknęliśmy się tylko na pozytywne informacje zwrotne pochodzące od traderów i całej społeczności opcji binarnych!

Nasze doświadczenia z TAI Robotic

Dano nam szansę przetestowania systemu przez około tydzień. Wyniki mieściły się w przedziale od 70% do 90%. Tak, niektórzy twierdzą, że to duży przedział, ale pamiętaj, że udało nam się obrócić 250 USD w 1500 USD w 5 dni. To 600% wzrostu zainwestowanego kapitału, co czyni TAI Robotic jednym z liderów w branży. Do tej pory nigdy nie doświadczyliśmy tak wysokiego wzrostu w ciągu 5 dni handlowych.

Wnioski z recenzji TAI Robotic Review

Jest to obecnie najlepsze oprogramowanie do automatycznego handlu dostępne na rynku za darmo. System został przetestowany, co udowodniło, że jest opłacalny. W prezentacji oraz na stronie nie znajdziesz żadnych fałszywych obietnic lub niedorzecznych twieredzeń. Ponadto społeczność w pełni popiera system, co jest najważniejsze w tym przypadku! Gorąco polecamy to oprogramowanie jako niezawodne narzędzie inwestycyjne dla początkujących przedsiębiorców.

Werdykt: TAI Robotic Trend Indicator jest w pełni funkcjonalnym, opłacalnym oprogramowaniem handlowym. Gorąco polecamy je zwłaszcza nowym traderom jako łatwe w obsłudze narzędzie do automatycznego handlu!

TAI Robotic Trend Indicator, recenzja, system, opcje binarne, auto-trade
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.