Recenzja tbo trading software czy to rzetelny system handlowy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
16.06. 2017 23:11  | 

Oficjalna strona: tbotradingsoftware.com

Robot handlowy TBO pretendował do najlepszego zautomatyzowanego oprogramowania handlowego dla opcji binarnych. Nigdy nie popełnia błędów, może handlować przez cały dzień i generuje tylko korzystne sygnały. Platforma transakcyjna opcji binarnych opiera się na oprogramowaniu, dzięki któremu można osiągnąć wyznaczone cele handlowe. Jest dostępny na wszystkich znanych urządzeniach komputerowych i nie trzeba być profesjonalnym handlowcem, aby używać tego oprogramowania. Ta oferta brzmi zbyt dobrze, aby mogła być prawdziwa, dlatego zdecydowaliśmy się przyjrzeć się jej bliżej.

Kto stoi za TBO Trading Software?

W rzeczywistości brakuje informacji na ten temat. Na stronie tbotradingsoftware.com nie ma nazwy firmy, adresu ani numeru telefonu. Nie wspominając o nieobecności osoby, która stoi za tym rentownym robotem. Jest to całkowicie anonimowy serwis, co jest wystarczającym powodem, aby zakwalifikować TBO Trading App jako oszustwo. Dlatego nie możemy zaufać temu systemowi.

Jak działa TBO Trading Software?

Robot handlowy TBO działa przy użyciu sześciu różnych wskaźników handlowych. Twórcy TBO Trading System twierdzą, że najważniejszymi wskaźnikami handlu w ich oprogramowaniu są MACD (ruchome przeciętne zbieżności konwergencji) i RSI (względny indeks siły). Jeśli te dwa wskaźniki są mają ten sam kierunek: CALL lub PUT, sygnał jest generowany, a handel jest dostępny. Jeśli wskaźniki nie mają tego samego kierunku, to sygnał nie generuje handlu.

Niepokojące informacje!

Głównym problemem w TBO Trading App jest fałszywa wersja demonstracyjna. Kiedy zaczniesz jej używać, pozostajesz z wrażeniem, że program TBO Trading może przynieść ogromne dochody. Stwierdzisz, że używając TBO Trading Solution można łatwo wygrać, jednak rzeczywistość jest nieco inna i może być bardzo rozczarowująca.

Transakcje demonstracyjne są fałszywe, ponieważ nie mają miejsca na rzeczywistych rynkach. To tylko symulacja! Ta sztuczka ma na celu skłonić potencjalnych użytkowników do złożenia prawdziwego konta i złożenia depozytu. W ten sposób twórcy systemu TBO starają się przekonać nas o rentowności systemu. Jednak kiedy wpłacisz prawdziwe pieniądze i dojdzie do transakcji na rzeczywistych rynkach, zaczniesz tracić. Oto iluzja, która ma Cię zwabić.

Ponadto bardzo często spotyka się takie oszustwa. System handlowy TBO korzysta z dobrze znanego schematu wśród oszustów. Z tego względu oprogramowanie TBO jest oszustwem, od którego należy trzymać się z daleka!

Recenzja TBO Trading Software – Wnioski!

Nic co dotyczy tbotradingsoftware.com nie wygląda dobrze! System handlowy TBO to oszustwo i nie zasługuje na Twój czas. Ich wyraźnym zamiarem jest kradzież Twoich pieniędzy! Ci oszuści po prostu obiecują szybkie zyski, które osiągniesz nie robiąc nic poza rejestracją. Zostajesz w domu i pieniądze same wpływają Ci na konto. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić, abyś zarejestrował się na tej stronie i stracił wszystkie oszczędności przez nieuczciwy system Robot Trading TBO!

Werdykt: TBO Trading Software to potwierdzone oszustwo! Unikaj tbotradingsoftware.com!

recenzja, robot, TBO, system, oprogramowanie, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.