Recenzja the strategy lab kolejne oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
07.10. 2017 22:03  | 

I znów to samo. The Strategy Lab jest przedmiotem poniższej recenzji. Współczujemy tym, którzy zdążyli stracić pieniądze przez tę stronę. Jednocześnie gratulujemy tym, którzy czytają tę recenzję, ponieważ nie dadzą się nabrać oszustom. Możemy powiedzieć wiele interesujących rzeczy na temat The Strategy Lab. Niestety nie mamy do powiedzenia nic pozytywnego na temat tej firmy, ale nasza ocena jest sprawiedliwa i rzetelna.

Recenzja The Strategy Lab

The Strategy Lab jest stroną, która mówi o strategiach handlu. Ożemy na niej kupić podręcznik handlowy za niebagatelną kwotę 497 dolarów. Ten podręcznik ma na celu nauczyć traderów metody zmienności, która jest subiektywna, ale wysoce interpretowalna. Nie stosuje się żadnych zasad systematycznych ani metod handlu. Zamiast tego, jest czysta interpretacja sposobu, w jaki M.A Perry myśli o rynku.

Strona The Strategy Lab (theStrategyLab.com) należy do osoby identyfikującej się jako M. A. Perry. To Kanadyjczyk, który używa różnych innych nazw, takich jak NihabaAshi, WrbTrader i tak dalej. Marketing tej strony odbywa się głównie na giełdach Twits, ale możemy ich znaleźć także na Twitterze.

Oprócz sprzedaży podręcznika handlowego za 497 dolarów, M.A Perry prowadzi również bezpłatny serwis room chat. Tak, to nic nie kosztuje. Ale reperkusje pojawią się natychmiast po zarejestrowaniu. Zostaniesz zapisany do room chatu, któremu brakuje profesjonalizmu. W tym miejscu nie ma żadnych wykresów na żywo. Nawet nie rozumiemy, dlaczego jest on obsługiwany w darmowej usłudze open source. To, co znajdziesz na tym czacie to lista osób, które spędzają czas rozmawiając ze sobą. Nie przeprowadzają transakcji. Ten czat nie ma żadnych transakcji na żywo. Nawet nie rozumiemy, dlaczego użytkownik zostaje przekierowany tak w pierwszej kolejności.

Śledząc zapis wyników M.A Perry

The Strategy Lab zawiera długą listę handlową, która sięga kilka lat wstecz. M.A Perry twierdzi, że te zapisy są w 100% sprawdzalne i są absolutnie prawdziwe. Właściciel The Strategy Lab twierdzi, że te wyniki handlowe pokazują, jak przebiegał handel oraz że osiągał zyski na stałym poziomie. Pan Perry nawet twierdzi, że zarabia 3 520 342 dolarów i że nigdy nie stracił pieniędzy w danym miesiącu. Według tego co mówi, od 2002 do 2010 roku zarobił kilkaset milionów dolarów. Jeśli dokładnie zbadamy jego historię, zauważymy, że ten człowiek codziennie osiąga zyski. Dane te wskazują, że średnio traci tylko raz na 30 dni. Zatem możesz sobie wyobrazić, że wszystkie okazjonalne straty są zawsze pokryte zyskami. W końcu Pan Perry zarabia miliony w zaciszu własnego domu.

Zaskakuje nas to, że w jednym przypadku pan Perry sprzedaje kilka miesięcy bez utraty pojedynczego handlu. Jak to jest możliwe? Że człowiek może sprzedawać kilka kolejnych miesięcy i zawsze wygrywać bez ponoszenia żadnych strat? To z pewnością zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Takie kłamstwa są po prostu skandaliczne, ponieważ mają na celu wprowadzić traderów w błąd i tym samym zachęcić do zakupu produktów, które nie działają.

Pan Perry z The Strategy Lab twierdzi również, że daje swoim partnerom 25% zysków od wszystkich sprzedaży swoich produków. To powinno umożliwić zarobek kilku setek dolarów miesięcznie. The Strategy Lab rekrutuje także trenerów handlowych. Pracując z panem Perry, masz okazję szkolić innych w The Strategy Lab. Po zakupieniu podręcznika handlowego The Strategy Lab, będziesz miał możliwość odsprzedania go za cenę 12 000 USD. Szczerze nie wiemy, jak produkt warty 497 USD można odsprzedać za 12 000 USD. To nie ma sensu.

Dr. Dean Handley, Mr. Perry i The Strategy Lab

Pewnego dnia w sierpniu 2013 r. Dr Dean napisał recenzję na temat pana Perry i The Strategy Lab, w której twierdził, że ten człowiek to prawdziwy geniusz, ponieważ w ciągu 50 dni osiągnął zysk w wysokości 60 000 dolarów. Dr Dean twierdził, że osobiście śledził działalność handlową pana Perry’ego w ciągu tych 50 dni handlowych. Z tego powodu został opisany jako \"honorowy\". Oczywiście nie uwierzyliśmy zbytnio w te „prawdziwe” opowieści o panu Perrym. To skłoniło nas, aby skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej z gratulacyjną wiadomością. Chcieliśmy również wyrazić nasze zdziwienie, ponieważ spotkanie ludzi, którzy potrafią zarabiać miliony dolarów w tak krótkim czasie, to niezwykłe doświadczenie.

Po części zawierającej gratulacje, poprosiliśmy o dostarczenie jakiegoś dokumentu weryfikacyjnego, który mógłby uwiarygodnić przypuszczalne zyski pana Perry’ego. Przez cały ten czas mówiliśmy do kogoś, o kim wiedzieliśmy, że jest bardzo wyrafinowany. Rozmawialiśmy z nim tak, jakby był bogiem handlu. Ktoś, kto jest w stanie zarabiać miliony w tak krótkim czasie zasługuje na miano guru handlu. Wyglądało to na to, że znaleźliśmy jednego, więc nie daliśmy się łatwo zbyć.

Część tej rozmowy odbyła się przez telefon, bo naprawdę chcieliśmy poznać tego człowieka. Nawiasem mówiąc, nasza komunikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej nigdy nie działała zgodnie z planem, dlatego zdecydowaliśmy się na rozmowę telefoniczną, aby dowiedzieć się więcej o tej osobie. Ku naszemu zdziwieniu ten facet był bardzo prosty. Może to tylko nasza wyobraźnia skłoniła nas do przekonania, że ten człowiek jest wyrafinowany.

W każdym razie rozmowa brzmiała jak z kimś, kto często używał slangu ulicy. Chcieliśmy tylko wiedzieć, czy pan Perry z The Strategy Lab ma jakieś dowody, które mogłyby uwiarygodnić jego milionowe zyski. Stało się jasne, że pan Perry nie chce mieć nic wspólnego z weryfikacją swoich osiągnięć. Wszystko, czego chcieliśmy od prezesa The Strategy Lab to miesięczny wyciąg handlowy. Proponowaliśmy, aby ukryć dane wrażliwe i pokazać wyłącznie dane liczbowe. Jednak pan Perry odmówił. Następnie zapytaliśmy go, którego brokera używa do handlu. Podał kilka nazw. Jednak brzmiał bardzo niejasno. Potem stało się jasne, że pan Perry nie miał zapisu wyników handlowych. Nauczył się fałszu w The Strategy Lab.

Nasza rada

Jesteśmy pewni, że The Strategy Lab to oszustwo, na które nie warto tracić ani czasu ani pieniędzy. Nie daj się nabrać i unikaj thestrategylab.com.

recenzja, the strategy lab, handel, szkolenie, podręcznik
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.