Recenzja traders junction czy to rzetelny system tradingowy - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.05. 2017 12:00  | 

Oficjalna strona: thetradersjunction.com

System Traders Junction jest nową platformą handlu opcjami binarnymi. To rewolucyjny system typu win-win umożliwiający osiągnięcie zysku dzięki innym traderom. Pozwala na naśladowanie odnoszących sukcesy traderów w czasie rzeczywistym. Serwis jest darmowy przez pierwszy miesiąc stosowania i każdy może z niego korzystać. Ma opcję autotradingu nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Oferuje także opcję manualną. Uważamy, że jest to nieuczciwy system, czego dowiedziemy w poniższej recenzji.

Kto stoi za systemem Traders Junction?

Nie wiadomo kto stoi za systemem Traders Junction. Na stronie thetradersjunction.com jest tylko prezentacja z głosem i obrazami. Nie występuje w niej żadna osoba, nie podano adresu i nazwy firmy. Ta prezentacja wideo nie jest w stanie przekonać nas o skuteczności systemu. Ze względu na anonimowość Traders Junctions nie jest wiarygodnym oprogramowaniem. To wystarczający dowód oszustwa!

Jak działa system Traders Junction?

Działanie systemu Traders Junction oraz ich twórcy są tajemnicą. Jedyną podaną informacją jest to, że możemy naśladować ich najlepszych traderów i tym sposobem osiągać zyski. Jesteśmy pewni, że tak nie jest w rzeczywistości. W trybie manualnym muszą być opóźnienia, które będą wpływać na uzyskany wynik. Nie będzie on taki sam jak w przypadku transakcji które kopiujemy. To wystarczy aby przegrać zamiast wygrać. Na stronie thetradersjunction.com jest kilku użytkowników, jednak nie możemy zobaczyć więcej poza ich nazwami i sumami. Czy są to realne osoby? Brak informacji na ich temat podważa ich wiarygodność i wskazuje na oszustwo!

Niepokojące informacje!

System Traders Junction dostarcza porady finansowej, co jest działalnością regulowaną prawnie i wymaga licencji. Jednak ze względu na anonimowość platformy nigdzie nie przedstawiono licencji, co sprawia, że nie należy ufać ludziom stojącym za tym oprogramowaniem.

Ponadto twórcy Traders Junction twierdzą, że używając tej platformy każdy użytkownik może rozwinąć i ulepszyć swoją własną strategię. Jak już opracujesz swoją strategię, możesz korzystać z niej za pośrednictwem ich brokerów. To bardzo niebezpieczne, ponieważ używając wersji demonstracyjnej wygrywasz za każdym razem. Inaczej to wygląda w rzeczywistym świecie.

Na koncie demonstracyjnym Twoje pieniądze również są fikcyjne, a handel nie mam miejsca na realnych rynkach. Celem demo jest pokazanie jak bardzo zyskowne jest to oprogramowanie, aby zachęcić potencjalnych użytkowników do rejestracji. Kiedy rozpoczniesz handel na rzeczywistych rynkach zaczniesz tracić pieniądze. Dlatego odradzamy inwestowanie za pośrednictwem tego nieuczciwego systemu!

Więcej niepokojących informacji!

Na stronie thetradersjunction.com umiszczono fałszywe referencje, co jest częste w przypadku nieuczciwych systemów. Użyto zdjęć stokowych do których przypisano zmyślone nazwiska i fałszywe referencje aby potencjalni użytkownicy uwierzyli w możliwość osiągnięcia zysku za pośrednictwem tego systemu! To również dowodzi, że Traders Junction jest oszustwem!

Ponadto handel na rynkach finansowych wymaga brokera! Na stronie thetradersjunction.com oraz w prezentacji wideo nie podano żadnych informacji na temat danych brokerów, przez co nie można ich sprawdzić. Gdy mamy do czynienia z nieuregulowanymi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Traders Junction – Wnioski!

Nic co dotyczy thetradersjunction.com nie wygląda dobrze! System Traders Junction jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Traders Junction wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację i utratę pieniędzy. System tradingowy Traders Junction to oszustwo!

Werdykt: The Traders Junction jest potwierdzonym oszustwem! Unikaj thetradersjunction.com!

traders junction, recenzja, system, oprogramowanie, platforma, oszustwo, scam, opcje binarne, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.