Recenzja xtrade binary robot czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
29.06. 2017 23:17  | 

Oficjalna strona: xtradebinary.com

Witam wszystkich, dziś ujawnimy kolejnego kandydata, który ma wszystko, czego potrzeba, aby dołączyć do naszej listy oszustów. XTrade Binary Robot jest automatycznym serwisem handlującym opcjami binarnymi. Jest bezpłatny, a jego współczynnik wygranej wynosi około 90%. Ta usługa ma sprawić, że staniesz się bogaty. Jednak jedyną rzeczą, której będziesz świadkiem, jeśli zarejestrujesz się na stronie oprogramowania, będzie utrata zainwestowanych pieniądzy!

Kto stoi za XTrade Binary Robot?

Właściwie nie wiemy, kto jest twórcą XTrade Binary Robot. Na stronie xtradebinary.com znajduje się informacja kontaktowa, ale nie ma nazwy firmy. Jedyne informacje, które widzimy to tylko telefony i e-maile. W rzeczywistości brak pełnych informacji czyni usługę anonimową i tak jest w przypadku XTrade Binary Robot. Anonimowość może być niebezpieczna i często wskazuje na oszustwo!

Jak działa XTrade Binary Robot?

Działanie serwisu nie jest jasne! Nie ma żadnej informacji o tym, jak ta platforma działa, jakie są zasady oraz użyty algorytm. Z tego względu należy uznać to oprogramowanie za czyste oszustwo!

Niepokojące informacje!

XTrade Binary Robot daje możliwość korzystania z konta demonstracyjnego. Celem tego jest pokazanie, jak działa oprogramowanie. Jednak bądź ostrożny, gdyż jest to sztuczka często wykorzystywana przez oszustów, która ma Cię zachęcić do otwarcia prawdziwego konta i zainwestowania pieniędzy. Rachunek demonstracyjny może być bardzo niebezpieczny, ponieważ handel nie odbywa się na rzeczywistych rynkach. Zwykle konto demo jest dostarczane jako sposób na oszukanie użytkownika. Po otwarciu nowego konta handlowego, wpłacie depozytu i rozpoczęciu handlu na rzeczywistych rynkach, możesz zacząć tracić swoje pieniądze. Ze względu na kompletną anonimowość serwisu, nie będziesz mógł złożyć reklamacji. Zatem, uważaj jak inwestujesz swoje pieniądze! Poza tym, widzieliśmy ten typ oszustwa pod różnymi nazwami np. TBO Trading i Option Robot. To bardzo dobrze znane nieuczciwe oprogramowania, które oferują konta demo, generujące fałszywe zyski.

Z powyższych względów również XTrade Binary Robot należy uznać za oszustwo!

Więcej niepokojących informacji

Na stronie xtradebinary.com możesz zobaczyć, że robot zdobył prestiżowe nagrody. Krótkie zapytanie w bazie danych whois.com pokazuje, że domena xtradebinary.com obsługująca Xinary Binary Robot została zarejestrowana w dniu 06.06.2017. To wyraźniewskazuje na to, że wymienione na stronie nagrody są fałszywe.

Ponadto na stronie xtradebinary.com możemy znaleźć fałszywe referencje! Na przykład Ali M twierdzi, że zarabia ponad 7 000 dolarów na swoim koncie. Jednak nie jest to prawdziwa osoba tylko fikcyjna postać stworzona z wykorzystaniem stokowego zdjęcia. Wyszukaliśmy w internecie, że osoba ze zdjęcia na prawdę nazywa się Sadjad Fouladi. Dlatego nie możemy ufać tym referencjom! To kolejny dowód oszustwa!

Wnioski z recenzji XTrade Binary Robot!

Nic co dotyczy xtradebinary.com nie wygląda dobrze! XTrade Binary Robot jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas i inwestycję pieniędzy. Jasne jest, że ma ono na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za XTrade Binary Robot wynajmują tanich aktorów, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. XTrade Binary Robot to oszustwo!

Werdykt: XTrade Binary Robot to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony xtradebinary.com!

XTrade Binary Robot, recenzja, oprogramowanie, opcje binarne, handel, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.