Sapphire m niebezpieczne oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.05. 2017 23:15  | 

Masz już dość ciągłych przegranych? Więc, najwyższy czas pozbyć się nieuczciwych systemów tradingowych, z których zacząłeś korzystać w przeszłości. To oznacza, że musisz nauczyć się rozpoznawać nieuczciwe oprogramowania tradingowe. Wykonaliśmy trochę pracy za Ciebie i dowiedzieliśmy się, że Sapphire M to najnowsze oszustwo.

Wyniki analizy systemu Sapphire M

Przy przeglądaniu stony Sapphire M, pierwszą rzeczą jaka rzuca się w oczy jest możliwość przetestowania systemu za pomocą konta demonstracyjnego. Biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze doświadczenie, jesteśmy pewni, że wersja demo oferuje ograniczoną liczbę opcji. Oferta wersji demo to podstęp mający na celu zachęcić Cię do rejestracji. Niestety, nie ma tu nic za darmo. Aby korzystać z konta tradingowego połączonego z brokerem, musisz wpłacić depozyt. To punkt od którego zaczynają się kłopoty. Toteż stanowczo odradzamy rejestrację w tym serwisie.

W wideo prezentującym Sapphire M możemy się dowiedzieć, że system oparty jest na algorytmie identyfikującym fluktuacje rynku, który umożliwia zysk na handlu ropą naftową. Jednakże, nie podano dokładnych informacji na temat działania tego algorytmu. Według prezentacji wszystko co musisz zrobić do wybrać odpowiednią kwotę inwestycji oraz rozpocząć zarabianie pieniędzy. Niestety nie ma potwierdzenia trzeciej strony co do działania systemu. W rzeczywistości nie jest to takie proste. Z tego względu odradzamy korzystanie z tego programu.

Nasze wątpliwości wzbudza także lektor użyty w prezentacji. To także wskazuje na to, że system nie jest wiarygodny. W prezentacji wideo brakuje także odpowiedniego wyjaśnienia podstawowych zasad działania oprogramowania.

Obawy wzbudza także fakt, że to system wybiera kierunek handlu. To oznacza, że jesteś kompletnie zależny od wyborów robota. Może to zaburzyć Twoją naukę oraz okazać się katastrofalne dla Twojej kariery tradera. Wyłapaliśmy także inne kłamstwo. Twórcy systemu twierdzą, że jest on bezpieczny. Jednak nie jest to prawdą. Na stronie brak odpowiednich zabezpieczeń, w wyniku czego połączenie nie jest bezpieczne. To dowodzi, że system jest niebezpieczny i może przyczynić się do utraty Twoich pieniędzy.

Ponadto twierdzimy, że twórcy systemu powinni ujawnić sposób działania algorytmu. Jednakże tak się nie dzieje w przypadku Sapphire M. Ten fakt bardzo nas rozczarowuje oraz zniechęca nas do wyboru tego oprogramowania.

Strona internetowa wydaje się być mało profesjonalna. Sekcja najczęściej zadawanych pytań jest zbyt krótka i ogólnikowa. Zawiera tylko odpowiedzi na bardzo ogólne pytania pomijając specyfikację systemu. Nie ma także dostępnego innego źródła na podstawie którego moglibyśmy ocenić system. Nie udostępniono także materiałów szkoleniowych. Na stronie nie ma także opcji czatu na żywo, co utrudnia użytkownikom uzyskanie odpowiedniego wsparcia.

Twórcy systemu twierdzą, że umożliwia on osiągnięcie zysku na poziomie około 91%. Jednakże, nie brzmi to prawdopodobnie. Niepokojący jest także brak obecności Sapphire M w mediach społecznościowych. Gdy program jest w nich obecny, automatycznie staje się bardziej wiarygodny i masz pewność, że dokonałeś słusznego wyboru. Na stronie jest informacja mówiąca, że profil uytkownika jest intuicyjny. Jednak można to sprawdzić dopiero po pełnej rejestracji.

Według nas, wybór tego systemu tradingowego jest bardzo ryzykowny.

Kto stoi za Sapphire M?

Za prezesa firmy stojącej za Sapphire M podaje się niejaki Jason. Jednakże, w internecie nie można znaleźć jakichkolwiek informacji na temat tej osoby. To sprawia, że system staje się mało wiarygodny.

Ponadto, na stronie nie umieszczono żadnych referencji. To także obniża wiarygodność tego systemu.

Werdykt: Sapphire M to potwierdzone oszustwo!

Nieuczciwa strona:sapphire-m.co

sapphire M, recenzja, oszustwo, scam, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.