Sofortueberweisung Platnosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 18:43  | 

Sofortüberweisung

Sofort, rozwiązanie płatnicze od firmy dominującej Sofortüberweisung to portal płatniczy, który został wprowadzony w Niemczech ponad dziesięć lat temu. Usługa przekierowuje kupujących online na platformę Sofort, gdzie kupujący wybiera swój bank z listy uczestniczących instytucji finansowych. Płatność jest dokonywana poprzez przelew bankowy w czasie rzeczywistym dostępnych środków.

Sofortüberweisung jest niemiecką firmą, która oferuje wiele usług w przestrzeni finansowej, jednak rozwiązanie płatności Sofort jest najbardziej znanym. W rzeczywistości portal płatniczy jest liderem rynku w zakresie metod płatności online w Niemczech. Platforma jest dostępna w 13 krajach europejskich; Kupujący musi mieć konto depozytowe w banku, w którym uczestniczy bank, aby skorzystać z tej usługi.

Skąd pochodził Sofort?

Firma Sofort została uruchomiona w 2005 roku jako sieć płatnicza, której celem jest zapewnienie łatwej, bezpiecznej i natychmiastowej weryfikacji metody płatności bezpośredniej. Po krótkiej odmianie nazwy Sofortüberweisung sukces firmy był taki, że Sofort Bank został później uruchomiony jako uzupełnienie oryginalnej platformy płatniczej.

Sofort zaprojektował nowy system poświadczonych płatności online, zakorzeniony w istniejących usługach bankowych. Natychmiastowe przelewy bankowe są sprawdzane i księgowane na koncie odbiorcy, korzystając z bezpiecznej bramy Sofort i procesu weryfikacji SMS, w którym kod telefonu jest wysyłany do telefonu właściciela konta pochodzącego. Bezpieczny system zyskał gwałtowną popularność po jego uruchomieniu; Zarówno użytkownicy, jak i handlowcy byli podekscytowani posiadaniem bezpiecznego, natychmiast sprawdzalnego sposobu wysyłania i zarabiania pieniędzy. Sofort udowodnił swój model zarówno pod względem wartości i bezpieczeństwa konsumentów; Ich usługi stały się najbardziej zaufanym systemem płatności online wśród niemieckich kupujących online.

Dzisiaj Sofort jest liderem w dziedzinie płatności internetowych w Niemczech i jest dostępny w 12 innych krajach europejskich. Ponad 40 000 sprzedawców oferuje Sofort jako metodę płatności na swoich witrynach internetowych, a co miesiąc przewyższa ponad milion transakcji. Sofortüberweisung nadal rozwija się jako firma i znacząco rozszerzył swoje usługi finansowe za pośrednictwem banku Sofort. I z powodzeniem i innowacyjności firma działa z mniej niż 150 pracowników i wykazuje stałą innowacyjność w swoich produktach i podejście.

Kto używa Sofort?

Sofort ma największy zasięg w swoim kraju pochodzenia w Niemczech, ale jest dostępny w 13 krajach w całej Europie. Każda strona internetowa może zbudować opcję płatności w swoim kodzie, a ponad 35 000 kupców zdecydowało się na to zrobić. Z punktu widzenia konsumentów brama płatnicza stała się popularna we wszystkich grupach wiekowych i demograficznych.

Bo Sofort potrzebuje konta bankowego w jednym z kilku tysięcy banków uczestniczących, platforma nie odnosi się do bezbocznej populacji. Niemcy są jednak drugim co do wielkości rynkiem handlu elektronicznego w Europie, a ich bezbronna ludność jest stosunkowo niewielka na obecnym rynku. Sofort wypełnia inną pustkę, zapewniając użytkownikom możliwość płacenia gotówki bez wprowadzania danych osobowych do portali płatniczych.

Model Sofort okazał się szczególnie popularny na rynku niemieckim i konsekwentnie. Bank Sofort poszerzył ofertę finansową spółki za kompletny pakiet dostępnych usług, obejmujący:

 • Bezpłatne przelewy bankowe w czasie rzeczywistym w celu dokonywania zakupów i płatności online
 • Możliwość dokonywania i akceptowania płatności w euro, złotych, frankach szwajcarskich i funtach brytyjskich
 • Niskie opłaty za obsługę handlową dla uczestniczących firm
 • Wersje biurkowe i mobilne bramy Sofort
 • Usługa przekazu pieniężnego (tylko bank Sofort)
 • Serwis walutowy (tylko bank Sofort)

Co sprawia, że ​​Sofort jest wyjątkowy?

Sofortüberweisung z siedzibą w Monachium stworzyła bramę płatniczą do powodzenia, a ich oprogramowanie i rozwiązania bankowe są znane w Niemczech i za granicą. W ciągu 12 krótkich lat firma odniosła wielki sukces w swoim pierwotnym celu: stworzenie bezpiecznej, sprawdzalnej metody płatności w celu ułatwienia zakupu online. Banki w Niemczech odsunęły się, jednak Sofort po raz pierwszy grał w tworzeniu rozwiązania, wyraźnie żądał i udało mu się utrzymać grunt.

Bank Sofort dodał kolejną wartość dla użytkowników platformy. Dzięki udostępnianiu i udostępnianiu usług wymiany walut bank internetowy oferuje portfolio produktów specjalnie zaprojektowanych dla handlu elektronicznego, mówiąc o pierwotnym celu firmy. Niemcy od dawna są jednymi z najlepszych w handlu elektronicznym w Europie, a niewyjaśnione i niepowtarzalne dla Niemiec - konsumenci wykazali zdecydowaną preferencję w postaci natychmiastowego przelewu bankowego nad kartami kredytowymi.

Z dziesiątkami tysięcy sprzedawców oferujących Sofort jako formę płatności online oraz miliony transakcji przetwarzanych każdego miesiąca firma wciąż rośnie. To bezcenny model dla konsumentów, z dwuwarstwową ochroną z wykorzystaniem kodów sprawdzania zakupów SMS, został przyjęty przez kupujących jako forma płatności z większym zaufaniem. Certyfikowane płatności online są atrakcyjne dla konsumentów i kupców.

Na stronie internetowej, w której użytkownicy chcą dokonać zakupu, po wybraniu opcji płatności Sofort zostaną one przekierowane na portal Sofort. Wybierają bank z rozwijanego menu, a na tej samej stronie można wprowadzić ich poświadczenia logowania do bankowości online i wybrać konto do zapłaty. Zakup jest następnie sprawdzany przez wiadomość tekstową wysłaną do telefonu właściciela konta, a użytkownik zostaje odesłany do strony sprzedawcy. Użytkownicy pomijają wprowadzanie informacji do witryny sprzedawcy, a transfer następuje natychmiast, korzystając z dostępnych środków pieniężnych.

Złóżmy to. Głównymi zaletami Sofort są:

 • Platforma jest bezpłatna dla konsumentów, przy stosunkowo niskich opłatach dla kupców.
 • Sofort jest wysoce bezpieczny, z weryfikacją dwuwarstwową.
 • Konsumenci nie muszą podłączać dodatkowych danych do witryny sprzedawcy.
 • Lista banków uczestniczących w Niemczech sama przechodzi z setek do tysięcy; Wielu, wielu konsumentów może korzystać z platformy.
 • Transakcje są możliwe w euro, polskich złotych, funtach brytyjskich i frankach szwajcarskich.
 • Transferowane środki są natychmiastowe.
 • Platforma jest dostępna w interfejsach użytkownika stacjonarnego i przenośnego.

Głównymi wadami są:

 • Konsumenci muszą mieć konto w banku, w którym uczestniczy.
 • Obecnie dostępne jest tylko 13 krajów europejskich.
 • Platforma jest dostępna tylko w języku niemieckim i angielskim.
 • Weryfikacja SMS dodaje dodatkowy krok przed zakończeniem zakupu.

Sofort jest liderem w dziedzinie płatności internetowych w Niemczech i jest uznawaną na arenie międzynarodowej bramą płatniczą, która umożliwia klientom dokonywanie przelewów bankowych w czasie rzeczywistym jako formy płatności. Dostępność w wybranych krajach - a nawet w mniejszej liczbie walut - nie powinna być odzwierciedleniem jego popularności; Raczej model ten okazał się bardziej popularny w Niemczech niż gdzie indziej, a jego ślad w kraju jest głęboki.

Poza Niemcami kupcy mogą budować Sofort na swoich witrynach internetowych jako metodę płatności i chętnie to robią z powodu silnej reputacji i wysokiej funkcjonalności usługi oferowanej przez platformę. Firma ma silną kadencję i osiągnęła dalszą drogę finansową z udanym sukcesem. Z ciekawością widać, gdzie Sofortüberweisung idzie dalej.

Niemcy bezpośrednie przelewy bankowe, płatności bankowe online, niemieckie metody płatności, transfery sofortowe, bankowość w Niemczech, e-commerce niemieckie metody płatności
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.