Spadek audusd przed decyzja fed dotyczaca stop procentowych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.05. 2017 23:51  | 

W środę na skutek wiadomości dotyczących amerykańskich decyzji stóp procentowych, australijski dolar (AUD) spadł w stosunku do dolara amerykańskiego (USD), zmniejszając cenę pary walutowej AUDUSD do poziomu poniżej 0.7550.

Trend powinien pozostać zniżkujący ze względu na niski szczyt w ostatnim ruchu zwyżkującym.

Analiza techniczna

Para AUDUSD jest sprzedawana około 0.7507. Wsparcie może być notowane na poziomie około 0.7500, liczba psychologiczna powyżej 0.7491, krótkoterminowy poziom wsparcia horyzontalnego co daje 0.7466, dolną linię trendu.

Z drugiej strony, opór może być notowany na poziomie około 0.7527, 23.6% zniesienia Fibonacciego powyżej 0.7543, górna linia poziomu wsparcia co daje 0.7600, liczbę psychologiczną. Przełamanie i zamknięcie powyżej 0.7600 oporu powinno odnowić zainteresowanie zakupem, potwierdzając ruch w kierunku obszaru oporu na poziomie 0.7667. Trend powinien pozostać zniżkujący tak długo jak strefa oporu na poziomie 0.7600 pozostanie nietknięta.

Jak cena pary AUDUSD reagowała na wcześniejsze decyzje dotyczące stóp procentowych?

Para AUDUSD spadła po opublikowaniu ostatniego raportu dotyczącego polityki pieniężnej ponieważ Bank Rezerwy Federalnej zwiększył wzorcową stopę procentową z 0,75% do 1,0%, pomimo że było to zgodne z przewidywaniami ekonomistów.

Jednakże, para nie wykazała zauważalnego ruchu po publikacji lutowego raportu dotyczącego polityki pieniężnej ponieważ zgodnie z przewidywaniami ekspertów, Bank Rezerwy Federalnej utrzymał stopy procentowe na stałym poziomie.

Możliwości handlowe

Zakup opcji sprzedaży AUDUSD może być dobrą strategią jeśli Amerykański Bank Centralny niespodziewanie zwiększy stopy procentowe.

Zakup opcji kupna AUDUSD może być dobrą strategią jeśli stopy procentowe nie zmienią się.

Jakimi aktywami handlować

W dodatku do pary AUDUSD, trading parami USDCAD, USDCHF, USDJPY oraz EURUSD może być dobrą strategią ponieważ wyżej wymienione pary są wysoce reaktywne na ogłoszenia dotyczące polityki monetarnej.

AUD, USD, AUDUSD, spadek, analiza, raport Fed, stopy procentowe, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  HighLow

Highlow Markets Pty Ltd
Licencjonowany australijski broker, który oferuje trading walut i wskaźników. Są idealni dla bardziej doświadczonych traderów.
Moja szybka porada: Skontaktuj się z ich obsługą a dadzą Ci konto demo, gdzie możesz testowąć wszystko z wirtualnymi $10000.
Minimalna wpłata: $50
 

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.