Trading eur usd przed publikacja wskaznika cen konsumpcyjnych dla strefy euro - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
19.04. 2017 17:30  | 

Raport CPI jest uważany za kluczowy wskaźnik inflacji. Euro (EUR) gwałtownie wzrosło w stosunku do dolara amerykańskiego (USD) w środę zwiększając kurs pary EURUSD do poziomu powyżej 1.0700.

Analiza techniczna

Para EURUSD jest sprzedawana około 1.0719. Opór notowany około 1.0800, liczba psychologiczna powyżej 1.0828, krótkoterminowy opór horyzontalny co daje 1.0915, najwyższy ostatni wzrost w wyższej ramie czasowej. Przełamanie i zamknięcie na 1.0915 oporu powinno odnowić zainteresowanie zakupem, potwierdzając ruch w kierunku 1.1000 oporu, co jest krytycznym poziomem psychologicznym.

Z drugiej strony, wsparcie jest notowane około 1.0684, 38.2% zniesienia Fibonacciego. Obszar oporu, jak zademonstrowano na godzinnym wykresie, jest powyżej 1.0666, zbieżność 50% zniesienia Fibonacciego i niższej linii trendu daje 1.0651, różowa linia wsparcia jak i 61.8% zniesienia Fibonacciego. Trend jest rosnący tak długo jak 1.0651 strefa oporu pozostaje nienauszona.

Jak kurs EURUSD zareagował na poprzednie raporty CPI?

Kurs EURUSD spadł ponad 50 punktów po opublikowaniu wskaźnika cen konsumpcyjnych dla strefy euro w ostatnim miesiącu. Opublikowany 31 marca 2017 roku raport ujawnił, że CPI wyniósł 1.5% w marcu w porównaniu do prognozowanego wyniku na poziomie 1.8%.

Jednakże para walutowa EURUSD nie wykazała żadnej niestabilności po opublikowaniu lutowego raportu CPI ponieważ rzeczywiste wyniki były skorelowane z przewidywaniami ekonomistów: odpowiednio 2.0% w porównaniu prognozowanych 2.0% .

Jak tradować danymi dotyczącymi CPI?

Zakup opcji sprzedaży EURUSD na obecnym poziomie może być dobrą strategią jeśli dane CPI okażą się gorsze niż prognoza.

Zakup opcji kupna EURUSD może być dobrym ruchem jeśli CPI przewyższy prognozę ekonomistów.

Jakimi aktywami tradować?

W dodatku do pary EURUSD, trading parami EUR/GBP, EUR/AUD, EURJPY i EURCAD może być dobrym ruchem ponieważ wyżej wymienione pary walutowe są wrażliwe na zmiany CPI.

CPI, analiza, EURUSD, handlowy, kurs
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  1Broker

1pool Ltd
An offshore broker offering trading in bitcoin, fiat forex pairs and CFDs on indices, stocks and commodities and only accepts deposits in Bitcoin
Moja szybka porada: An offshore broker offering trading in Bitcoin and with over 75 markets
Minimalna wpłata
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.