Trading kontraktami towarowymi - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.12. 2017 00:00  | 

Najpopularniejsze instrumenty na rynku opcji binarnych to pary walutowe, a w drugiej kolejności indeksy giełdowe. Zaraz za nimi traderzy handlują najczęściej indywidualnymi akcjami oraz kontraktami towarowymi na metale szlachetne, paliwa i surowce żywnościowe. W tym artykule opiszemy jak można zarobić pieniądze handlując tymi instrumentami.

Najpopularniejszym spośród surowców i dostępnym do handlu chyba u wszystkich brokerów opcji binarnych jest ropa naftowa. Jej cena jest niezwykle silnie związana z sytuacją polityczną na Bliskim Wschodzie oraz możliwościami produkcji grupy OPEC, w związku z czym jest idealnym instrumentem dla inwestorów którzy lubią grać na newsach, czyli otwierać pozycje opcji tuż przed momentem publikacji nowego raportu albo przed oczekiwanym wydarzeniem.

Wykorzystanie dużej płynności rynku jaka związane jest z tymi newsami gwarantuje, że możemy wstrzelić się dokładnie z prognozą ceny, a tym samym zarobić na wybranej pozycji. Ropa to instrument finansowy przeznaczony bardziej dla osób wykorzystujących analizę fundamentalną niż techniczną w inwestowaniu i zalecamy handel nim osobom, które lubią śledzić wiadomości giełdowe i sprytnie wykorzystywać je w tradingu.

Gaz ziemny to jeden z moich ulubionych instrumentów i kontrakty futures na ten surowiec cechują się zmiennością zależną od pogody w USA oraz poziomu wydobycia i cotygodniowych raportów ze stanów magazynowych, publikowanych przez amerykańską agencję rządową EIA. Zasada jest tu nieskomplikowana: prognoza pogody przewidująca zimny tydzień w Ameryce będzie powodowało zwiększone zużycie gazu do ogrzania mieszkań, a tym samym większy popyt, a więc cena będzie szła w górę.

Z kolei ciepła zima wymusi wzrost podaży i jej rezultatem będzie spadek ceny. Na te ruchy cenowe wpływają także klęski żywiołowe które prowadzą do zamykania gazociągów oraz eksport skroplonego gazu do Europy, choć te ostatnie elementy tylko w niewielkim stopniu determinują kurs. Całkiem łatwo przewidzieć kurs gazu ziemnego, ale nie krótkoterminowo, lecz w perspektywie tygodni lub 30 dni, a więc jeśli chcecie grać na opcjach na kontrakty na gaz, zalecam przede wszystkim otwieranie pozycji o długim czasie wygaśnięcia. Jego duża zmienność powoduje, że opcje godzinowe są zbyt trudne do przewidzenia i dla tak krótkich opcji polecamy raczej inwestycję w waluty.

Klasycznym i chętnie wybieranym surowcem jest też złoto, które znajdziemy w ofercie bardzo wielu brokerów opcji binarnych. Podstawowa zasada inwestowania polega na obserwacji niepewności i zmienności rynku i kupowaniu kontraktów na te drogocenne metale gdy ceny akcji spadają i gdy rośnie polityczne ryzyko, a sprzedawanie gdy to ryzyko spada. Instytucjonalni inwestorzy i fundusze hedgingowe używają złota aby lewarować to ryzyko i traktują ten instrument jako bezpieczną odskocznię od indeksów giełdowych. Metale szlachetne zachowują się bardzo stabilnie na rynku i w związku z tym są lubiane przez traderów opcji binarnych, ponieważ nietrudno jest przewidzieć ich cenę, zarabiając na prawidłowo ocenionym kursie. Podobną funkcję pełni srebro, które jest zresztą mocno skorelowane ze złotem.

Istnieje ponadto wiele innych surowców pozwalających na zarabianie na opcjach binarnych, tak jak wspomniane na początku kontrakty na żywność: pszenicę, nasiona soi lub kawę. Wymagają one bardziej specjalistycznej wiedzy i śledzenia tego niszowego rynku, ale jeśli zainteresujecie się nimi, to mogą wam przynieść również bardzo duże zyski. Zachęcam do handlu opcjami na surowce jako ciekawą metodę dywersyfikacji przychodów od popularnych par walutowych i indeksów giełdowych, szczególnie w momentach większej zmienności rynku.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,surowce,towary
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.