Trendy w tym tygodniu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
10.06. 2017 23:10  | 

Ten tydzień był niewiarygodnie bogaty w wydarzenia, generujące liczne szanse handlowe. Przyjrzyjmy się wybranym zagadnieniom.

Wydory w UK

W tym tygodniu Wielka Brytania wybrała partię, która zasługuje na przewodzenie krajowi w przyszłości. Wybory ledwo się rozpoczęły, a od razu zauważono zwiększoną zmienność kursu par walutowych, w tym GBP. Partia Konserwatystów straciła 13 mandatów, podczas gdy ich główni konkurenci z Partii Pracy zyskali 32 mandaty. Partia Konserwatywna nadal ma najwięcej mandatów, ale nie stanowi większości. Taką sytuację określa się terminem zawieszony parlament. Wprowadzenie nowych przepisów oraz w już istniejących zapisach będą teraz znacznie trudniejsze. W rezultacie funt osłabił się w stosunku do innych głównych walut, tracąc prawie 2 procent w stosunku do USD.

Międzynarodowy ostracyzm w stosunku do Kataru

Nikt nie zauważył poważnego międzynarodowego skandalu, który pojawił się zaledwie kilka dni po wizycie Prezydenta USA na Bliskim Wschodzie. Jednak to się stało, a teraz stwarza zagrożenie dla dobrobytu Kataru - malutkiego, ale bardzo zamożnego kraju Zatoki Perskiej. Arabia Saudyjska - i wielu jej sojuszników - oskarżyła Katar o zmowę z Hamasem i Państwem Islamskim, międzynarodowymi organizacjami terrorystycznymi. Wszystkie drogi powietrzne, morskie i lądowe zostały zamknięte pomiędzy krajami. Niektórzy eksperci uważają, że to nie terroryzm jest przyczyną konfliktu z Arabią Saudyjską, ale raczej niezależna polityka zagraniczna Kataru. Bez względu na motywację stojącą za tą decyzją, w poniedziałek ceny ropy naftowej wzrosły gwałtownie. Po czym we wtorek nastąpił gwałtowny spadek i zastój rynku przez resztę tygodnia.

Zeznania Comey\'a

Były dyrektor FBI - James B. Comey zeznawał w czwartek w Capitol Hill. W tej chwili nie ma dowodów na to, że Donald Trump ma powiązania z Rosją lub że zmusił Comey\'a, aby zlikwidował śledztwo Flynn\'a. Jared Kushner, zięć Trumpa i starszy doradca, zwrócił uwagę w związku z trwającym śledztwem.

Dolar odzyskał część swojej utraconej wartości, ponieważ zanikają polityczne niespójności wokół 45-go Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

WWDC 2017

WWDC 2017 nie wpłynęło znacząco na ceny akcji AAPL.

5 czerwca Apple publicznie ogłosiło iOS 11, nowe wersje iMac, MacBook Pro i MacBooks, a także HomePod. Rynek zareagował na wydarzenie nieznacznym wzrostem cen akcji Apple. WWDC 2017 jednak nie zaskoczyła opinii publicznej i podobnie jak w przeszłości, zmotywowała inwestora do wykupu udziałów firmy Apple. Niemniej jednak, w ciągu ostatniego roku akcje AAPL stale rosły, dodając więcej niż 50 procent w ciągu 12 miesięcy.

Akcje BABA ciągle rosną

Chiński gigant e-commerce ucieszył inwestorów w piątek, twierdząc, że sprzedaż firmy wzrośnie 45 do 49 procent w 2007 r. Akcje spółki wzrosły ponad 40 procent od początku bieżącego roku. Eksperci uważają, że za gwałtownym wzrostem przemawia skupienie się na nowatorskich technologiach oraz ekosystemach produktów i usług firmy Alibaba.

Bańka Bitcoina

Król wszystkich kryptowalut - Bitcoin, stale rośnie od ostatniej korekty 27 maja. Uważa się, że Bitcoin jeszcze wzrośnie. Niektórzy twierdzą, że nie ma limitu tego wzrostu. Cała sytuacja jednak przypomina bańkę. Kiedy wewnętrzna wartość aktywów zostanie zapomniana, a skupienie się zostanie przesunięte na wartość \"handlową\", może dojść do pęknięcia bańki. Pytanie brzmi: kiedy to nastąpi?

trendy, wybory, uk, dolar, katar, trump, bitcoin
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Libertex

Indication Investments Ltd.
Trading platform and brokerage service
Moja szybka porada: Great platform that's complimented by good customer service
Minimalna wpłata: $100
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.